Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 4 "Мүгедектерге арналаған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" аудан әкімдігінің қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 9 қазандағы № 308 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қазанда № 4964 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2019 жылғы 30 қаңтардағы № 20 қаулысымен

О внесении изменения в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 января 2018 года № 4 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 308. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 октября 2018 года № 4964. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30 января 2019 года № 20

Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 30.01.2019 № 20 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 7-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Сноска. Утратило силу постановлением акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 30.01.2019 № 20 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 7 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 5 қаңтардағы № 4 "Мүгедектерге арналаған жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4556 болып тіркелген, 2018 жылғы 02 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 5 января 2018 года № 4 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4556, опубликовано 02 февраля 2018 года в Эталонном контрольный банке нормативных правовых актах Республики Казахстан в электронном виде) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы жетекшілік етуші Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Жұмабеков
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 09 қазаңдағы № 308 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімдігінің 2018 жылғы 05 қаңтардағы № 4 қаулысына қосымша
Мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленген ұйымдардың тізімі
Ұйымдар атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері
Белгіленген квотаға (адам) сәйкес жұмыс орындарының саны
"Жарық-2005" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Жумабеков
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 308
Приложение к постановлению акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от "5" января 2018 года № 4
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для инвалидов
Наименование организации
Количество рабочих мест
Процент квоты
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жарык-2005"