V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXVII сессиясының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 289 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 1517 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 961 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2013 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 591-бабына және Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
аталған шешімнің қосымшасындағы тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын (ЕҚТА) пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері".
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге жүктелсін.

О внесении изменений в решение ХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу"
Решение ХХXVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 21 ноября 2018 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 ноября 2018 года № 1517
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 961, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в заголовок указанного решения вносится изменение в текст на казахском языке, текст на руском языке не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 591 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:";
в пункт 1 вносится изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в заголовок приложения указанного решения вносится изменение в текст на казахском языке, текст на руском языке не меняется.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В.

4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XХХVІІ
сессиясының төрағасы
Н. Мұхамед-Рахимов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

4. Настоящее решение вводится в действие co дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXXVII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
Н. Мухамед-Рахимов
Секретарь маслихата города
Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев