Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы №02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 9 қазандағы № 387 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қарашада № 4969 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 11 ақпандағы № 54 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 11.02.2021 № 54 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 6) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 6 қаңтардағы № 02 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4027 болып тіркелді, 2017 жылғы 31 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының мемлекеттік тіліндегі 1-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындарының санынан мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін";
орыс тіліндегі 1-тармағы өзгеріссіз қалдырылсын;
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменений в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов"
Постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 9 октября 2018 года № 387. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 1 ноября 2018 года № 4969. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11 февраля 2021 года № 54
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 11.02.2021 № 54 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" акимат Кызылжарского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области от 6 января 2017 года № 02 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4027, опубликовано 31 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 указанного постановления на государственном языке изложить в следующей редакции:
"1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындарының санынан мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы белгіленсін";
на русском языке пункт 1 оставить без изменений;
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложения к настоящему постановлению.

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауданының әкімі Ж. Сәдуақасов
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "09" қазандағы № 387 қаулысына қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы әкімдігінің 2017 жылғы "06" қаңтардағы № 02 қаулысымен бекітілген
Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындарының санынан мүгедектерге арналған жұмыс орындарының квотасы
Ұйымның атауы
Жұмысшылар саны
Квота мөлшері (жұмысшылар санынан %)
Орнатылған жұмыс орын квотасы
"Петерфельд-Агро" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
50
2%
1
"Больмалышенское" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
52
2%
1

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Кызылжарского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Кызылжарского района Ж. Садвокасов
Приложение к постановлению акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области № 387 от "09" октября 2018 года
Утверждено постановлением акимата Кызылжарского района Северо-Казахстанской области № 02 от "06" января 2017 года
Квота рабочих мест для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда
Наименование организации
Численность работников
Размер квоты (% от численности работников)
Устанавливаемая квота рабочих мест
Товарищество с ограниченной ответственностью "Петерфельд-Агро"
50
2%
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Большемалышенское"
52
2%
1