Әкімдіктің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 53 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Қарабалық ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 164 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 7958 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңы 28-бабының 4-тармағына сәйкес Қарабалық ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарабалық ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 53 "Кандидаттарға сайлаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай беру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5411 болып тіркелген, 2015 жылдың 3 наурыздағы "Айна" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс енгізілсін:
Көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қарабалық ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарабалық ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарабалық ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабалық ауданы әкімінің міндетін атқарушы Қ. Мыржақыпов
Әкімдіктің
2018 жылғы 19 маусымдағы
№ 164 қаулысына қосымша
Әкімдіктің 2015 жылғы 23
ақпандағы № 53 қаулысына
қосымша
Шарттық негізде кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайлар
п/п
Елді мекеннің атауы
Кандидаттардың сайлаушылармен кездесулерін өткізу үшін үй-жайлар
1.
Қарабалық кенті
"Қарабалық ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің Қарабалық аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
2.
Сарыкөл ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Сарыкөл негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
3.
Тоғызақ ауылы
Тоғызақ ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
4.
Белоглин ауылы
Белоглин ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
5.
Станционное ауылы
Станционный ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
6.
Новотроицк ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Ново-Троицк орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
7.
Победа ауылы
Победа ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
8.
Бозкөл ауылы
Бозкөл ауылдық мәдениет үйі ғимаратында
9.
Михайлов ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Михайлов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
10.
Приречный ауылы
Өрнек аулдық мәдениет үйі ғимаратында
11.
Лесное ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Есенкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
12.
Қособа ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Қособа бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
13.
Славенка ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Славян орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
14.
Бөрлі ауылы
"Қарабалық ауданы әкімдігінің білім бөлімінің Бөрлі орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратында
15
Смирнов ауылы
Смирнов ауылдық мәдениет үйі ғимаратында

О внесении изменения в постановление акимата от 23 февраля 2015 года № 53 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями"
Постановление акимата Карабалыкского района Костанайской области от 19 июня 2018 года № 164. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июля 2018 года № 7958
В соответствии с пунктом 4 статьи 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Карабалыкского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карабалыкского района от 23 февраля 2015 года № 53 "О предоставлении кандидатам на договорной основе помещения для встреч с избирателями" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5411, опубликовано 12 марта 2015 года в газете "Айна") следующие изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Карабалыкского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карабалыкского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Карабалыкского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Карабалыкского района К. Муржакупов
Приложение
к постановлению акимата
от 19 июня 2018 года
№ 164
Приложение
к постановлению акимата
от 23 февраля 2015 года № 53
Помещения для встреч кандидатов с избирателями на договорной основе
п/п
Наименование населенного пункта
Помещения для встреч кандидатов с избирателями
1.
поселок Карабалык
В здании государственного учреждения "Карабалыкский районный Дом культуры" отдела культуры и развития языков акимата Карабалыкского района"
2.
село Сарыколь
В здании государственного учреждения "Сарыкольская основная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
3.
село Тогузак
В здании Тогузакского сельского Дома культуры
4.
село Белоглинка
В здании Белоглинского сельского Дома культуры
5.
село Станционное
В здании Станционного сельского Дома культуры
6.
село Новотроицкое
В здании государственного учреждения "Ново-Троицкая средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
7.
село Победа
В здании Побединского сельского Дома культуры
8
село Босколь
В здании Боскольского сельского Дома культуры
9.
село Михайловка
В здании государственного учреждения "Михайловская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
10.
село Приречное
В здании Урнекского сельского Дома культуры
11.
село Лесное
В здании государственного учреждения "Есенкольская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
12.
село Кособа
В здании государственного учреждения "Кособинская начальная школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
13.
село Славенка
В здании государственного учреждения "Славянская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
14.
село Бурли
В здании государственного учреждения "Бурлинская средняя школа отдела образования акимата Карабалыкского района"
15.
село Смирновка
В здании Смирновского сельского Дома культуры