Карантинді тоқтату және Лебяжі ауданының Майқарағай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 30 қарашадағы "Лебяжі ауданы Майқарағай ауылдық округінің "Алга" шаруа қожалығының аумағында карантинді белгілеу туралы" № 1 - 03/1 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Лебяжі ауданы Майқарағай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 23 ақпандағы № 1-03/1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 5887 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабы 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Майқарағай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Лебяжі ауданы Майқарағай ауылдық округі "Алга" шаруа қожалығының аумағында ірі қара мал арасында қарасан ауруын жою бойынша ветеринариялық-санитариялық іс-шаралар кешенінің орындалуына байланысты белгіленген карантин тоқтатылсын.
2. Лебяжі ауданының Майқарағай ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушының 2017 жылғы 30 қарашадағы "Лебяжі ауданы Майқарағай ауылдық округінің "Алга" шаруа қожалығының аумағында карантинді белгілеу туралы" № 1-03/1 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5732 болып тіркелген, 2017 жылғы 22 желтоқсанда "Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкі" ақпараттық жүйесінде, 2017 жылғы 23 желтоқсанда аудандық "Аққу үні - Вести Акку" газетінің № 49-50 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Майқарағай ауылдық
округі әкімінің
міндетін атқарушы С. Раскелдинов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Лебяжі ауданының ветеринария
бөлімі" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы К. Ж. Тлеуғабыл
2018 жылғы "23" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрлігі
Ветеринариялық бақылау және
қадағалау комитетінің Лебяжі
аудандық аумақтық инспекциясы"
мемлекеттік мекемесінің басшысы Ғ. Қ. Сағалов
2018 жылғы "23" ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті
Павлодар облысы Қоғамдық
денсаулық сақтау департаментінің
Лебяжі аудандық қоғамдық
денсаулық сақтау басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы Т. Х. Сламбеков
2018 жылғы "23" ақпан

О снятии карантина и признании утратившим силу решения исполняющего обязанности акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района от 30 ноября 2017 года № 1-03/1 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Алга" Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района"
Решение исполняющего обязанности акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района Павлодарской области от 23 февраля 2018 года № 1-03/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 марта 2018 года № 5887.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", исполняющий обязанности акима Майкарагайского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с проведением комплекса ветеринарно - санитарных мероприятий по ликвидации болезни эмфизематозного карбункула среди крупного рогатого скота снять установленный карантин на территории крестьянского хозяйства "Алга" Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района.
2. Признать утратившим силу решение исполняющего обязанности акима Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района от 30 ноября 2017 года № 1 - 03/1 "Об установлении карантина на территории крестьянского хозяйства "Алга" Майкарагайского сельского округа Лебяжинского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5732, опубликованное 22 декабря 2017 года в информационной системе "Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде", 23 декабря 2017 года в районной газете "Аққу үні - Вести Акку" за № 49-50).
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Майкарагайского
сельского округа С. Раскелдинов
"СОГЛАСОВАН"
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Лебяжинского района" К. Ж. Тлеугабыл
"23" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Руководитель государственного
учреждения "Лебяжинская районная
территориальная инспекция
Комитета ветеринарного контроля
и надзора Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан" Г. К. Сагалов
"23" февраля 2018 года
"СОГЛАСОВАН"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Лебяжинское районное управление
охраны общественного здоровья
Департамента охраны общественного
здоровья Павлодарской области
Комитета охраны общественного здоровья
Министерства здравоохранения
Республики Казахстан" Т. Х. Сламбеков
"23" февраля 2018 года