"Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 10-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан мәслихатының 2018 жылғы 16 мамырдағы № 24-7 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 маусымда № 4744 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2023 жылғы 13 қазандағы № 9-1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 13.10.2023 № 9-1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданда әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2017 жылғы 3 наурыздағы № 10-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4121 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін Эталондық бақылау банкінде 2017 жылғы 13 сәуірде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларында (бұдан әрі - Қағидалар):
2-тармақтың 1) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"1) "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – уәкілетті ұйым) – Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсету, "бір терезе" қағидаты бойынша мемлекеттік қызмет көрсетуге өтініштер қабылдау және көрсетілетін қызметті алушыға олардың нәтижелерін беру жөніндегі жұмысты ұйымдастыру, сондай-ақ электрондық нысанда мемлекеттік қызмет көрсетуді қамтамасыз ету үшін Қазақстан Республикасы Үкіметінің шешімі бойынша құрылған заңды тұлға;";
3-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 3 марта 2017 года № 10-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 16 мая 2018 года № 24-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 5 июня 2018 года № 4744. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13 октября 2023 года № 9-1
Сноска. Утратило силу решением маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 13.10.2023 № 9-1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 3 марта 2017 года №10-3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4121, опубликовано 13 апреля 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в районе имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, утвержденных указанным решением (далее - Правила):
подпункт 1) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"1) некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее - уполномоченная организация) – юридическое лицо, созданное по решению Правительства Республики Казахстан, для оказания государственных услуг в соответствии с законодательством Республики Казахстан, организации работы по приему заявлений на оказание государственных услуг и выдаче их результатов услугополучателю по принципу "одного окна", а также обеспечения оказания государственных услуг в электронной форме;";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. Осы Қағидалар Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының аумағында тұрақты тұрып жатқан тұлғаларға таратылады.";
келесі мазмұнда 17-1-тармақпен толықтырылсын:
"17-1. Осы Қағидалардың 3-қосымшасының 20) тармақшасында көрсетілген негіз бойынша әлеуметтік көмек мына құжаттарды ұсынған кезде, жеке тұрғын үй салуға сүрек түбірі құнының 50 (елу) пайыз мөлшерінде өтініш иесіне төлем түрінде бір рет көрсетіледі:
1) өтініш;
2) өтініш иесінің жеке басын куәландыратын құжат;
3) тұрғылықты жері бойынша тіркелуін растайтын құжат;
4) осы Қағидалардың 3-қосымшасының 20) тармақшасында көрсетілген адамдар санатына жататынын куәландыратын құжат;
5) қабығы алынбаған іске жарамды сүрек түбірін алуға рұқсат.
Құжаттар салыстырып тексеру үшін түпнұсқаларда және көшірмелерде ұсынылады, содан кейін құжаттардың түпнұсқалары өтініш иесіне қайтарылады.";
3-қосымшаның 18) тармақшасы келесі редакцияда баяндалсын:
"18) амбулаториялық емдеуде жатқан туберкулездің белсенді түрімен ауыратын тұлғалардың қажеттілігі;";
3-қосымша мына мазмұндағы 20) тармақшамен толықтырылсын:
"20) жеке тұрғын үй салу үшін 40 (қырық) тығыз текше метрден артық емес мөлшерде сүрек түбірін босатқан кезде Ұлы Отан соғысының мүгедектерінің, сондай-ақ "Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне және соларға теңестірілген адамдарға берілетін жеңілдіктер және оларды әлеуметтік қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 сәуірдегі Заңының 9-бабының 1-тармағында атап көрсетілген қаза тапқан әскери қызметшiлер отбасыларының қажеттілігі.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
ХXIV сессиясының төрайымы
А. Нұрмағанбетова
Солтүстік Қазақстан облысы
Ғабит Мүсірепов атындағы
ауданы мәслихатының
хатшысы
Е. Әділбеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Солтүстік Қазақстан облысының әкімі
______________________ Қ. Ақсақалов
2018 жылғы "25" 05

"3. Настоящие Правила распространяются на лиц, постоянно проживающих на территории района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области.";
дополнить пунктом 17-1 следующего содержания:
"17-1. Социальная помощь по основанию, указанного в подпункте 20) приложения 3 к настоящим Правилам, предоставляется один раз в виде оплаты заявителю 50 (пятидесяти) процентов от стоимости древесины на корню для строительства индивидуального жилого дома, при предъявлении следующих документов:
1) заявление;
2) документ, удостоверяющий личность заявителя;
3) документ, подтверждающий регистрацию по постоянному месту жительства;
4) документ, подтверждающий принадлежность к категории лиц, указанных в подпункте 20) приложения 3 настоящих Правил;
5) разрешение на получение деловой древесины на корню.
Документы предоставляются в подлинниках и копиях для сверки, после чего подлинники документов возвращаются заявителю.";
в приложении 3 подпункт 18) изложить в следующей редакции:
"18) нуждаемость лиц больных активной формой туберкулеза, находящихся на амбулаторном лечении;";
приложение 3 дополнить подпунктом 20) следующего содержания:
"20) нуждаемость инвалидов Великой Отечественной войны, а также семей погибших военнослужащих, указанных в пункте 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 28 апреля 1995 года "О льготах и социальной защите участников, инвалидов Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним" в отпуске древесины на корню для строительства индивидуального жилого дома в объеме не более 40 (сорока) плотных кубических метров.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ХXIV сессии
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
А. Нурмаганбетова
Секретарь
маслихата района имени
Габита Мусрепова
Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Северо-Казахстанской области
____________________ К. Аксакалов
" 25 " 05 2018 года