Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 26 қыркүйектегі № 262/24 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 қазанда № 6083 болып тіркелді. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 2021 жылғы 22 сәуірдегі № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды – Павлодар облыстық мәслихатының 22.04.2021 № 21/3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі "Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы" Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 маусымдағы "Қосымша дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету туралы" № 236/22 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5997 болып тіркелген, 2018 жылғы 26 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актiлерiнiң эталондық бақылау банкiнде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасындағы "Рекомбинанттық интерферон гамма 1- "Имукин" сөздері мен саны "Интерферон альфа - 1 b - "Ингарон" сөздерімен және санымен ауыстырылсын;
1-қосымша мынадай мазмұндағы 8, 9 жолдармен толықтырылсын:
"
8
Вегенер Гранулемотозы
Препарат:
"Ритуксимаб (Мабтера)".
9
Идиопатиялық өкпе фиброзы
Препарат:
"Пирфенидон (Эсбриет)".
".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың әлеуметтік және мәдени даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Әбішев
Облыстық мәслихаттың хатшысы Б. Бексейітова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Павлодар облысының
денсаулық сақтау басқармасы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы О. С. Мұқашев
2018 жылғы "26" қыркүйек

О внесении изменения и дополнений в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении"
Решение маслихата Павлодарской области от 26 сентября 2018 года № 262/24. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 октября 2018 года № 6083. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22 апреля 2021 года № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Павлодарского областного маслихата от 22.04.2021 № 21/3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года "О здоровье народа и системе здравоохранения", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского областного маслихата от 14 июня 2018 года № 236/22 "О дополнительном лекарственном обеспечении" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5997, опубликовано 26 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменение и дополнения:
в приложении 1 указанного решения слова и цифру "Рекомбинантный интерферон гамма 1- "Имукин" заменить словами и цифрой "Интерферон альфа - 1 b - "Ингарон";
приложение 1 дополнить строками 8, 9 следующего содержания:
"
8
Гранулемотоз Вегенера
Препарат:
"Ритуксимаб (Мабтера)".
9
Идиопатический лҰгочный фиброз
Препарат:
"Пирфенидон (Эсбриет)".
".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам социального и культурного развития.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Абишев
Секретарь областного маслихата Б. Бексеитова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление здравоохранения
Павлодарской области" О. С. Мукашев
"26" сентября 2018 года