Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 435 "Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 92 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 мамырда № 7738 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Қазақстан Республикасының Конституциялық Заңының 28-бабының 6-тармағына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Федоров ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 435 Федоров ауданының аумағында үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7472 болып тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1-қосымшасында:
1-жол жаңа редакцияда жазылсын:
"
1
Федоров ауылы
Абай көшесі –Легкодухов көшесінің қиылысындағы тақта;
Набережная көшесі – Мухтар Ауэзов көшесінің қиылысындағы тақта;
Шевченко көшесі - Набережная көшесінің қиылысындағы тақта;
Легкодухов көшесі – Камалидден Жиентаев көшесінің қиылысындағы тақта;
Юнацкий көшесіндегі тақта (сауда алаңының ауданы);
Пушкин көшесіндегі тақта;
Водопроводный көшесі – Карл Либкнехта көшесінің қиылысындағы тақта;
".
2. "Федоров ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгілінген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Федоров ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Федоров ауданының әкімі Т. Исабаев
КЕЛІСІЛДІ
Федоров аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________ Т. Волоткевич

О внесении изменения в постановление акимата Федоровского района от 25 декабря 2017 года № 435 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 16 апреля 2018 года № 92. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2018 года № 7738
В соответствии с пунктом 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района от 25 декабря 2017 года № 435 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов на территории Федоровского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7472, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее изменение:
в приложении 1 к указанному постановлению:
строку 1 изложить в новой редакции:
"
1
село Федоровка
щит на углу улицы Абая – улицы Легкодухова;
щит на углу улицы Набережная – улицы Мухтара Ауэзова;
щит на углу улицы Шевченко – улицы Набережная;
щит на углу улицы Легкодухова – улицы Камалиддена Жиентаева;
щит на улице Юнацкого (район торговой площади);
щит на улице Пушкина;
щит на углу улицы Водопроводная – улицы Карла Либкнехта;
".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Федоровского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима Федоровского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Федоровского района Т. Исабаев
СОГЛАСОВАНО
Председатель Федоровской
районной избирательной
комиссии
___________ Т. Волоткевич