Шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 2 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7607 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 19 маусымдағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округі әкімінің 19.06.2018 № 3 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасыңдағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына, "Ветеринария туралы" 2002 жылғы 10 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-1-бабы 7) тармақшасына сәйкес және "Казақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесінің басшысының 2018 жылғы 26 қаңтардағы № 01-20/54 ұсынысы негізінде, Айдарлы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Қарасу ауданы Айдарлы ауылдық округінің Герцено ауылы аумағында орналасқан құтыру ауруының пайда болуына байланысты Петкун Александр Милентьевичтің ауласына шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. "Қарасу ауданы әкімдігінің ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Қарасу аудандық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша), "Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі қоғамдық денсаулық комитетінің Қостанай облысы қоғамдық денсаулық сақтау департаментінің Қарасу аудандық қоғамдық денсаулық сақтау басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесіне (келісім бойынша) анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринариялық-санитариялық қолайлы жағдайға қол жеткізуге қажетті ветеринариялық- санитариялық іс-шаралар жүргізу ұсынылсын.
3. "Айдарлы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімнің шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

Об установлении ограничительных мероприятий
Решение акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 26 февраля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7607. Утратило силу решением акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 19 июня 2018 года № 3
Сноска. Утратило силу решением акима Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области от 19.06.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" подпункта 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 26 января 2018 года № 01-20/54, аким Айдарлинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия на подворье Петкун Александра Милентьевича, расположенного на территории села Герцено Айдарлинского сельского округа Карасуского района Костанайской области в связи с возникновением болезни бешенства.
2. Рекомендовать государственному учреждению "Отдел ветеринарии акимата Карасуского района" (по согласованию), государственному учреждению "Карасуская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), республиканскому государственному учреждению "Карасуское районное управление охраны общественного здоровья Департамента охраны общественного здоровья Костанайской области Комитета охраны общественного здоровья Министерства здравоохранения Республики Казахстан" (по согласованию), провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге.
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Айдарлинского сельского округа" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акима направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Қарасу ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Айдарлы ауылдық
округінің әкімі
М. Нұғманов
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Қарасу
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Таукеев Е.А.
КЕЛІСІЛДІ
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Қарасу аудандық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Кайзер В.В.
КЕЛІСІЛДІ
"Қарасу ауданы әкімдігінің
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
______________ Бейсенов А.Б.

3) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Карасуского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
5. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Айдарлинского
сельского округа
М. Нугманов
СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Карасуская
районная территориальная
инспекция Комитета ветеринарного
контроля и надзора Министерства
сельского хозяйства
Республики Казахстан"
_______________ Таукеев Е.А.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Карасуское районное
управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области Комитета
охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
______________ Кайзер В.В.
СОГЛАСОВАНО
Руководитель "Отдел ветеринарии
акимата Карасуского района"
__________________ Бейсенов А.Б.