Аудан әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 5 ақпандағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 7530 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 2018 жылғы 16 қарашадағы № 13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімінің 16.11.2018 № 13 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес Сарыкөл ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сарыкөл ауданы әкімінің 2014 жылғы 26 наурыздағы № 4 "Сарыкөл ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4531 болып тіркелген, 2014 жылдың 3 сәуірдегі "Пресс Экспресс" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында сайлау учаскелерін № 676, 677, 684, 687, 698, 705 жана редакцияда жазылсын:
"№ 676 сайлау учаскесі
Шекараларында: Новобарвиновка ауылы.
№ 677 сайлау учаскесі
Шекараларында: Веселый Подол ауылы.";
"№ 684 сайлау учаскесі
Шекараларында: Чапаевка ауылы." орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
"№ 687 сайлау учаскесі
Шекараларында: Ленинградское ауылы." орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
"№ 698 сайлау учаскесі
Шекараларында: Сорочинка ауылы." орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
"№ 705 сайлау учаскесі
Шекараларында: Тимирязевка ауылы." орыс тіліндегі мәтін өзгермейді;
сайлау учаскелерін № 692, 702, 706, 707 алынып тасталсын.
2. "Cарыкөл ауданының әкімнің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімінің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

О внесении изменений в решение акима района от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района"
Решение акима Сарыкольского района Костанайской области от 5 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2018 года № 7530. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16 ноября 2018 года № 13
Сноска. Утратило силу решением акима Сарыкольского района Костанайской области от 16.11.2018 № 13 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", аким Сарыкольского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Сарыкольского района от 26 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Сарыкольского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4531, опубликовано 3 апреля 2014 года в газете "Пресс Экспресс") следующие изменения:
в приложении указанного решения:
избирательные участки № 676, 677, 682, 689, 695 изложить в новой редакции:
"Избирательный участок № 676
В границах: село Новобарвиновка.
Избирательный участок № 677
В границах: село Веселый Подол.";
"Избирательный участок № 682
В границах: село Караоба." текст на казахском языке не изменяется;
"Избирательный участок № 689
В границах: село Карашилик." текст на казахском языке не изменяется;
"Избирательный участок № 695
В границах: село Севастополь." текст на казахском языке не изменяется;
избирательные участки № 692, 702, 706, 707 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Сарыкольского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) разместить настоящее решение на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Сарыкольского района.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі Э. Күзенбаев
"КЕЛIСIЛДI"
Сарыкөл аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
________________ А. Апареев

4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района Э. Кузенбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Сарыкольской районной
территориальной комиссии
________________ А. Апареев