Атырау қалалық әкімдігі қаулысының күшін жою туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 3 тамыздағы № 1441 қаулысы. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 тамызда № 4228 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабын және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабын басшылыққа алып, қалалық әкімдік ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атырау қалалық әкімдігінің 2005 жылғы 26 мамырдағы № 94 "Жол қозғалысы Ережесін бұзғандығы үшін тоқтатылған көлік құралдарын сақтаудың кейбір мәселелері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-1-6 болып тіркелген) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Атырау қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 20 шілдедегі № 1278 "Атырау қалалық әкімдігі қаулысының күшін жою туралы" қаулысы жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Н. Таубаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі А. Құттұмұрат-ұлы

Об утрате силы постановления Атырауского городского акимата
Постановление акимата города Атырау Атырауской области от 3 августа 2018 года № 1441. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 17 августа 2018 года № 4228
Руководствуясь статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление Атырауского городского акимата от 26 мая 2005 года № 94 "О некоторых вопросах хранения автотранспортов остановленных за нарушения Правил дорожного движения" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-1-6).
2. Отменить постановление акимата города Атырау № 1278 от 20 июля 2018 года "Об утрате силы постановления Атырауского городского акимата".
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Таубаева Н.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города А. Құттұмұрат-ұлы