Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 22/6 шешіміне толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 210/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 мамырда № 5974 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 қыркүйектегі № 486/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 486/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 2-3 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" № 504 қаулысына сәйкес, Железин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Железин аудандық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы "Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" № 22/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5176 болып тіркелген, 2016 жылғы 30 шілдеде аудандық "Туған өлке", "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) келесі толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Железинка ауданындағы әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында:
10-тармақтың 3) тармақшасы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"осы Қағидалардың 9-тармағының 4-5) және 5) тармақшаларында көрсетілген санаттарға коммуналдық қызметтер бойынша шығындарды өтеуге 2 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде уәкілетті ұйыммен ұсынылатын тізімнің негізінде;".
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы,
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер

О внесении дополнения в решение Железинского районного маслихата от 30 июня 2016 года № 22/6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района"
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 25 апреля 2018 года № 210/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2018 года № 5974. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30 сентября 2020 года № 486/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Железинского районного маслихата Павлодарской области от 30.09.2020 № 486/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2-3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Железинского районного маслихата от 30 июня 2016 года № 22/6 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Железинского района", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5176, опубликованное в районных газетах "Туған өлке", "Родные просторы" от 30 июля 2016 года) следующее дополнение:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Железинском районе, утвержденных указанным решением:
подпункт 3) пункта 10 дополнить абзацем следующего содержания:
"для категории, указанных в подпунктах 4-5) и 5) пункта 9 настоящих Правил на погашение затрат по коммунальным услугам в размере 2 месячных расчетных показателей на основании списка, предоставляемого уполномоченной организацией;".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по вопросам социально - экономического развития и бюджета районного маслихата.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата,
Секретарь районного маслихата П. Лампартер