Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшін орын белгiлеу және таңдаушылармен кездесуі үшiн үй-жай беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 340 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 21 желтоқсанда № 5092 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 08.05.2019 № 91 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегi "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 28-бабы 4, 6-тармақтарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орын белгiленсiн.
2. Осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай берілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімінің жетекшілік ететін мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Мамлют ауданы әкiмiнiң
міндетін атқарушы
Р. Ғаббасов
"КЕЛІСІЛДІ"
Мамлют аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрағасы
___________________В. Целуйко
2018 жылғы "__" ____________
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "__" _____ № __ қаулысына 1-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне барлық кандидаттар үшін үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орын
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орын
1
Мамлютка қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы Сәбит Мұқанов көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының аумағы

Об определении места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов и предоставлении помещения для встреч с выборщиками в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 14 декабря 2018 года № 340. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 декабря 2018 года № 5092. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 8 мая 2019 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 08.05.2019 № 91 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктами 4, 6 статьи 28 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мамлютского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Предоставить помещение для встреч с выборщиками кандидатам в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области на договорной основе согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области по курируемым вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Мамлютского района
Северо-Казахстанской области
Р. Габбасов
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Мамлютской
районной территориальной
избирательной комиссии
_______________ В. Целуйко
"___" __________ 2018 года
Приложение 1 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от "__" ______ 2018 года № __
Место для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области
№ п/п
Наименование населенного пункта
Место для размещения агитационных печатных материалов
1
город Мамлютка
Территория здания коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа-гимназия № 1 Мамлютского района Северо-Казахстанской области" расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "__" _____ № __ қаулысына 2-қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының аумағында ауылдық округтер мен Мамлютка қаласы әкімдеріне кандидаттарға таңдаушылармен кездесуі үшін шарттық негізде үй-жай
№ р/с
Елді мекеннің атауы
Кездесуі үшін үй-жай
1
Мамлютка қаласы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы Мамлютка қаласы Сәбит Мұқанов көшесі 11 мекенжайы бойынша орналасқан "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының Мамлют № 1 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің акт залы

Приложение 2 к постановлению акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от "__" ______ 2018 года № __
Помещение для встреч с выборщиками кандидатам в акимы сельских округов и города Мамлютка на территории Мамлютского района Северо-Казахстанской области на договорной основе
№ п/п
Наименование населенного пункта
Помещение для встреч
1
город Мамлютка
Актовый зал коммунального государственного учреждения "Мамлютская школа-гимназия № 1 Мамлютского района Северо-Казахстанской области" расположенного по адресу: Северо-Казахстанская область, Мамлютский район, город Мамлютка, улица Сабита Муканова, 11