"Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш селолық округі Рублевка селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш селолық округі әкімінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі №11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайын ауданы Аралағаш ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 23 тамыздағы № 13 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 4897 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Аралағаш ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш селолық округі Рублевка селосы көшелеріне атау беру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы Аралағаш селолық округі әкімінің 2012 жылғы 26 қыркүйектегі №11 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №1930 тіркелді, 2012 жылғы 15 қарашада аудандық "Аққайың" және "Колос" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешiмнің мемлекеттік тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша, сонымен қатар шешімнің қосымшасында "селосы", "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылсын;
шешімнің орыс тіліндегі деректемелері мен мәтіні, сонымен қатар қосымшасы өзгеріссіз қалдырылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аралағаш ауылдық
округінің әкімі
Б. Сәдуақасов

О внесении изменений в решение акима Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2012 года №11 "О присвоении наименования улицам в селе Рублевка Аккайынского района Аралагашского сельского округа Северо-Казахстанской области"
Решение акима Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 23 августа 2018 года № 13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 августа 2018 года № 4897
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", аким Аралагашского сельского округа РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Аралагашского сельского округа Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2012 года №11 "О присвоении наименования улицам в селе Рублевка Аккайынского района Аралагашского сельского округа Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1930, опубликовано 15 ноября 2012 года в районных газетах "Аққайың" и "Колос") следующие изменения:
в реквизитах и по всему тексту решения, а также в приложении к решению на государственном языке слова "селосы", "селолық", "селосының" заменить соответственно словами "ауылы", "ауылдық", "ауылының";
реквизиты и текст решения, а также приложение к решению на русском языке оставить без изменения.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Аким
Аралагашского сельского округа
Б. Садвакасов