Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 19 шілдедегі № 258/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 шілдеде № 6031 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Павлодар облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары М.М. Бегентаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы "19" шілдедегі
№ 258/5 қаулысына
қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің күші жойылған
кейбір қаулыларының тізбесі
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3708 болып тіркелді, 2014 жылғы 27 ақпанда "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы" газеттерінде жарияланды).
2. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 13 қаңтардағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 1/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4283 болып тіркелді, 2015 жылғы 5 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата Павлодарской области
Постановление акимата Павлодарской области от 19 июля 2018 года № 258/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 июля 2018 года № 6031
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Павлодарской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Управление образования Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бегентаева М.М.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение
к постановлению акимата
Павлодарской области
от "19" июля 2018 года № 258/5
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата Павлодарской области
1. Постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 28/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3708, опубликовано 27 февраля 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы").
2. Постановление акимата Павлодарской области от 13 января 2015 года № 1/1 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 28/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4283, опубликовано 5 февраля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

3. Павлодар облысы әкімдігінің 2016 жылғы 25 ақпандағы "Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 10 ақпандағы "Павлодар облысының білім беру басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 28/2 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 62/2 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5036 болып тіркелді, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланды).

3. Постановление акимата Павлодарской области от 25 февраля 2016 года № 62/2 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 10 февраля 2014 года № 28/2 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5036, опубликовано 12 апреля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет").