Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 74 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 сәуірде № 4672 болып тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 16 ақпандағы № 28 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы əкімдігінің 16.02.2021 № 28 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 06 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына, "Қазақстан Республикасында мүгедектердi әлеуметтiк қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, "Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы № 498 бұйрығымен бекітілген (2016 жылғы 28 шілдеде Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 14010 болып тіркелген) Мүгедектер үшiн жұмыс орындарын квоталау қағидаларына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстардағы, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санынан Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мүгедектері үшін жұмыс орындарының квотасы белгіленсін.
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің халықты жұмыспен қамту орталығы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі квотаға сәйкес мүгедектерді жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзіледі.
Аудан әкімі А. Бегманов
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 сәуірдегі № 74 қаулысына қосымша
Ауыр жұмыстардағы, зиянды, қауіпті еңбек жағдайлары жұмыстарындағы жұмыс орындарын есептемегенде жұмыс орындары санынан Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мүгедектері үшін белгіленген жұмыс орындарының квотасымен ұйымдардың тізімі

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 апреля 2018 года № 4672. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 февраля 2021 года № 28
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16.02.2021 № 28 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 06 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", Правилами квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденными приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан 28 июля 2016 года № 14010), акимат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к постановлению.
2. Коммунальному государственному учреждению "Центр занятости населения акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области" принять меры по содействию в трудоустройстве инвалидов в соответствии с квотой.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Бегманов
Приложение к постановлению акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 2 апреля 2018 года № 74
Список организаций с установленной квотой рабочих мест для инвалидов района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы әкімдігінің 14.12.2018 № 333 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ұйымның атауы
Жұмыс орындарының саны
Квота мөлшері (жұмысшылардың санынан процент)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындарының саны (адам)
"Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 14.12.2018 № 333 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Количество рабочих мест
Размер квоты (процент от численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (человек)
Комунальное государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области"