Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі Мортық ауылының аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллез ауруы шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 29 қаңтардағы № 3 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 4567 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданның Көктерек ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № 9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданның Көктерек ауылдық округі әкімінің 27.02.2019 № 9 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Занының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы № 16-11/283 ұсынымы негізінде Солтүстік Қазақстан облысының Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Көктерек ауылдық округі Мортық ауылының аумағында орналасқан ірі қара мал бруцеллез ауруы аңықталуына байланысты шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысының
Уәлиханов ауданы
Көктерек ауылдық округінің
әкімі
Е.Алимов

Об установлении ограничительных мероприятий по бруцеллезу крупного рогатого скота находящегося на территории села Мортык Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо - Казахстанской области
Решение акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 29 января 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 февраля 2018 года № 4567. Утратило силу решением акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 27 февраля 2019 года № 9
Сноска. Утратило силу решением акима Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области от 27.02.2019 № 9 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Уалихановского района от 26 декабря 2017 года № 16-11/283 аким Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо - Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Установить ограничительные мероприятия в связи с выявлением бруцеллеза крупного рогатого скота находящегося на территории села Мортык Коктерекского сельского округа Уалихановского района Северо-Казахстанской области.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коктерекского
сельского округа
Уалихановского района
Северо-Казахстанской области Е.Алимов