Петропавл қаласы бойынша тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелерін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 15 мамырдағы № 8 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 31 мамырда № 4740 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2020 жылғы 13 сәуірдегі № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мəслихатының 13.04.2020 № 1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

Об установлении единых ставок фиксированного налога по городу Петропавловску
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 15 мая 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 31 мая 2018 года № 4740. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 13 апреля 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 13.04.2020 № 1 (вводится в действие с 01.01.2020).

"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Кодексі (Салық кодексі) 546-бабының 3-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Петропавл қаласы аумағында қызметтін жүзеге асыратын барлық салық төлеушілерге тіркелген салықтың бірыңғай мөлшерлемелері белгіленсін.

В соответствии с пунктом 3 статьей 546 Кодекса Республики Казахстан от 25 декабря 2017 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для всех налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Петропавловска, согласно приложению к настоящему решению.

2. Петропавл қалалық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Петропавл қаласы бойынша бекітілген салық ставкаларын белгілеу туралы" Петропавл қаласы мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі № 1 шешімі (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-154 болып тіркелген, 2009 жылғы 29 мамырда "Қызылжар нұры", "Проспект СК" газеттерінде жарияланған);
2) "Петропавл қаласы бойынша бекітілген салық ставкаларын белгілеу туралы" Петропавл қалалық мәслихаты IV шақыру 2009 жылғы 27 сәуірдегі XV сессиясының № 1 шешіміне өзгеріс енгізу" Петропавл қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы № 16 шешімі (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13-1-169 болып тіркелген, 2010 жылғы 22 қаңтардағы "Қызылжар нұры", "Проспект СК" газеттерінде жарияланған).

2. Признать утратившими силу решения Петропавловского городского маслихата:
1) решение Петропавловского городского маслихата от 27 апреля 2009 года № 1 "Об установлении ставок по фиксированному налогу по городу Петропавловску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-1-154, опубликовано 29 мая 2009 года в газетах "Қызылжар нұры", "Проспект СК");
2) решение маслихата города Петропавловска от 25 декабря 2009 года № 16 "О внесении изменений в решение внеочередной XV сессии Петропавловского городского маслихата IV созыва от 27 апреля 2009 года № 1 "Об установлении ставок по фиксированному налогу по городу Петропавловску" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 13-1-169, опубликовано 22 января 2010 года в газетах "Қызылжар нұры", "Проспект СК").