Шектеу іс-шараларын тоқтату және Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 ақпандағы "Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Ақмектеп ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-20/3 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 қарашадағы № 1-20/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 қарашада № 6111 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына сәйкес, Бірлік ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Ақмектеп ауылының аумағында ірі қара малдың бруцеллез ауруын жою бойынша кешенді ветеринариялық-санитарлық іс-шараларды жүргізумен байланысты, белгіленген шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 ақпандағы "Баянауыл ауданы Бірлік ауылдық округінің Ақмектеп ауылының аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" № 1-20/3 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5888 болып тіркелген, 2018 жылғы 12 наурызда Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі А. Аманжолов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Баянауыл ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысының
міндетін атқарушы А. С. Ынтыкбаев
2018 жылғы "7" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Ауыл
Шаруашылығы Министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Баянауыл
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Р. Д. Нургалиев
2018 жылғы "7" қараша
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрлігі
Қоғамдық денсаулық сақтау комитеті
Павлодар облысы қоғамдық денсаулық
сақтау департаментінің
Баянауыл аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы А. Е. Қарыбжанов
2018 жылғы "7" қараша

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Бирликского сельского округа Баянаульского района от 16 февраля 2018 года № 1-20/3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акмектеп Бирликского сельского округа Баянаульского района"
Решение акима Бирликского сельского округа Баянаульского района Павлодарской области от 7 ноября 2018 года № 1-20/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 12 ноября 2018 года № 6111
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", аким Бирликского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно-санитарных мероприятий по ликвидации болезни бруцеллеза крупного рогатого скота снять ограничительные мероприятия, установленные на территории села Акмектеп в Бирликском сельском округе Баянаульского района.
2. Признать утратившим силу решения акима Бирликского сельского округа Баянаульского района от 16 февраля 2018 года № 1-20/3 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории села Акмектеп Бирликского сельского округа Баянаульского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5888, опубликованное 12 марта 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Аманжолов
"СОГЛАСОВАНО"
Исполняющий объязанности руководителя
государственного учреждения
"Отдел ветеринарии
Баянаульского района" А. С. Ынтыкбаев
"7" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Баянаульская районная территориальная
инспекция комитета ветеринарного
контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Р. Д. Нургалиев
"7" ноября 2018 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Баянаульское районное управление
охраны общественного здоровья
департамента охраны общественного здоровья
Павлодарской области
комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" А. Е. Карибжанов
"7" ноября 2018 года