Шектеу іс-шараларын енгізуге байланысты ветеринариялық режимін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 15 қаңтардағы № 02 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 30 қаңтарда № 4559 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округі әкімінің 28.01.2019 № 2 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасынның 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1-бабына сәйкес, Мағжан Жұмабаев ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 27 қарашадағы № 12-11/189 ұсынысы негізінде, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малының арасынан бруцеллез ауруы анықталуына байланысты, Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы Конюхов ауылдық округінің Куломзино ауылында орналасқан "Куломзино" шаруа қожалығының аумағында шектеу іс-шараларын енгізе отырып, ветеринариялық режимі белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ж. Канышев

Об установлении ветеринарного режима с введением ограничительных мероприятий
Решение акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 января 2018 года № 02. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 30 января 2018 года № 4559. Утратило силу решением акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28 января 2019 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 28.01.2019 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора района Магжана Жумабаева от 27 ноября 2017 года № 12-11/189, аким Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ветеринарный режим, с введением ограничительных мероприятий, в связи с возникновением болезни бруцеллез крупного рогатого скота на территории крестьянского хозяйства "Куломзино", расположенного в селе Куломзино Конюховского сельского округа района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Ж. Канышев