Бейімбет Майлин ауданы Тобыл кентінің, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы
Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 2018 жылғы 27 желтоқсандағы № 241 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 желтоқсанда № 8229 болып тіркелді. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 2019 жылғы 4 қыркүйектегі № 309 шешімімен. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 04.09.2019 № 309 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттік басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес ауданның мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспеге өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 04.09.2019 № 309 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Асенкритов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 848,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 14 902,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 10 946,7 мың теңге;
2) шығындар – 30 247,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 398,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 398,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 8 938,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
2-1. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

О бюджетах сельских округов, поселка Тобол района Беимбета Майлина на 2019-2021 годы
Решение маслихата Тарановского района Костанайской области от 27 декабря 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 29 декабря 2018 года № 8229. Заголовок - в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 4 сентября 2019 года № 309. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сноска. Заголовок - в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 04.09.2019 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" маслихат района РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 04.09.2019 № 309 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 848,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 14 902,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 10 946,7 тысяч тенге;
2) затраты – 30 247,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 398,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 398,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 8 938,0 тысяч тенге.
2-1. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.

Ескерту. Шешім 2-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2-2. 2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 2-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Майский ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 60 302,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 11 862,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 48 440,8 мың теңге;
2) шығындар – 63 700,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 397,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 397,6 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 39 329,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4-1. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 4-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
4-2. 2019 жылға арналған Майский ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 2-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
2-2. Учесть, что в бюджете Асенкритовского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 2-2 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Утвердить бюджет Майского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 302,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 11 862,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 48 440,8 тысяч тенге;
2) затраты – 63 700,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 397,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 397,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
4. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 39 329,0 тысяч тенге.
4-1. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
4-2. Учесть, что в бюджете Майского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.

Ескерту. Шешім 4-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Новоильинов ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 445,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 8 858,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 14 587,4 мың теңге;
2) шығындар – 25 401,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 956,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 956,2 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 12 221,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
6-1. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
6-2. 2019 жылға арналған Новоильинов ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 6-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. Әйет ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 205 687,6 мың теңге, оның iшiнде:

Сноска. Решение дополнено пунктом 4-2 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Утвердить бюджет Новоильиновского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 445,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 8 858,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 14 587,4 тысяч тенге;
2) затраты – 25 401,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 956,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 956,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 12 221,0 тысяч тенге.
6-1. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
6-2. Учесть, что в бюджете Новоильиновского сельского округа на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Решение дополнено пунктом 6-2 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. Утвердить бюджет сельского округа Әйет на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 205 687,6 тысяч тенге, в том числе по:

салықтық түсімдер бойынша – 31 919,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 173 747,6 мың теңге;
2) шығындар – 208 711,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 024,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 024,3 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 88 997,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 8-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен жолдарды орташа жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның iшiнде:
1) Әйет ауылындағы көшелердің жарықтандырылуын ауыстыруға;
2) Әйет ауылының жаяужолдарын дұрыстауға;
3) "Айгөлек" балабақшасы ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеуге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-1. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 10-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10-2. 2019 жылға арналған Әйет ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

налоговым поступлениям – 31 919,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 173 747,6 тысяч тенге;
2) затраты – 208 711,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 024,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 024,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 88 997,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменением, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019).
9. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета на средний ремонт дорог.
Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в селе Әйет;
2) обустройство тротуаров села Әйет;
3) текущий ремонт кровли здания детского сада "Айгөлек".
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
10-1. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 10-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
10-2. Учесть, что в бюджете сельского округа Әйет на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.

Ескерту. Шешім 10-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. Тобыл кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 118 884,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 27 741,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 162,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 90 981,2 мың теңге;
2) шығындар – 119 211,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -326,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 326,9 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенциялар көлемі 65 596,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
13. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) Тобыл кентінде көшелерді жарықтандыруды ауыстыруға;
2) алып тасталды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); өзгеріс енгізілді - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-1. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Решение дополнено пунктом 10-2 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
11. Утвердить бюджет поселка Тобол на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 118 884,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 741, 0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 162,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 90 981,2 тысяч тенге;
2) затраты – 119 211,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -326,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 326,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
12. Учесть, что в бюджете поселка Тобол предусмотрен объем субвенций, передаваемых из районного бюджета на 2019 год в сумме 65 596,0 тысяч тенге.
13. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета, в том числе на:
1) замену уличного освещения в поселке Тобол;
2) исключен решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); с изменением, внесенным решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019)..
13-1. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-1 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019); в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).

13-2. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде 0,2 мың теңге сомасында нысаналы трансферттердің қайтарылуы, оның ішінде аудандық бюджеттен бөлінген трансферттер 0,2 мың теңге сомасында қайтарылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 13-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Таран ауданы мәслихатының 10.04.2019 № 268 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
13-3. 2019 жылға арналған Тобыл кентінің бюджетінде республикалық бюджеттен мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін.

13-2. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в сумме 0,2 тысяч тенге, в том числе трансфертов, выделенных из районного бюджета в сумме 0,2 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 13-2 в соответствии с решением маслихата Тарановского района Костанайской области от 10.04.2019 № 268 (вводится в действие с 01.01.2019).
13-3. Учесть, что в бюджете поселка Тобол на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.

Ескерту. Шешім 13-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 23.09.2019 № 314 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешім 2019 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 241 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Асенкритов ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қостанай облысы Бейімбет Майлин ауданы мәслихатының 18.12.2019 № 325 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

Сноска. Решение дополнено пунктом 13-3 в соответствии с решением маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 23.09.2019 № 314 (вводится в действие с 01.01.2019).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение 1
к решению маслихата
от 27 декабря 2018 года
№ 241
Бюджет Асенкритовского сельского округа на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата района Беимбета Майлина Костанайской области от 18.12.2019 № 325 (вводится в действие с 01.01.2019).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы