V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХXVII сессиясының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 289 шешiмi. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 1517 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының кезекті XXIV сессиясының 2024 жылғы 29 қарашадағы № 172 шешiмiмен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы мәслихатының кезекті XXIV сессиясының 29.11.2024 № 172 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 26-бабына сәйкес, VІ сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХІ сессиясының "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы ставкаларын белгілеу туралы" 2012 жылғы 12 желтоқсандағы № 78 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 961 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде 2013 жылғы 12 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Аталған шешімнің тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелерін белгілеу туралы";
кіріспесі мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 591-бабына және Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңының 10-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес V сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
шешімнің 1-тармағы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. "Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері қосымшаға сәйкес белгіленсін.";
аталған шешімнің қосымшасындағы тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Медеу" Мемлекеттік өңірлік табиғи паркінің ерекше қорғалатын табиғи аумағын (ЕҚТА) пайдалану үшін төлемақы мөлшерлемелері".
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурста жариялауды қамтамасыз етсін.

О внесении изменений в решение ХI сессии маслихата города Алматы V созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу"
Решение ХХXVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 21 ноября 2018 года № 289. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 27 ноября 2018 года № 1517. Утратило силу решением очередной XXIV сессии маслихата города Алматы от 29 ноября 2024 года № 172.
Сноска. Утратило силу решением очередной XXIV сессии маслихата города Алматы от 29.11.2024 № 172 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение XI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 12 декабря 2012 года № 78 "Об установлении ставок платы за использование особо охраняемых природных территорий Государственного регионального природного парка "Медеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 961, опубликовано 12 января 2013 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующие изменения:
в заголовок указанного решения вносится изменение в текст на казахском языке, текст на руском языке не меняется;
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 591 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) и с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" маслихат города Алматы V-го созыва РЕШИЛ:";
в пункт 1 вносится изменение в текст на казахском языке, текст на русском языке не меняется;
в заголовок приложения указанного решения вносится изменение в текст на казахском языке, текст на руском языке не меняется.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының кәсіпкерлікті және коммуналдық шаруашылықты дамыту жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы К.В. Авершинге жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының XХХVІІ
сессиясының төрағасы
Н. Мұхамед-Рахимов
VІ сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по развитию предпринимательства и коммунального хозяйства маслихата города Алматы Авершина К.В.
4. Настоящее решение вводится в действие co дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXXVII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва
Н. Мухамед-Рахимов
Секретарь маслихата города
Алматы VІ-го созыва
К. Казанбаев