Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 250/35 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 5986 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3-тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысының 10-тармағына сәйкес, Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қалалық мәслихатының 2014 жылғы 30 сәуірдегі "Атаулы күндер мен мерекелік күндерге жеке алынған санаттардағы көмек алушыларға әлеуметтік көмек көрсету мөлшерлерін белгілеу туралы" № 259/35 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3778 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 мамырда "Шаһар" газетінде және 2014 жылғы 8 мамырда "Звезда Прииртышья" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың он бірінші абзацтағы "5000 теңге сомасына" деген сөздер мен сандар "5 АЕК мөлшерінде" деген сөздермен және санымен ауыстырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы Б. Смағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
Павлодар облысы әкімінің
міндетін атқарушы Ұ. Жазылбек
2018 жылғы "16" мамыр

О внесении изменения в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням"
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 16 мая 2018 года № 250/35. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 31 мая 2018 года № 5986
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 10 постановления Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского городского маслихата от 30 апреля 2014 года № 259/35 "Об установлении размеров социальной помощи для отдельно взятой категории получателей к памятным датам и праздничным дням" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3778, опубликованное 9 мая 2014 года в газете "Шаhар" и 8 мая 2014 года в газете "Звезда Прииртышья") следующее изменение:
в абзаце одиннадцатом пункта 1 слова и цифры "на сумму 5000 тенге" заменить словами и цифрой "в размере 5 МРП".
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по социальной политике.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата Б. Смагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий обязанности
акима Павлодарской области Ұ. Жазылбек
"16" мая 2018 года