Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 156 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 маусымда № 4765 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 18 наурыздағы № 53 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 18.03.2021 № 53 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабы 7) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасары А.К. Рамазановаға жүктелсін.
3. Осы қаулы оны алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ж. Сыздықов
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 30 мамырдағы № 156 қаулысына қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квотасы

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 156. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 14 июня 2018 года № 4765. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18 марта 2021 года № 53
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 18.03.2021 № 53 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официально опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по социальным вопросам Рамазанову А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Ж. Сыздыков
Приложение к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 мая 2018 года № 156
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации

Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 26.04.2019 № 78 (алғашқы ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы əкімдігінің 19.03.2020 № 59 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулыларымен.
Ұйымдардың атауы
Жұмысшылардың тізім бойынша саны (адам)
Жұмысшылардың тізім бойынша санынан квотаның мөлшері (пайыз бойынша)
Белгіленген квота бойынша жұмыс орындарының саны (адам)
"СМ спецтехника" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
6

Сноска. Приложение в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 26.04.2019 № 78 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования); в редакции постановления акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 19.03.2020 № 59 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (в процентах)
Количество рабочих мест согласно установленной квоты (чел)
Товарищество с ограниченной ответственностью "СМ спецтехника"
6