Сарыкөл ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындарын бекіту туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 29 маусымдағы № 182 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 13 шілдеде № 7961 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 99 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Сарыкөл ауданы әкімдігінің 15.05.2020 № 99 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Сарыкөл ауданы аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары бекітілсін.
2. "Сарыкөл ауданы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі:
1) аумақтық әділет органдарында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулы ресми жарияланғаннан кейін Сарыкөл ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында оны орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Сарыкөл ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сарыкөл ауданының әкімі Э.Қ. Күзенбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрілігі
Қоғамдық денсаулық сақтау
комитетінің Қостанай облысы
Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Сарыкөл
аудандық қоғамдық денсаулық
сақтау басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ С. Ыбраева
2018 жылғы 29 маусым
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Қостанай облысының
Ішкі істер департаменті
Сарыкөл ауданының
Ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
_______________ Қ. Абдыкалыков
2018 жылғы 29 маусым
Әкімдіктің
2018 жылғы 29 маусым
№ 182 қаулысына қосымша
Сарыкөл ауданының аумағында стационарлық емес сауда объектілерін орналастыру орындары

Об утверждении мест размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыкольского района
Постановление акимата Сарыкольского района Костанайской области от 29 июня 2018 года № 182. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 июля 2018 года № 7961. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 15 мая 2020 года № 99
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сарыкольского района Костанайской области от 15.05.2020 № 99 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Сарыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыкольского района согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата Сарыкольского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Сарыкольского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Сарыкольского района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Сарыкольского района Кузенбаев Э.К.
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель Республиканского
Государственного учреждения
"Сарыкольское районное
управление охраны
общественного здоровья
Департамента охраны
общественного здоровья
Костанайской области
Комитета охраны
общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
_______________ С. Ибраева
29 июня 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел внутренних
дел Сарыкольского района
Департамента внутренних дел
Костанайской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
________________ К. Абдикаликов
29 июня 2018 года
Приложение
к постановлению акимата
от 29 июня 2018 года
№ 182
Места размещения нестационарных торговых объектов на территории Сарыкольского района

1. Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, № 87 үйдің жанында.
2. Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, № 89 үйдің жанында.
3. Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, № 91 үйдің жанында.
4. Сарыкөл кенті, Павших Борцов көшесі, № 93 үйдің жанында.
5. Маяк ауылы, 1 Мая көшесі, № 3 үйдің жанында.
6. Чехов ауылдық округі, Урожайное ауылы, Херсонская көшесі, № 11 үйдің жанында.
7. Барвинов ауылдық округі, Барвиновка ауылы, Комсомольская көшесі, № 64 үйдің жанында.
8. Златоуст ауылдық округі, Златоуст ауылы, Целинная көшесі, № 8 үйдің жанында.
9. Комсомол ауылдық округі, Комсомольское ауылы, Мира көшесі, № 25 үйдің жанында.
10. Краснознамен ауылдық округі, Новое ауылы, Лесная көшесі, № 16 үйдің жанында.
11. Ленинград ауылдық округі, Ленинградское ауылы, Комсомольская көшесі, № 3 үйдің жанында.
12. Веселоподол ауылдық округі, Веселый Подол ауылы, Ленин көшесі, № 2 үйдің жанында.
13. Лесной ауылдық округі, Большие Дубравы ауылы, Целинная көшесі, № 1 үйдің жанында.
14. Тимирязев ауылдық округі, Тимирязевка ауылы, Мира көшесі, № 31 үйдің жанында.
15. Тағыл ауылдық округі, Тағыл ауылы, 50 лет СССР көшесі, № 21 үйдің жанында.
16. Тағыл ауылдық округі, Ермаковка ауылы, Школьная көшесі, № 3 үйдің жанында.
17. Сорочин ауылдық округі, Сорочинка ауылы, Центральная көшесі, № 1 үйдің жанында.
18. Сорочин ауылдық округі, Крыловка ауылы, Центральная көшесі, № 45 үйдің жанында.
19. Севастополь ауылдық округі, Севастополь ауылы, Ленин көшесі, № 30 үйдің жанында.

1. поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле дома № 87.
2. поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле дома № 89.
3. поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле дома № 91.
4. поселок Сарыколь, улица Павших Борцов, возле дома № 93.
5. село Маяк, улица 1 Мая, возле дома № 3.
6. Чеховский сельский округ, село Урожайное, улица Херсонская, возле дома № 11.
7. Барвиновский сельский округ, село Барвиновка, улица Комсомольская, возле дома № 64.
8. Златоустовский сельский округ, село Златоуст, улица Целинная, возле дома № 8.
9. Комсомольский сельский округ, село Комсомольское, улица Мира, возле дома № 25.
10. Краснознаменский сельский округ, село Новое, улица Лесная, возле дома № 16.
11. Ленинградский сельский округ, село Ленинградское, улица Комсомольская, возле дома № 3.
12. Веселоподольский сельский округ, село Веселый Подол, улица Ленина, возле дома № 2.
13. Лесной сельский округ, село Большие Дубравы, улица Целинная, возле дома № 1.
14. Тимирязевский сельский округ, село Тимирязевка, улица Мира, возле дома № 31.
15. Тагильский сельский округ, село Тагильское, улица 50 лет СССР, возле дома № 21.
16. Тагильский сельский округ, село Ермаковка, улица Школьная, возле дома № 3.
17. Сорочинский сельский округ, село Сорочинка, улица Центральная, возле дома № 1.
18. Сорочинский сельский округ, село Крыловка, улица Центральная, возле дома № 45.
19. Севастопольский сельский округ, село Севастополь, улица Ленина, возле дома № 30.