"Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 460 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 6 қарашадағы № 317 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 қарашада № 4995 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2020 жылғы 27 ақпандағы № 39 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы əкімдігінің 27.02.2020 № 39 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 1-тармағының 26-2) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілердің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 21 қарашадағы № 460 қаулысына (2017 жылғы 12 желтоқсан Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің этолондық бақылау банкінде жарияланды, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4414 болып тіркелді) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Солтүстік Қазақстан облысы аумағында орналасқан террористік тұрғыдан осал объектілер тізбесі осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын (қызмет бабында пайдалану үшін).
2. "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі мыналарды Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте қамтамасыз етсін:
1) осы қаулыны "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаменті" республикалық мемлекеттік мекемесінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы әкімдік қаулысын мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның мемлекеттік және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының филиалы - Солтүстік Қазақстан аймақтық құқықтық ақпарат орталығына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтiк құқықтық актілерiнiң эталондық бақылау банкiне қосу үшін жолдауды;

О внесении изменения в постановление акимата Северо-Казахстанской области от 21 ноября 2017 года № 460 "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 6 ноября 2018 года № 317. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 ноября 2018 года № 4995. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2020 года № 39
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 27.02.2020 № 39 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 26-2) пункта 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Северо-Казахстанской области "Об утверждении перечня объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области" от 21 ноября 2017 года № 460 (опубликовано 12 декабря 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде, зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4414) следующее изменение:
перечень объектов, уязвимых в террористическом отношении, расположенных на территории Северо-Казахстанской области, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению (для служебного пользования).
2. Коммунальному государственному учреждению "Аппарат акима Северо-Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Республиканском государственном учреждении "Департамент юстиции Северо-Казахстанской области Министерства юстиции Республики Казахстан";
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Северо-Казахстанский региональный центр правовой информации – филиал Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулыны ресми жариялағаннан кейін Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Қ. Ақсақалов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасының
Ішкі істер министрлігі
Солтүстік Қазақстан облысының
Ішкі істер департаменті"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ Б. Біләлов
2018 жылғы "02" қараша
"Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
Солтүстік Қазақстан облысы бойынша
департаменті" мемлекеттік мекемесінің бастығы
______________ А. Ақшаев
2018 жылғы "02" қараша

3) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Северо-Казахстанской области после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
К. Аксакалов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник государственного учреждения
"Департамент внутренних дел
Северо-Казахстанской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан"
______________ Б. Билялов
"02" ноября 2018 года
Начальник государственного учреждения
"Департамент Комитета национальной
безопасности Республики Казахстан
по Северо-Казахстанской области"
______________ А. Акшаев
"02" ноября 2018 года