Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталунормаларын, тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 қазанда № 4915 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 27.12.2022 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексі 19-1-бабының 1), 2) тармақшаларына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, әкетуге және көмуге арналған тарифтерді осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Петропавл қалалық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 шілдедегі № 3 "Петропавл қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонындағы қатты тұрмыстық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2907 болып тіркелген, 2014 жылғы 22 тамыздағы "Проспект СК", "Қызылжар нұры" газеттерінде жарияланған) шешімі;
2) Петропавл қалалық мәслихатының 2017 жылғы 24 мамырдағы № 2 "Петропавл қаласында қатты тұрмыстық қалдықтар полигонындағы коммуналдық қалдықтарды көму және кәдеге жарату тарифін бекіту туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2014 жылғы 18 шілдедегі № 3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4228 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық
мәслихат сессиясының
төрағасы
К. Мұқышев
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
А. Бердағұлов

Об утверждении нормы образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 августа 2018 года № 4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 октября 2018 года № 4915. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27 декабря 2022 года № 3
Сноска. Утратило силу решением Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 27.12.2022 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктами 1), 2) статьи 19-1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Утвердить тарифы на сбор, вывоз и захоронение твердых бытовых отходов согласно приложению № 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу следующие решения Петропавловского городского маслихата:
1) Решение Петропавловского городского маслихата от 18 июля 2014 года № 3 "Об утверждении тарифа на захоронение и утилизацию твердо-бытовых отходов на полигоне твердых бытовых отходов в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2907, опубликовано 22 августа 2014 года в газетах "Қызылжар нұры", "Проспект СК");
2) Решение Петропавловского городского маслихата от 24 мая 2017 года № 2 "О внесении изменений в решение маслихата города Петропавловска от 18 июля 2014 года № 3 "Об утверждении тарифа на захоронение и утилизацию коммунальных отходов на полигоне твердых бытовых отходов в городе Петропавловске" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4228, опубликовано 30 июня 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
К. Мукушев
Секретарь Петропавловского
городского маслихата
А. Бердагулов

Қалалық мәслихаттың 2018 жылғы 27 тамыздағы № 4 шешiмiне 1-қосымша
Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 29.03.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мəслихатының 23.04.2020 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
Коммуналдық қалдықтар жиналатын объектілер
Есептік бірлік

Приложение 1 к решению городского маслихата от 27 августа 2018 года № 4
Нормы образования и накопления коммунальных отходов
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 29.03.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования); в редакции решения Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 23.04.2020 № 2 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица