Шектеу іс-шараларын тоқтату және Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Қалқаман селолық округінің Ақжол ауылы аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/02 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің 2018 жылғы 1 қарашадағы № 1-03/13 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қарашада № 6103 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабы 8) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитарлық инспекторының 2018 жылғы 27 шілдедеғі № 2-19/695 ұсынымы негізінде, Қалқаман селолық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақсу қаласы Қалқаман селолық округінің Ақжол ауылы аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Ақсу қаласы Қалқаман селолық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы "Ақсу қаласы Қалқаман селолық округінің Ақжол ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-03/02 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5772 болып тіркелген, 2018 жылғы 10 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалқаман селолық
округінің әкімі А. Кенжебаев
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қалалық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Жалелов
2018 жылғы "01" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақсу қаласының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекеме басшысы Д. Нұржанов
2018 жылғы "01" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауылшаруашылығы министрлігінің
ветеринариялық бақылау және қадағалау
Комитетінің Ақсу қалалық
аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекеменің басшысы Ғ. Батаев
2018 жылғы "01" қараша

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Калкаманского сельского округа города Аксу от 15 декабря 2017 года № 1-03/02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акжол Калкаманского сельского округа города Аксу"
Решение акима Калкаманского сельского округа города Аксу Павлодарской области от 1 ноября 2018 года № 1-03/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 ноября 2018 года № 6103
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора города Аксу от 27 июля 2018 года № 2-19/695, аким Калкаманского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллез крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Акжол Калкаманского сельского округа города Аксу.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Калкаманского сельского округа города Аксу от 15 декабря 2017 года № 1-03/02 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акжол Калкаманского сельского округа города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5772, опубликовано 10 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Калкаманского
сельского округа А. Кенжебаев
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель республиканского
государственного учреждения
"Аксуское городское управление
охраны общественного здоровья" А. Жалелов
"01" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
города Аксу" Д. Нуржанов
"01" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного учреждения
"Аксуская городская
территориальная инспекция
комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Г. Батаев
"01" ноября 2018 года