Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2018 жылғы 26 желтоқсандағы № 29 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 10 қаңтарда № 4323 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 2020 жылғы 25 қарашадағы № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 25.11.2020 № 37 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабына сәйкес, Атырау қаласының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Атырау қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісе отырып, Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелері құрылсын.
2. Атырау қаласы әкімінің:
1) 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3118 болып тіркелген) шешімінің;
2) 2017 жылғы 20 қыркүйектегі № 24 "Атырау қаласы әкімінің 2015 жылғы 2 наурыздағы № 13 "Атырау қаласы аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3958 болып тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қала әкімі аппаратының басшысы С. Нсанбаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімінің міндетін атқарушы М. Қалауи
Атырау қаласы әкімінің 2018 жылғы "26" желтоқсандағы № 29 шешіміне қосымша
Атырау қаласы аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Атырау қаласы әкімінің 08.05.2019 № 15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Сайлау учаскесінің атауы
Сайлау учаскесінің орналасқан орны
Сайлау учаскесінің шекарасы
Ескерту
1
№ 1 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, М.Мақатаев көшесі, № 61 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Мечников көпірінен № 41 көшесінің (жұп санды) үйлерін қамтып батысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін,одан әрі Ә.Молдағұлова көшесінің (тақ санды) үйлерін қамтып солтүстікке қарай ағайынды Шәудіровтар көшесінің қиылысына дейін, одан әрі ағайынды Шәудіровтар көшесімен батысқа қарай Ерік-Мостовой каналы бойымен оңтүстікке қарай Исатай даңғылына дейін, Исатай даңғылымен оңтүстікке қарай М.Мақатаев көшесіне дейін, М.Мақатаев көшесіндегі (тақ санды) үйлерді қамти отырып, шығысқа қарай Жайық өзенінің жағалауы бойымен Мечников көпіріне дейін
2
№ 2 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ө.Исатаев көшесі, № 42А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 2 Жұмекен Нәжімеденов
атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ә.Молдағұлова және М.Мақатаев көшелерінің қиылысынан М.Мақатаев көшесіндегі (жұп санды) үйлерді қамтып батысқа қарай Исатай даңғылына дейін, Исатай даңғылы бойымен оңтүстікке қарай Сұлтан Бейбарыс даңғылын қамти отырып, шығыс бағытымен Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін, одан әрі Ә.Молдағұлова көшесінен солтүстікке қарай (тақ санды) үйлерді қамтып М.Мақатаев көшесіне дейін
3
№ 3 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Исатай даңғылы, № 1А құрылыс, "Спецавтобаза" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Құрманғазы көшесі және Исатай даңғылы қиылысынан оңтүстікке қарай, Исатай даңғылы бойымен Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, Сұлтан Бейбарыс даңғылынан батысқа қарай Құрманғазы көшесін қамти отырып, солтүстікке қарай Исатай даңғылына дейін, "Сарыөзек" аумағы
4
№ 4 сайлау учаскесі

Об образовании избирательных участков на территории города Атырау
Решение акима города Атырау Атырауской области от 26 декабря 2018 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 10 января 2019 года № 4323. Утратило силу решением акима города Атырау Атырауской области от 25 ноября 2020 года № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима города Атырау Атырауской области от 25.11.2020 № 37 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким города Атырау РЕШИЛ:
1. Образовать по согласованию с Атырауской городской территориальной избирательной комиссией избирательные участки на территории города Атырау согласно приложения к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу решения акима города Атырау:
1) от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3118);
2) от 20 сентября 2017 года № 24 "О внесении изменения в решение акима города Атырау от 2 марта 2015 года № 13 "Об образовании избирательных участков на территории города Атырау" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3958).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города С. Нсанбаеву.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима города Атырау
М. Қалауи
Приложение к решению акима города Атырау от "26" декабря 2018 года № 29
Избирательные участки на территории города Атырау
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными решением акима города Атырау Атырауской области от 08.05.2019 № 15 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование избирательных участков
Место расположения избирательного участка
Границы избирательных участков
Примечание
1
Избирательный участок № 1
город Атырау, улица М.Макатаева, строение № 61, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4 имени Ю.А.Гагарина"
От моста Мечникова с охватом домов (четной стороны) улицы № 41 в западном направлении до пересечения улицы А.Молдагуловой, далее с охватом домов (нечетной стороны) улицы А.Молдагуловой в северном направлении до пересечения улицы братьев Шаудировых, далее от улицы братьев Шаудировых в западном направлении вдоль канала Ерик-Мостовой в южном направлении до проспекта Исатай, от проспекта Исатай в южном направлении до улицы М.Макатаева, с охватом домов (нечетной стороны) улицы М.Макатаева в восточном направлении вдоль набережной реки Урал до моста Мечникова
2
Избирательный участок № 2
город Атырау, улица У.Исатаева, строение № 42А, здание коммунально- государственного
учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Жумекена Нажимеденова"
От пересечения улиц А.Молдагуловой и М.Макатаева с охватом домов (четной стороны) улицы М.Макатаева в западном направлении до проспекта Исатая, далее по проспекту Исатая в южном направлении с охватом проспекта Султана Бейбарыса в восточном направлении до пересечения улицы А.Молдагуловой, далее от улицы А.Молдагуловой в северном направлении с охватом домов (нечетной стороны) до улицы М.Макатаева
3
Избирательный участок № 3
город Атырау, проспект Исатай, строение № 1А, здание товарищество с ограниченной ответственностью "Спецавтобаза"
От пересечения улицы Курмангазы и проспекта Исатая в южном направлении по проспекту Исатая до проспекта Султана Бейбарыса, от проспекта Султана Бейбарыса на запад с охватом улицы Курмангазы на север до проспекта Исатая, район "Сарыузек"
4
Избирательный участок № 4

Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, № 69 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 11 Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сұлтан Бейбарыс және Исатай даңғылдарының қиылысынан Исатай даңғылы бойымен оңтүстікке қарай Х.Досмұхамедов көшесіне дейін, одан әрі Х.Досмұхамедов көшесінің (тақ санды) үйлерін қамти отырып, оңтүстік батысқа қарай Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен батысқа қарай Ерік-Мостовой каналына дейін, Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстікке қарай Құрманғазы көшесіне дейін, Құрманғазы көшесінен оңтүстікке қарай Сұлтан Бейбарыс даңғылы бойымен шығысқа қарай Исатай даңғылына дейін
5
№ 5 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ерниязов көшесі, № 2 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 5 Ғ.Мүсірепов атындағы
орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Х.Досмұхамедов және Ю.Гагарин көшелерінің қиылысынан Ю.Гагарин көшесінің (жұп санды) үйлерін қамтып шығысқа қарай Қ.Ерниязов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі оңтүстікке қарай (тақ санды) үйлерді қамтып Қ.Сәтпаев көшесіне дейін, Қ.Сәтпаев көшесімен батысқа қарай Ерік-
Мостовой каналына дейін, Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстікке қарай Құрманғазы көшесі және Х.Досмұхамедов көшесінің (жұп санды) үйлерін қамтып, солтүстік-шығыс бағытта Ю.Гагарин көшесіне дейін
6
№ 6 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Х.Досмұхамбетов көшесі, № 4, "ҚазТрансГаз
Аймақ" акционерлік қоғамы Атырау өндірістік филиалының ғимараты
Жайық жағалауынан Сұлтан Бейбарыс даңғылы бойымен (жұп санды) үйлерді қамти батысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесіне дейін, Ә.Молдағұлова көшесінің жұп санды үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Қ.Сәтпаев көшесіне дейін, Қ.Сәтпаев көшесінен шығысқа қарай Жайық жағалауымен Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін
7
№ 7 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, А.Байтұрсынов көшесі, № 127, "Атырау облыстық дарынды балалар мектеп- интернаты" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы және Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысынан Ә.Молдағұлова көшесінің (тақ санды) үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Қ.Сәтпаев көшесіне дейін, одан әрі Қ.Сәтпаев көшесі бойымен батысқа қарай Исатай даңғылына дейін, Исатай даңғылының (жұп санды) үйлерін қамтып солтүстікке қарай Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, Сұлтан Бейбарыс даңғылының (жұп санды) үйлерін қамтып шығыс бағытта Ә.Молдағұлова көшесіне дейін
8
№ 8 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Әйтеке би көшесі, № 186 Б, "Н.Тілендиев атындағы облыстық Кіші өнер академиясы дарынды балаларға арналған
интернаттық мекемесі бар мамандандырылған мектеп" мемлекеттік мекемесінің ғимараты

город Атырау, улица Ж.Елеуисова, строение №69, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11 имени Ы.Алтынсарина"
От пересечения проспектов Султана Бейбарыса и Исатай по проспекту Исатай в южном направлении до улицы Х.Досмұхамедова, далее с охватом домов (нечетной стороны) по улице Х.Досмұхамедова в юго-западном направлении до улицы Курмангазы, от улицы Курмангазы к западу до канала Ерик-Мостовой, вдоль канала Ерик-Мостовой до улицы Курмангазы, от улицы Курмангазы в южном направлении по проспекту Султана Бейбарыса к востоку до проспекта Исатая
5
Избирательный участок № 5
город Атырау, улица Ерниязова, строение № 2, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 5 имени Г.Мусрепова"
От пересеченя улиц Х.Досмұхамедова и Ю.Гагарина с охватом домов (четной стороны) улицы Ю.Гагарина в восточном направлении до улицы К.Ернизова, далее с охватом домов (нечетной стороны) к югу до улицы К.Сатпаева, по улице К.Сатпаева в западном направлении до канала Ерик-Мостовой, далее вдоль канала Ерик-Мостовой к северу с охватом домов (четной стороны) улиц Курмангазы и Х.Досмұхамедова, в северо-восточном направлении до улицы Ю.Гагарина
6
Избирательный участок № 6
город Атырау, улица Х.Досмухамбетова,
№ 4, здание Атырауского производственного филиала акционерного общества "КазТрансГазАймак"
От реки Урал по проспекту Султана Бейбарыса с охватом домов (четной стороны) к западу до улицы А.Молдагуловой, от улицы А.Молдагуловой с охватом домов по четной стороне к югу до улицы К.Сатпаева, от улицы К.Сатпаева к востоку вдоль реки Урал до проспекта Султана Бейбарыса
7
Избирательный участок № 7
город Атырау, улица А.Байтурсынова, № 127, здание государственного учреждения "Атырауская областная школа-интернат для одаренных детей"
От пересечения улицы А.Молдагуловой и проспекта Султана Бейбарыса с охватом домов (нечетной стороны) по улице А.Молдагуловой в южном направлении до улицы К.Сатпаева, далее по улице К.Сатпаева к западу до проспекта Исатая, с охватом домов (четной стороны) проспекта Исатая в северном направлении до проспекта Султана Бейбарыса, с охватом домов (четной стороны) по проспекту Султана Бейбарыса в восточном направлении до улицы А.Молдагуловой
8
Избирательный участок № 8
город Атырау, улица Айтеке би, № 186 Б, здание государственного учреждения
"Специализированная школа для одаренных детей с интернатным учреждением областная Малая академия искусств
имени Н.Тлендиева"

Қ.Сәтпаев көшесі – 8, 10, 12 үйлер;
А.Пушкин көшесі – 99, 103, 107,109, 115, 117,119, 180,188, 190, 190а, 194, 200, 202, 204, 206, 207, 209, 231 үйлер;
Абай алаңы – 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
Қ.Ерниязов көшесі - 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 38, 44, 50, 53, 61, 66 үйлер;
Әйтеке би көшесі – 79, 79а, 81, 83, 85, 91а, 95, 95б, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109а, 113, 115, 117, 119а,186 үйлер;
Н.Крупская көшесі, Студенттер даңғылы, "Каспий" шағын ауданы
9
№ 9 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сәтпаев көшесі, № 20, "Жалпы білім беретін № 15 Абай атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Қ.Сәтпаев көшесі – 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28, 15а, 30, 32, 32а үйлер;
С.Сейфуллин көшесі;
С.Сейфуллин өткелі;
Қ.Ерниязов көшесі – 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8 үйлер;
"Каспий" шағынауданы – 24, 24а, 26, 28 үйлер
10
№ 10 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Владимирский көшесі, № 21 құрылыс, "№ 16 Ж.Қаражігітов атындағы мектеп-лицей" мемлекеттік коммуналдық мекемесінің ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы – 2а үй;
Қ.Сәтпаев көшесі – 5а, 5б, 5в, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48д, 50, 50а, 50б үйлер;
Л.Владимирский көшесі – 2в үй;
М.Төлебаев көшесі – 44 үй;
"Достық" шағын ауданы
11
№ 11 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Авангард-4" шағын ауданы, Владимирский көшесі, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау көлік және
коммуникация колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы –3а, 3б, 4а, 6, 8, 11, 14, 14а, 14б, 16, 10а, 9а, 9, 50 үйлер;
Петровский көшесі;
З.Ғұмаров көшесі – 6, 8, 88, 90, 93 үйлер;
С.Сейфуллин көшесі – 20 үй;
Л.Владимирский көшесі – 20 үй
12
№ 12 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, № 9, Атырау облыстық Білім беру басқармасының "Атырау сервис колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы – 9, 10, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а үйлер;
"Авангард-2" шағын ауданы – 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12 үйлер
13
№ 13 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Авангард-2" шағын ауданы, № 19А құрылыс "№ 19 Қ.Сәтпаев атындағы мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-2" шағынауданы – 1, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б үйлер
14
№ 14 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Авангард-3" шағын
ауданы, Владимирский көшесі, № 41 құрылыс, "№ 3 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Авангард-3" шағын ауданы – 6, 7, 8, 15, 17, 19, 19а, 21, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76 үйлер;
Г.Карелин көшесі;
М.Қалимов көшесі (Прибойная);
Жеңіс паркі аумағы;
Телецентр аумағы;
"Ақшағала" шағын ауданы
15
№ 15 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Авангард-4" шағын ауданы,
"Үш тілде оқытатын дарынды балаларға арналған мамандандырылған № 30 мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица К.Сатпаева, дома - 8, 10, 12;
улица А.Пушкина, дома - 99, 103, 107,109, 115, 117,119, 180, 188, 190, 190а, 194, 200, 202, 204, 206, 207, 209, 231;
площадь Абая, дома - 19, 21, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица К.Ерниязова, дома - 3, 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 38, 44, 50, 53, 61,66;
улица Айтеке би, дома - 79, 79а, 81, 83, 85, 91а, 95, 95б, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 109а, 113, 115, 117, 119а, 186;
улица Н.Крупская, проспект Студенческий, микрорайон "Каспий"
9
Избирательный участок № 9
город Атырау
улица Сатпаева, № 20, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 15 имени Абая"
улица К.Сатпаева, дома - 14, 16, 18, 22, 24, 26, 28,15а, 30, 32, 32а;
улица С.Сейфуллина;
проезд С.Сейфуллина;
улица К.Ерниязова, дома - 1, 2, 2а, 3, 5, 6, 7, 8;
микрорайон "Каспий", дома - 24, 24а, 26, 28
10
Избирательный участок № 10
город Атырау, улица Владимирского, строение № 21, здание коммунально- государственного учреждения "Школа-лицей № 16 имени Ж.Каражигитова"
"микрорайон "Авангард-4", дом - 2а;
улица К.Сатпаева, дома - 5а, 5б, 5в, 5г, 5д, 42, 48, 48а, 48б, 48в, 48д, 50, 50а, 50б;
улица Л.Владимирского, дом - 2в;
улица М.Тулебаева, дом - 44;
микрорайон "Достык"
11
Избирательный участок № 11
город Атырау, микрорайон
"Авангард-4", улица Владимирского, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Атырауский колледж транспорта и коммуникации" Управления образования Атырауской области"
микрорайон "Авангард-4", дома - 3а, 3б, 4а, 6, 8, 11, 14, 14а, 14б, 16, 10а, 9а, 9, 50;
улица Петровского;
улица З.Гумарова, дома - 6, 8, 88, 90, 93;
улица С.Сейфуллина, дом - 20;
улица Л.Владимирского, дом - 20
12
Избирательный участок № 12
город Атырау, улица Курмангазы, № 9, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Атырауский колледж сервиса" Управления образования Атырауской области
микрорайон "Авангард-4", дома - 9, 10, 12, 12а, 12б, 13, 13а, 15, 15а, 21, 21а;
микрорайон "Авангард-2", дома - 7, 8, 9, 11, 11а, 11б, 12
13
Избирательный участок № 13
город Атырау микрорайон "Авангард-2", № 19А строение, здание коммунально- государственного учреждения "Школа- гимназия № 19 имени К.Сатпаева"
микрорайон "Авангард-2", дома - 1, 3, 4, 5, 6, 10, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 23а, 23б
14
Избирательный участок № 14
город Атырау, микрорайон "Авангард-3", улица Владимирского, строение № 41, здание коммунально-государственного учреждения "Школа-гимназия №3"
микрорайон "Авангард-3", дома - 6, 7, 8, 15, 17, 19, 19а, 21, 39, 39а, 39б, 39в, 40, 41, 42, 43, 49, 75, 76;
улица Г.Карелина;
улица М.Калимова (Прибойная);
район парк Победы;
район Телецентра;
микрорайон "Акшагала"
15
Избирательный участок № 15
город Атырау, микрорайон "Авангард-4", здание коммунально-государственного учреждения "Специализированная школа-гимназия № 30 для одаренных детей с обучением на трех языках"

"Авангард-3" шағын ауданы – 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74 үйлер;
Құрманғазы көшесі – 68, 68а үйлер
16
№ 16 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, № 7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-3" шағынауданы – 9, 31, 32, 33, 34, 53, 73 үйлер;
Л.Владимирский көшесі – 99, 100, 101 үйлер;
Құрманғазы көшесі – 1, 1а, 1б, 3, 5, 9 үйлер;
"Медиктер" шағынауданы
17
№ 17 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Лесхоз" шағын ауданы, № 28А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 28 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Лесхоз" шағынауданының жеке секторы
18
№ 18 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер ауылы, Баймуханов көшесі, № 141, "Жалпы білім беретін И.Тайманов атындағы орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Өзен жағалауынан С.Сақыпов көшесінің бойымен батысқа қарай С.Бекмағанбетов көшесіне дейін, С.Бекмағанбетов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып солтүстікке қарай Қайыршақты көшесінің қиылысына дейін, Қайыршақты көшесінің бойымен батысқа қарай жұп санды үйлерді қамтып Ө.Баймұханов көшесіне дейін, Ө.Баймұханов көшесімен оңтүстікке қарай Ынтымақ көшесі № 9А үйіне дейін, одан әрі Ынтымақ көшесі № 9А үйінен өткел арқылы оңтүстік-шығыс бағытымен өзен жағалауына дейін, өзен жағауалымен солтүстікке қарай С.Сақыпов көшесіне дейін
19
№ 19 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, № 7, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының
"Атырау медициналық колледжі" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
Рембаза шағын ауданы
20
№ 20 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі, № 29 құрылыс "Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылы
21
№ 21 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сары Өзек аумағы, № 16 үй, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық туберкулезге қарсы күрес диспансері"
Жабық учаске
22
№ 22 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, А.Л.Владимирский көшесі, № 22А құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық перинатальды орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық перзентахасы"
Жабық учаске
23
№ 23 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Владимирский көшесі, № 2, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық онкология диспансері" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық
мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық онкология диспансері"
Жабық учаске
24
№ 24 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Владимирский көшесі, № 98, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық ауруханасы"
Жабық учаске
25
№ 25 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы,

микрорайон "Авангард-3", дома - 24, 35, 36, 37, 38, 44, 45, 46, 47, 48, 74;
улица Курмангазы, дома - 68, 68а
16
Избирательный участок № 16
город Атырау, улица Курмангазы № 7, здание коммунально- государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауский медицинский колледж" Управления здравоохранения Атырауской области
микрорайон "Авангард-3", дома - 31, 32, 33, 34, 53, 73;
улица Л.Владимирского, дома - 99, 100, 101;
улица Курмангазы, дома - 1, 1а, 1б, 3, 5, 9;
микрорайон "Медиков"
17
Избирательный участок № 17
город Атырау, микрорайон Лесхоз, строение № 28А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 28"
Частный сектор микрорайона "Лесхоз"
18
Избирательный участок № 18
город Атырау, село Жумыскер, улица Баймуханова, № 141, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени И.Тайманова"
От набережной реки Урал вдоль по улице С.Сакипова в западном направлении до улицы С.Бекмаганбетова, с улицы С.Бекмаганбетовой охватом домов с нечетной стороны к северу до пересечения улицы Кайыршахтинская, по улице Кайыршахтинская в западном направлении с охватом домов по четной стороне до улицы У.Баймуханова, по улице У.Баймуханова в южном направлении до дома №9А по улице Ынтымак, далее от дома № 9А по улице Ынтымак в юго-восточном направлении до набережной, вдоль набережной в северном направлении до улицы С.Сакипова
19
Избирательный участок № 19
город Атырау, улица Курмангазы № 7, здание коммунально-
государственного казенного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауский медицинский колледж" Управления здравоохранения Атырауской области
Микрорайон Рембаза
20
Избирательный участок № 20
город Атырау, село Еркинкала, улица Д.Ескалиева, строение № 29, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа Еркинкала"
село Еркинкала, Еркинкалинского сельского округа
21
Избирательный участок № 21
город Атырау, район Сары Узек, дом № 16, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Атырауский областной противотуберкулезный диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной противотуберкулезный диспансер"
Закрытый
участок
22
Избирательный участок № 22
город Атырау, улица А.Л.Владимирского, строение № 22А, здание коммунально- государственного предприятие на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной перинатальный центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной родильный дом"
Закрытый
участок
23
Избирательный участок № 23
город Атырау, улица Владимирского, № 2, здание коммунально- государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауский областной онкологический диспансер" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной онкологический диспансер"
Закрытый
участок
24
Избирательный участок № 24
город Атырау, улица Владимирского,
№ 98, здание коммунально- государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная больница"
Закрытый
участок
25
Избирательный участок № 25

№ 412 құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 2 Атырау облыстық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы
коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты
"Атырау облыстық жұқпалы аурулар ауруханасы"
Жабық учаске
26
№ 26 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Өркен тұрғын үй алабы, С.Шөреев көшесі, № 90А құрылыс, "Хамит Ерғалиев атындағы № 35 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ерік-Мостовой каналынан Ақын Сара көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстік-шығыс бағытымен С.Шөреев көшесіне дейін, С.Шөреев көшесінен жұп сандарын қамтып оңтүстікке қарай № 39 көшеге дейін, № 39 көшеден солтүстік-батыс бағытында № 1 көшенің қиылысына дейін, одан әрі № 1 көшенің үйлерін қамтып оңтүстік-батыс бағытында № 39 көшеге дейін, № 39 көшенің үйлерін қамтып Ерік-Мостовой каналына дейін,одан әрі Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстік-шығыс бағытымен Ақын-Сара көшесіне дейін
27
№ 27 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, № 16 құрылыс, "Жалпы білім беретін М. Өтемісов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округінің Ракуша ауылы
28
№ 28 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі,
№ 16, "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Атырау облысы Әділет департаментінің Атырау қаласының Әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жайық өзені жағалауынан Н.Неверев (Огородный) көшесімен оңтүстік шығысқа қарай М.Баймұханов көшесіне
дейін, одан әрі М.Баймұханов көшесімен солтүстік- шығысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін, Т.Амандосов көшесінен оңтүстікке қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесінің (тақ санды) үйлерін қамти батысқа қарай М.Баймұханов көшесіне дейін,одан әрі М.Баймұханов көшесінің (жұп санды) үйлерін қамти оңтүстік батысқа қарай Жайық өзені жағалауы бойымен Н.Неверев (Огородный) көшесіне дейін
29
№ 29 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мұса Баймұханов көшесі, №16 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 18 Н.Крупская атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жайық өзені жағалауымен М.Баймұханов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып солтүстік-шығысқа қарай А.Грибоедов көшесіне дейін, А.Грибоедов көшесінен шығысқа қарай тақ санды үйлерді қамтып Ж.Таңқыбаев (С.Киров) көшесіне дейін, Ж.Таңқыбаев көшесінің (тақ санды) үйлерін қамтып оңтүстік бағытта Б.Майлин көшесіне дейін, одан әрі оңтүстікке қарай Б.Майлин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай Жайық өзені жағалауына дейін, одан әрі Жайық өзені жағалауымен солтүстік-батысқа қарай М.Баймұханов көшесіне дейін
30
№ 30 сайлау учаскесі

город Атырау, проспект Бейбарыса, строение № 412, здание коммунально- государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская областная больница № 2" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауская областная инфекционная больница"
Закрытый
участок
26
Избирательный участок № 26
город Атырау, жилой массив Оркен, улица С.Шуреева, строение № 90А, здание коммунально-государственного
учреждения "Школа-гимназия № 35 имени Хамита Ергалиева"
От канала Ерик-Мостовой с охватом домов нечетной строны улицы Акын Сара на юго-восток до улицы С.Шуреева, от улицы С.Шуреева до улицы №39 с охватом четной стороны по южному направлению, от улицы №39 по северно-западному направлению до пересечении улицы №1, далее с охватом домов улицы №1 по юго-западному направлению до улицы № 39, с охватом домов улицы № 39 до канала Ерик- Мостовой, далее по каналу Ерик-Мостовой по северно- восточному направлению до улицы Акын Сара
27
Избирательный участок № 27
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ, село Ракуша, улица Казахстан, строение № 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова
Село Ракуша Еркинкалинского сельского округа
28
Избирательный участок № 28
город Атырау, улица Баймуханова, № 16, здание республиканского государственного учреждения "Управление юстиции города Атырау Департамента юстиции Атырауской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
От набережной реки Урал по улице Н.Неверева (Огородный) в юго-восточном направлении до улицы М.Баймуханова, далее по улице М.Баймуханова в северо-восточную сторону до улицы Т.Амандосова, с улицы Т.Амандосова по южному направлению до улицы А.Грибоедова, с улицы А.Грибоедова с охватом домов (нечетный стороны) в западном направлении до улицы М.Баймуханова, далее с улицы М.Баймуханова с охватом домов (четный стороны) на юго-запад по набережной реки Урал до улицы Н.Неверева (Огородный)
29
Избирательный участок № 29
город Атырау, улица Муса Баймуханова,
строение № 16, здание
коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 18 имени Н.Крупской"
По набережной реки Урал с охватом нечетной стороны улицы М.Баймуханова по северо-восточному направлению до улицы А.Грибоедова, с охватом домов нечетной стороны улицы А.Грибоедова в восточном направлении до улицы Ж.Танкыбаева (С.Киров), с улицы Ж.Танкыбаева с охватом домов (нечетный стороны) в южном направлении до пересечения улицы Б.Майлина, далее с охватом домов четной стороны улицы Б.Майлина на запад до набережной реки Урал, далее по набережной реки Урал по северо-западному направлению до улицы М.Баймуханова
30
Избирательный участок № 30

Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, №36 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 10 С.Мұқанов атындағы орта мектебі"
коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ғ.Әбдірахманов және Т.Амандосов көшелерінің қиылысынан Т.Амандосов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып оңтүстік бағытта Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, Сұлтан Бейбарыс даңғылынан шығысқа қарай Желтоқсан көшесіне дейін, Желтоқсан көшесінің үйлерін қамтып оңтүстік бағытта Б.Майлин көшесіне дейін, одан әрі Б.Майлин көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай Ж.Таңқыбаев көшесіне дейін, Ж.Таңқыбаев көшесінің жұп санды үйлерін қамтып солтүстікке қарай Ғ.Әбдірахманов көшесіне дейін, одан әрі қарай Ғ.Әбдірахманов көшесінің тақ санды үйлерін қамти шығысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін
31
№ 31 сайлау учаскесі-
Атырау қаласы,
Азаттық даңғылы, № 1, "Атырау мұнай және газ университеті" ғимараты
Жайық өзені жағалауымен Б.Майлин көшесінің тақ санды үйлерін қамти шығысқа қарай Сағыз көшесіне дейін, Сағыз көшесінің тақ санды үйлерін қамти оңтүстікке қарай Доссор көшесіне дейін, әрі қарай Доссор көшесімен батысқа қарай М.Темірханов көшесіне дейін, М.Темірханов көшесімен батысқа қарай Жайық өзені жағалауы бойымен Б.Майлин көшесіне дейін
32
№ 32 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Б.Момышұлы көшесі, № 1, "Дина Нұрпейісова атындағы мұнайшылар Мәдениет сарайы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Ш. Уәлиханов көшесі – 6а, 9а үйлер;
Б.Момышұлы көшесі – 6, 7, 8, 8а, 10, 12 үйлер;
М.Өтемісов көшесі – 87б, 112, 114 үйлер;
Азаттық даңғылы – 5, 5а, 5б, 5в, 13, 15, 40а үйлер;
"Орталық" шағын ауданы;
Қ.Смағұлов көшесі – 2, 2а, 10, 12 үйлер;
Пионерская көшесі;
Абай көшесі – 6, 6а үйлер
33
№ 33 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Абай көшесі, № 5, "Каспиймұнайгаз" ғылыми-зерттеу және жобалау институты"
акционерлік қоғамының ғимараты
Жайық өзені жағалауынан Абай көшесімен шығысқа қарай М.Өтемісов көшесіне дейін, одан әрі М.Өтемісов көшесімен оңтүстікке қарай Ж.Досмұхамбетов көшесіне дейін, Ж.Досмұхамбетов көшесімен батысқа қарай Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауынан солтүстікке
қарай Абай көшесіне дейін
34
№ 34 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Алипов көшесі, № 3а үй, "Тағылым" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Жайық өзені жағалауынан Ж.Досмұхамедов көшесімен шығысқа қарай Азаттық даңғылына дейін, одан әрі Азаттық даңғылынан оңтүстікке қарай Құрманғазы алаңын қамти батысқа қарай Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауынан солтүстікке қарай Ж.Досмұхамедов көшесіне дейін
35
№ 35 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет көшесі, № 111 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 12 Ф.Досымова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы бойынан Ж.Досмұхамедов көшесінің қиылысынан шығысқа қарай М.Өтемісов көшесіне дейін, М.Өтемісов көшесінен оңтүстік-батыс бағытымен Азаттық даңғылымен қиылысына дейін, одан әрі солтүстікке қарай Ж.Досмұхамедов көшесіне дейін
36
№ 36 сайлау учаскесі

город Атырау, проспект Бейбарыса, строение № 36, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени С.Муканова"
От пересечении улиц Г.Абдрахманова и Т.Амандосова с охватом домов нечетной стороны улицы Т.Амандосова по южному направлению до проспекта Султана Бейбарыса, от проспекта Султана Бейбарыса по восточному направлению до улицы Желтоксан, с охватом домов улицы Желтоксан по южному направлению до улицы Б.Майлина, далее с охватом домов четной строны улицы Б.Майлина по западному направлению до улицы Ж.Танкибаева, с охватом домов четной стороны улицы Ж.Танкибаева по северному направлению до улицы Г.Абдрахманова, далее с охватом нечетной стороны улицы по восточному направлению до улицы Т.Амандосова
31
Избирательный участок № 31
город Атырау, проспект Азаттыка, № 1, здание "Атырауского университета нефти и газа"
по набережной реки Урал с охватом домов нечетной стороны улицы Б.Майлина по восточному направлению до улицы Сагиз, с охватом домов нечетной стороны улицы Сагиз по южному направлению до улицы Доссорская, далее по улице Доссорская по западному направлению до пересечения улицы М.Темирханова, по улице М.Темирханова на запад по набережной реки Урал до улицы Б.Майлина
32
Избирательный участок № 32
город Атырау, улица Б.Момышулы, № 1, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Дворец культуры нефтяников имени
Д.Нурпеисовой"
улица Ш.Валиханова, дома – 6а, 9а;
улица Б.Момышулы, дома - 6, 7, 8, 8а, 10, 12;
улица М.Утемисов, дома – 87б, 112, 114;
проспект Азаттык, дома – 5, 5а, 5б, 5в, 13, 15, 40а;
микрорайон "Центральный";
улица К.Смагулова, дома – 2, 2а, 10, 12;
улица Пионерская;
улица Абая, дома – 6, 6а
33
Избирательный участок № 33
город Атырау, улица Абая, № 5, здание акционерного общества "Научно-исследовательский и проектный институт "Каспиймунайгаз"
От набережной реки Урал по улице Абая на восток до улицы М.Утемисова, далее по улице М.Утемисова по южному направлению до улицы Ж.Досмухамедова, по улице Ж.Досмухамедова на запад до набережной реки Урал, от набережной реки Урал по северному направлению до улицы Абая
34
Избирательный участок № 34
город Атырау, улица Алипова, дом № 3а, здание товарищества с ограниченной ответственностью "Тағылым"
От набережной реки Урал по улице Ж.Досмухамедова на восток до проспекта Азаттык, далее от проспекта Азаттык в южном направлении с охватом площади Курмангазы в западном направлении до набережной реки Урал, от набережной реки Урал по северному направлению до улицы Ж.Досмухамедова
35
Избирательный участок № 35
город Атырау, улица Махамбета, строение № 111, здание
коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 12 имени Ф.Досымовой"
от пересечения проспекта Азаттык и улицы Ж.Досмухамедова по восточному направлению до улицы М.Утемисова, по улице М.Утемисова по юго-западному направлению до пересечения проспекта Азаттык, далее на север до улицы Ж.Досмухамедова
36
Избирательный участок № 36
город Атырау,

Атырау қаласы, Канцев көшесі, № 1А құрылыс, "Д.Байбосынов атындағы № 13 ұлттық мектеп гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш. Уәлиханов көшесі – 12, 13А блок, 13Б блок, 13В блок, 14, 16, 19, 19-1 блок, 19-2 блок, 21-1 блок, 21-2 блок, 21Б-1 блок, 21Б-2 блок үйлер;
М.Өтемісов көшесі – 114а,114б үйлер;
Абай көшесі – 11,11а,13,13а,14а,15,16а,18 үйлер;
Г.Канцев көшесі –1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7Е, 7Г, 11, 14, 14А үйлер;
Б.Момышұлы көшесі – 15,17,19,21,23, 25, 27 үйлер
37
№ 37 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Махамбет Өтемісұлы
көшесі, № 118/2, "Жалпы білім беретін № 21 Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Өтемісов көшесі – 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г үйлер;
Абай көшесі – 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 3а, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34 үйлер
38
№ 38 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 89А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
С.Датов көшесі – 99, 101, 103, 105, 107, 109, 121, 123, 125, 127, 129 үйлер;
Қабанбай батыр көшесі (Паровозников) – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 38, 40, 42, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Ш.Уәлиханов көшесі – 78, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 109, 111, 113 үйлер;
Әнет баба өткелі (Поселковый) – 2, 3, 5, 3а үйлер;
Ленинградский өткелі – 1, 3, 6, 7, 9 үйлер;
Қоғалы көшесі (Бауманцев) – 1, 3, 7, 8, 9, 10, 1а, 9б, 9а, 43, 67 үйлер;
Тәуекел хан көшесі (Поселковая) – 1, 2, 11, 17, 2а, 7/1, 7/2, 2/2, 2/1, 2/3, 2б, 61, 3 үйлер;
"СМП-136" шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 үйлер;
"СМП-136" шағын ауданы – жеке сектор - 1, 2, 3а, 7а, 9, 12а, 13, 15, 21, 21а, 21б, 23, 24, 26, 34, 37, 38, 40, 56, 57а, 58, 62, 68, 75а, 77 үйлер;
Тұмар ханша өткелі (Макатский) – 51, 53, 55, 57,59 үйлер;
К.Әзірбаев өткелі (Доссор) – 70, 72, 74, 94, 71, 73, 75, 77 үйлер;
Жәңгір хан өткелі (Заводской) – 72, 74, 76, 78, 75, 77, 79, 80, 81 үйлер;
Сағыз көшесі – 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Қарашүңгіл көшесі (Таушинская) – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28 үйлер;
Қорқыт ата көшесі (Полевая) – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30 үйлер;
Уильская көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2г, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24,26 үйлер;
Құрылысшы өткелі (Уильский) – 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18а, 19, 21, 23, 25, 27 үйлер;

улица Канцева, строение № 1А, здание коммунально- государственного учреждения "Национальная школа- гимназия № 13 имени Д.Байбосынова"
улица Ш.Валиханова, дома – 12,13А блок,13Б блок, 13В блок, 14,16,19 19-1 блок,19-2 блок, 21-1блок, 21-2 блок, 21Б-1 блок, 21Б-2 блок,
М.Утемисова, дома – 114а, 114б;
улица Абая, дома - 11, 11а, 13, 13а,14а, 15, 16а, 18;
улица Г.Канцева, дома – 1, 2, 2А, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 6А, 7, 7А, 7Б, 7Е, 7Г, 11, 14, 14А;
улица Б.Момышулы, дома - 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27
37
Избирательный участок № 37
город Атырау, улица Махамбета, № 118/2, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 21 имени Жамбыла"
улица М.Утемисова, дома – 116, 116а, 116г, 116а/1, 116/2, 118а, 118б, 118в, 118г;
улица Абая, дома - 15а, 17а, 17, 19, 21, 25а, 3а, 26, 28, 28а, 28б, 30, 32, 34
38
Избирательный участок № 38
город Атырау, улица Ш.Валиханова, строение № 89А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9 имени Ч.Валиханова"
улица С.Датова, дома - 99, 101, 103, 105, 107, 109, 121, 123, 125, 127, 129;
улица Кабанбай батыра (Паровозников), дома – 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 32, 38, 40, 42, 1, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27;
Ш.Валиханова, дома - 78, 80, 82, 84, 85, 87, 89, 91, 93, 109, 111, 113;
проезд Анет баба (Поселковый), дома – 2, 3, 5, 3а;
проезд Ленинградский, дома - 1, 3, 6, 7, 9;
улица Когалы (Бауманцева), дома - 1, 3, 7, 8, 9, 10, 1а, 9б, 9а, 43, 67;
улица Тауекел хан (Поселковая), дома - 1, 2, 11, 17, 2а, 7/1, 7/2, 2/2, 2/1, 2/3, 2б, 61, 3;
микрорайон "СМП-136", дома - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
микрорайон "СМП-136", частный сектор, дома – 1, 2, 3а, 7а, 9, 12а, 13, 15, 21, 21а, 21б, 23, 24, 26, 34, 37, 38, 40, 56, 57а, 58, 62, 68, 75а, 77;
проезд Тумар ханша (Макатский), дома - 51, 53, 55, 57,59;
проезд К.Азербаев (Доссорский), дома - 70, 72, 74, 94, 71, 73, 75, 77;
проезд Жангир хана (Заводской), дома - 72, 74, 76, 78, 75, 77, 79, 80, 81;
улица Сагизская, дома - 2, 4, 6, 8, 12, 14, 14а, 16, 18, 20, 22, 24;
улица Карашунгил (Таушинская), дома - 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 21а, 23, 25, 27, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28;
улица Коркыт ата (Полевая), дома - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30;
улица Уильская, дома – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 29, 2, 2г, 4, 6, 8, 8а, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
проезд Курылысшы (Уильская), дома - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 18а, 19, 21, 23, 25, 27;

Доссорская көшесі – 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134а, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 150 үйлер;
Почтовая көшесі – 1, 2, 3 үйлер;
Құттығай батыр көшесі (Элеваторная көшесі) – 11,4а үйлер;
Элеваторный өткелі – 1, 7, 7а, 9а үйлер
39
№ 39 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, С.Датов көшесі, № 42, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау жол бөлімшесі"
филиалының ғимараты
Лазо көшесі;
С.Датов көшесі – 11, 11а, 12, 13, 15, 14, 21, 23, 25, 27, 31, 33, 35,35а, 35б, 35в, 35г үйлер;
Достық көшесі
40
№ 40 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұбан Молдағалиев көшесі, құрылыс № 29А, "Атырау облысы ішкі саясат басқармасы" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Өтемісов көшесі – 128, 128а, 128б, 130, 130а,132 үйлер;
Азаттық даңғылы - 60, 60а, 62, 64, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 77, 87, 89, 91, 93, 95 үйлер;
Ө.Атамбаев көшесі – 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 18, 19, 19а, 20, 21 үйлер;
"Восток" шағын ауданы – 2 үй
41
№ 41 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 78 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 14 А.Чехов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Азаттық даңғылы – 99а, 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 117, 119, 121 үйлер;
М.Әуезов даңғылы – 58, 60, 60а үйлер;
Ә.Шәріпов көшесі – 34а, 26а, 28 үйлер;
Стаханов көшесі – 1а, 2б, 3а үйлер;
С.Қарымсақов көшесі – 2а, 4, 4а, 12,14 үйлер;
Ж.Молдағалиев көшесі – 26, 28, 30, 32, 29, 31, 33а, 35, 35а, 35б үйлер;
Қ.Смағұлов көшесі – 56, 56а ,56б, 60, 62а, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96 үйлер;
Ө.Атамбаев көшесі – 19 үй;
"Төрт Батыр" тұрғын үй кешені
42
№ 42 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Шәріпов көшесі, № 1/1 құрылыс, "Құрманғазы атындағы балалар саз мектебі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Саябақ өткелі (Парковый) – 1, 3, 5, 7 үйлер;
Ә.Шәріпов көшесі - 8, 10, 12, 12а, 14, 14а, 16, 18, 20, 20а, 22, 30, 32, 34, 7, 9, 11, 13, 13а, 15, 17, 19 үйлер;
Стаханов көшесі – 4 үй;
С.Қарымсақов көшесі – 1а үй;
С.Мұқанов көшесі – 1, 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Тастөбе көшесі (Красный партизан) – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Азаттық даңғылы – 127, 129, 131, 131а,131б;
М.Әуезов көшесі – 28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г,56а үйлер;
Г.Шамин көшесі – 1, 1а, 3, 5, 7, 6, 8, 10 үйлер;
Наурыз көшесі (8 март) – 1, 2, 3, 4, 7, 8 үйлер;
Свободный өткелі
43
№ 43 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, С.Сауырғалиев көшесі, № 1, "Құрманғазы атындағы мәдениет сарайы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты

улица Доссорская, дома - 118, 120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 134а, 136, 138, 140,142, 144, 146, 148, 150;
улица Почтовая, дома – 1, 2, 3;
улица Куттыгай батыра (Элеваторная), дома – 11, 4а;
проезд Элеваторный, дома – 1, 7, 7а, 9а
39
Избирательный участок № 39
город Атырау, улица С.Датова № 42, здание филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы"- "Атырауское отделение дороги"
улица Лазо;
улица С.Датова, дома – 11, 11а,12, 13, 15, 14, 21, 23, 25, 27, 31, 35, 35а, 35б, 35в, 35г;
улица Достык
40
Избирательный участок № 40
город Атырау, улица Жубана Молдагалиева, строение № 29А, здание государственного учреждения "Управление внутренней политики Атырауской области"
улица М.Утемисова, дома – 128, 128а, 128б, 130, 130а, 132;
проспект Азаттык, дома – 60, 60а, 62, 64, 68, 68б, 68в, 71, 75, 75а, 77, 87, 89, 91, 93, 95;
улица У.Атамбаева, дома – 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 18, 19, 19а, 20, 21;
микрорайон "Восток", дом – 2
41
Избирательный участок № 41
город Атырау, проспект Азаттык, строение № 78, здание коммунально- государственного учереждения "Средняя общеобразовательная школа № 14 имени А.Чехова"
проспект Азаттык, дома – 99а, 70, 72, 72а, 72б, 74, 76, 76а, 80, 80а, 82, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 117, 119, 121;
проспект М.Ауезова, дома – 58, 60, 60а;
улица А.Шарипова, дома – 34а, 26а,28;
улица Стаханова, дома – 1а, 2б, 3а;
улица С.Карымсакова, дома – 2а, 4,4а, 12,14;
улица Ж.Молдагалиева, дома – 26, 28, 30, 32, 29, 31, 33а, 35, 35а, 35б;
улица К.Смагулова, дома – 56, 56а ,56б, 60, 62а, 64, 66, 68, 70, 70а, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 86, 90, 94, 96;
улица У.Атамбаева, дом – 19;
жилой комплекс "Четыре Батыра"
42
Избирательный участок № 42
город Атырау, улица Шарипова, строение № 1/1, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Детская музыкальная школа имени Курмангазы"
проезд Саябак (Парковый), дома – 1, 3, 5, 7;
улица А.Шарипова, дома – 8,10,12,12а,14,14а,16, 18, 20, 20а, 22, 30, 32, 34, 7, 9, 11,13, 13а, 15, 17, 19;
улица Стаханова, дом – 4;
улица С.Карымсакова, дом – 1а;
улица С.Муканова, дома – 1, 2, 4, 6, 8, 10;
улица Тастобе (Красный партизан), дома – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
проспект Азаттык, дома – 127, 129, 131, 131а, 131б;
улица М.Ауезова, дома –28, 48, 50, 52а, 52б, 52в, 52г,
56а;
улица Г.Шамина, дома – 1, 1а, 3, 5, 7, 6, 8, 10;
улица Наурыз (8 марта), дома – 1, 2, 3, 4, 7, 8;
проезд Свободный
43
Избирательный участок № 43
город Атырау, улица С.Сауыргалиева, № 1, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Дворец культуры имени Курмангазы"

Жайық өзені жағалауынан Г.Шамин көшесінің 2а, 4, 4а, 3а, 3в, 5а, 16 үйлерін қамтып, оңтүстік батысқа қарай М.Әуезов көшесіне дейін, М.Әуезов көшесі бойымен солтүстік батысқа қарай Б.Бимағанов көшесіне дейін, Б.Бимағанов көшесінің тақ санды үйлерін қамтып Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауы бойымен Г.Шамин көшесіне дейін
44
№ 44 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сәбит Мұқанов көшесі, № 3 құрылыс, "№ 20 А.Пушкин атындағы мектеп-лицей" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Б.Бимағанов көшесі – 4/1, 4/2, 16, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42 үйлер;
М.Халелов көшесі – 10,16,18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 11, 13, 15, 17, 19,21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47 үйлер;
Қ.Аманжолов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,
14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34 үйлер;
М.Дулатов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27 үйлер;
Даргомыжская көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 15, 17 үйлер;
Карачагинская көшесі – 1, 2, 59, 10а үйлер;
М.Мәметова көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4а, 5, 5а ,29, 31, 33, 35, 37 ,39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56 үйлер;
Ақшағыл өткелі (Песчаный) – 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9 үйлер;
Пархоменко өткелі – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 10 үйлер;
С.Мұқанов көшесі – 1, 2, 12 үйлер;
Манаш көшесі (Суворов) – 1, 1а, 3, 5 үйлер;
Искинская көшесі – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Қосшағыл көшесі – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 үйлер;
Ә.Қашаубаев көшесі (Мунайлинская)– 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26 үйлер;
Азаттық даңғылы - 143а, 147а, 149а, 153а, 155а, 143, 145, 147, 149, 151, 153 үйлер;
М.Әуезов көшесі – 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47 үйлер
45
№ 45 сайлау учаскесі

От набережной реки Урал с охватом домов №2а, 4, 4а, 3а, 3в, 5а, 16 улицы Г.Шамина по юго-западному направлению до улицы М.Ауезова, по улице М.Ауезова в северо-западном направлении до улицы Б.Бимаганова, от улицы Б.Бимаганова с охватом нечетной стороны домов до набережной реки Урал, по Набережной реки Урал до улицы Г.Шамина
44
Избирательный участок № 44
город Атырау,
улица Сабита Муканова, строение № 3, здание коммунально-государственного учреждения "Школа-лицей № 20 имени А.Пушкина"
улица Б.Бимаганова, дома – 4/1, 4/2, 16, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42;
улица М.Халелова, дома – 10,16,18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 11, 13, 15, 17, 19,21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47;
улица К.Аманжолова, дома –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 30, 32, 34;
улица М.Дулатова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 25, 27;
улица Даргомыжская, дома –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 13, 15, 17;
улица Карачагинская, дома – 1, 2, 59, 10а;
улица М.Маметовой, дома – 1, 2, 2а,3, 4а, 5, 5а, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63,
65, 67, 69, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56;
проезд Акшагыл (Песчаный), дома – 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9;
проезд Пархоменко, дома – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица С.Муканова, дома – 1, 2, 12;
улица Манаш (Суворова), дома – 1, 1а, 3, 5;
улица Искинская, дома – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Косчагылская, дома – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица А.Кашаубаева (Мунайлинская), дома – 2, 4, 6, 8,
10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
проспект Азаттык, дома – 143а, 147а, 149а, 153а, 155а, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
улица М.Ауезова, дома – 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47
65, 67, 69, 40, 42, 44, 46, 48, 52, 54, 56;
проезд Акшагыл (Песчаный), дома – 1, 3, 4, 4а, 5, 7, 9;
проезд Пархоменко, дома – 1, 2, 2б, 3, 4, 5, 6, 8, 10;
улица С.Муканова, дома – 1, 2, 12;
улица Манаш (Суворова), дома – 1, 1а, 3, 5;
улица Искинская, дома – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 2а, 2б, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15;
улица Косчагылская, дома – 1, 1а, 1б, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 7,
8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица А.Кашаубаева (Мунайлинская), дома – 2, 4, 6, 8,
10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
проспект Азаттык, дома – 143а, 147а, 149а, 153а, 155а, 143, 145, 147, 149, 151, 153;
улица М.Ауезова, дома – 23, 25, 27, 29, 31, 43, 45, 47
45
Избирательный участок № 45

Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 133А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 8 У.Атамбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
М.Әуезов көшесі – 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 47а үйлер;
Азаттық даңғылы – 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 133, 133б, 135, 137, 137а, 139, 141, 141а үйлер;
Островский көшесі – 3, 3а, 5, 7, 7а, 9, 11, 15, 17 үйлер;
Айша бибі көшесі (Можайская) – 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17 үйлер;
Құлсары көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а үйлер;
М.Мәметова көшесі – 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40 үйлер;
Ы.Шөреков көшесі – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 20 үйлер;
Алтай көшесі – 1, 3, 5, 7, 9 үйлер
46
№ 46 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 152 А, "Атырау облысы Білім беру басқармасының "Атырау индустриалды колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
Жайық өзені жағалауымен Ә.Қашаубаев (Мунайлинская) көшесінің тақ санды үйлері қамтылады, одан оңтүстік шығысқа қарай Азаттық даңғылының № 155, 156 үйлерін қамтып, әрі қарай темір жолға дейін, темір жол бойымен оңтүстік батысқа қарай Перетаска өзегіне дейін, Перетаска өзегінен солтүстікке қарай Жайық өзені жағалауына дейін, Жайық өзені жағалауынан Ә.Қашаубаев (Мунайлинская) көшесіне дейін
47
№ 47 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Азаттық даңғылы, № 162 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 6 Мұрат Мөңкеұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Перетаска өзегінен солтүстік шығысқа қарай темір жол бойымен Ө.Атамбаев көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік шығыс бағытта З.Қабдолов көшесіне дейін, одан әрі оңтүстік батыс бағытында З.Қабдолов көшесі бойымен С.Шәкімов (сол жақ Перетаска) көшесіндегі үйлерді қамтып Перетаска өзегіне дейін, Перетаска өзегі бойымен солтүстік батыс бағытында темір жолға дейін
48
№ 48 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырдария көшесі, № 1А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 7 М.Әуезов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Химиктер" шағын ауданы
49
№ 49 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, № 45, "Саламат Мұқашев атындағы Атырау политехникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік
қазыналық кәсіпорнының ғимараты
М.Баймұханов көшесі – 33, 33а, 35, 37, 39, 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 51, 53, 48, 52, 54, 56, 58 үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі –14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71, 73, 75 үйлер
50
№ 50 сайлау учаскесі

город Атырау, проспект Азаттык, строение № 133А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 8 имени У.Атамбаева"
улица М.Ауезова, дома – 49, 51, 55, 57, 59, 61, 63, 63а, 47а;
проспект Азаттык, дома – 102, 104, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 122, 124, 126, 133, 133б, 135, 137, 137а, 139, 141, 141а;
улица Островского, дома – 3, 3а , 5, 7, 7а, 9, 11, 15, 17;
улица Айша биби (Можайская), дома – 3, 3а, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17;
улица Кульсаринская, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 36а;
улица М.Маметовой, дома – 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40;
улица Ы.Шурекова, дома – 1, 2, 2а, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 10, 13, 14, 15, 17, 19, 20;
улица Алтая, дома – 1, 3, 5, 7, 9
46
Избирательный участок № 46
город Атырау, проспект Азаттык, № 152 А, здание коммунально- государственного казенного предприятия
"Атырауский индустриальный колледж" Управления образования Атырауcкой области
Вдоль набережной реки Урал с охватом нечетной стороны улицы А.Кашаубаева (Мунайлинской), по юго-восточному направлению с охватом домов №155, №156 проспекта Азаттык до железной дороги, от железной дороги по юго-западному направлению до канала Перетаска, от канала Перетаска по северному направлению до набережной реки Урал, от набережной реки Урал до улицы А.Кашаубаева (Мунайлинской)
47
Избирательный участок № 47
город Атырау, проспект Азаттык, строение № 162, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 6 имени Мурата Мункеулы"
От канала Перетаска по северо-восточному направлению по железной дороге до улицы У.Атамбаева, далее по юго-восточному направлению до улицы З.Кабдолова, далее по юго-западному направлению по улице З.Кабдолова с охватом улицы С.Шакимова (левая Перетаска) до речки Перетаска, вдоль канала Перетаска по северо-западному направлению до железной дороги
48
Избирательный участок № 48
город Атырау, улица Сырдаринская, строение
№ 1А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя
общеобразовательная школа № 7 имени Ауезова"
микрорайон "Химиков"
49
Избирательный участок № 49
город Атырау, улица Баймуханова, № 45, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Атырауский политехнический высший колледж имени Саламата Мукашева"
улица М.Баймуханова, дома – 33, 33а, 35, 37, 39, 39е, 39к, 41, 41а, 43, 45а, 47, 47а, 51, 53, 48, 52, 54, 56, 58;
улица Г.Бергалиева, дома – 14, 33а, 35, 37, 39а, 51, 53, 71, 73, 75
50
Избирательный участок № 50
город Атырау, улица Баймуханова,

Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, № 39Б, "Жалпы білім беретін № 22 Әлия Молдағұлова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Вокзал маңы-5" шағын ауданы – 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31 үйлер;
М.Баймұханов көшесі - 1, 2, 3 үйлер
51
№ 51 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Сырым Датов көшесі, № 42, "Қазақстан Темір Жолы" Ұлттық Компаниясы" акционерлік қоғамының "Атырау магистральды желілер бөлімшесі" филиалы ғимараты
"Вокзал маңы-3 А" шағын ауданы – 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 18а, 25а, 26а, 27а, 51а, 52а, 53а үйлер;
Ғ.Берғалиев көшесі – 43 үй
52
№ 52 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Вокзал маңы-5" шағын ауданы, № 16А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 24 орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Привокзальный-5" шағын ауданы – 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 34, 35, 12, 27, 13, 32, 33 үйлер
53
№ 53 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Вокзал маңы-3" шағын ауданы, № 22Б құрылыс, "Жалпы білім беретін № 27 И.Тайманов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"Привокзальный-3" шағын ауданы – 12, 15, 16, 17, 19, 20, 14, 22, 23 үйлер;
"Привокзальный-3 А", шағын ауданы – 14, 15а, 16а, 17а, 19а, 20а, 21а, 22а үйлер;
Ш.Еркінов көшесі – 77/1, 77/2, 79 үйлер;
Зайсанский өткелі – 21, 23, 25, 35 үйлер
54
№ 54 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "СМП-163" ықшам ауданы, № 3 көше бұрышы, № 1 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 23 Ахмет Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
"СМП-163" шағын ауданы
55
№ 55 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақсай ауылы, Атырау көшесі, № 23 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 25 Б.Момышұлы атындағы орта мектебі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсай ауылдық округінің Ақсай ауылы
56
№ 56 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақжар ауылы, С.Датов көшесі, № 1Г құрылыс, "Жалпы білім беретін № 26 С.Датов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақсай ауылдық округінің Ақжар ауылы
57
№ 57 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Айнаш Байжігітова көшесі, № 86А, "Атырау облысы Мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасының Облыстық ғылыми- әдістемелік халық шығармашылығы мен мәдени демалыс қызметтерін ұйымдастыру орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық
кәсіпорнының ғимараты
Ғ.Қожақаев көшесі – 2-1, 2-2, 2-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2, 40-2, 42-1, 42-2,1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Ғ.Масалимов көшесі – 1, 2, 1-1, 1-2, 1а үйлер;
Бейбітшілік даңғылы –1-1, 1-2, 1б, 3а-1, 3а-2, 5а-1, 5а-2, 7а-1,7а-2, 40а, 7, 9, 9а-1, 9а-2, 10а, 11, 13, 15, 17, 19, 21а, 23а, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 30-3, 31, 32-1, 32-2, 33, 34, 35, 36-1, 36-2, 36-3, 36-4, 37, 38-1, 38-2, 39, 40а, 40-1, 40-2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57-1, 57-2, 57-3, 59, 63, 6, 8, 10, 12, 14, 1б-1, 1б-2, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 62, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 57а, 57б, 84, 86, 87 үйлер;

№ 39Б, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 22 имени Алии Молдагуловой"
микрорайон "Привокзальный-5", дома – 7, 8, 9, 10, 11, 22, 23, 24, 25, 26, 29, 30, 31;
улица М.Баймуханова, дома – 1, 2, 3
51
Избирательный участок № 51
город Атырау, улица Сырыма Датова, № 42, здание филиала акционерного общества "Национальная Компания "Қазақстан Темір Жолы" - "Атырауское отделение магистральной сети"
микрорайон "Привокзальный-3 А", дома – 1а, 2а, 4а, 5а, 6а, 7а, 8а, 10а, 11а, 14а, 18а, 25а, 26а, 27а, 51а, 52а,53а;
улица Г.Бергалиева, дом – 43
52
Избирательный участок № 52
город Атырау, микрорайон "Привокзальный-5", строение № 16А, здание государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 24"
микрорайон "Привокзальный-5", дома – 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 28, 34, 35, 12, 27, 13, 32, 33
53
Избирательный участок № 53
город Атырау микрорайон "Привокзальный-3", строение № 22Б, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 27 имени
И.Тайманова"
микрорайон "Привокзальный-3", дома – 12, 15, 16, 17, 19, 20, 14, 22, 23;
микрорайон "Привокзальный-3 А", дома – 14, 15а, 16а, 17а, 19а, 20а, 21а, ,22а;
улица Ш.Еркинова, дома – 77/1, 77/2, 79;
проезд Зайсанский, дома – 21, 23, 25, 35
54
Избирательный участок № 54
город Атырау "микрорайон СМП-163", угол улицы № 3, строение № 1, здание коммунально-государственное учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 23 имени Ахмета Байтурсынова"
микрорайон "СМП-163"
55
Избирательный участок № 55
город Атырау, село Аксай, улица Атырау, строение № 23, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 25 имени Б.Момышулы"
село Аксай, Аксайского сельского округа
56
Избирательный участок № 56
город Атырау, село Акжар, улица С.Датова, строение № 1Г, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 26 имени С.Датова"
село Акжар, Аксайского сельского округа
57
Избирательный участок № 57
город Атырау, улица Айнаш Байжигитовой, № 86А, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Областной центр по организации научно-методической работы народного творчества и культурно-досуговой деятельности Управления культуры, архивов и документации Атырауской области"
улица Г.Кожакаева, дома – 2-1, 2-2, 2-4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, ,32-1, 32-2, 34-1, 34-2, 36-1, 36-2, 38-1, 38-2, 40-2, 42-1, 42-2, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23;
улица Г.Масалимова, дома – 1, 2, 1-1, 1-2, 1а;
проспект Бейбитшилик, дома –1-1, 1-2, 1б, 3а-1, 3а-2, 5а-1, 5а-2, 7а-1,7а-2, 40а, 7, 9, 9а-1, 9а-2, 10а, 11, 13, 15, 17, 19, 21а, 23а, 25-1, 25-2, 27-1, 27-2, 28-1, 28-2, 29-1, 29-2, 30-1, 30-2, 30-3, 31, 32-1, 32-2, 33, 34, 35, 36-1, 36-2, 36-3, 36-4, 37, 38-1, 38-2, 39, 40а, 40-1, 40-2, 41, 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 56, 57-1, 57-2, 57-3, 59, 63, 6, 8, 10, 12, 14, 1б-1, 1б-2, 18, 20, 22, 24, 26-1, 26-2, 64, 66, 68, 70, 74, 76, 78, 57а, 57б, 84, 86, 87;

Б.Аманшин көшесі – 2, 1-1, 1-2 үйлер;
Н.Сүгірұлы көшесі – 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2 үйлер;
А.Байжігітова көшесі – 1-2, 3-2, 3-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8, 9-1, 9-2, 10, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17-2, 17-1, 18, 19, 20, 21-
1, 21-2, 22-1, 22, 23-1, 23-2, 23а-1, 23а-2, 24, 25-1, 25-2, 25а-1, 25а-2, 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30, 31а, 32, 34, 35-1, 35-2, 36, 38, 39,39а-1, 39б-3, 40, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 42, 43-1, 43-2, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 60, 62,66,72,74, 76 үйлер;
И.Полковников көшесі – 1,1а, 1б, 1г, 1в, 2, 2в, 2г, 2б, 3, 4а, 5, 5а-1, 5а-2, 5б, 6-1, 6-2, 6а, 7, 8-1, 8-2,8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23 үйлер;
Қ.Жүнісов көшесі – 2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 5, 6, 8, 8б үйлер;
Н.Хабиев көшесі – 3, 5, 7, 9, 11 үйлер;
Х.Ақботин көшесі – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20а, 22, 23, 25, 27, 28, 29-1а үйлер
58
№ 58 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Т.Қалмұханов көшесі, № 1 құрылыс, "Жалпы білім беретін М.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Т.Қалмұханов көшесі – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65 үйлер;
Қ.Ғабдолов көшесі – 7, 7а, 9-1, 9-2, 2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54-1, 54-2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64 үйлер;
М.Әшенов көшесі – 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65 үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі – 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 20-1, 20-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 5, 7, 9, 11, 13, 15,
16-1, 16-2, 17, 18-1, 18-2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 33а, 35, 35в, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 76а үйлер; Ж.Нәжмеденов көшесі – 1,3,5,7 үйлер;
А.Таңқыбаев көшесі – 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11-1,11-2,12 үйлер;
Д.Нұрпейісова көшесі – 2, 2д, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер;
Наурыз көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13 үйлер;
С.Есова көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22 үйлер;
А.Құнанбаев көшесі – 13, 15, 17, 15а, 17а үйлер;
Ақбұлақ көшесі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14 үйлер
59
№ 59 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Балықшы, Абай Кұнанбаев көшесі, № 19А құрылыс, "Жалпы білім беретін Абай Құнанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты

улица Б.Аманшина, дома – 2, 1-1, 1-2;
улица Н.Сугирулы, дома – 1-1, 1-2, 2-1, 2-2, 3, 4-1, 4-2;
улица А.Байжигитовой, дома – 1-2, 3-2, 3-1, 5-1, 5-2, 7-1, 8, 9-1, 9-2, 10, 11-1, 11-2, 13-1, 13-2, 14, 15, 16, 17-2, 17-1, 18, 19, 20, 21-1, 21-2, 22-1, 22, 23-1, 23-2, 23а-1, 23а-2, 24, 25-1, 25-2, 25а-1, 25а-2, 26-1, 26-2, 26-3, 26-4, 27-1, 27-2, 28, 29-1, 29-2, 30, 31а, 32, 34, 35-1, 35-2, 36, 38, 39, 39а-1, 39б-3, 40, 41-1, 41-2, 41-3, 41-4, 42, 43-1, 43-2, 44, 45, 45а, 45б, 45в, 45г, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 54, 60, 62, 66, 72, 74, 76;
улица И.Полковникова, дома – 1,1а, 1б, 1г, 1в, 2, 2в, 2г, 2б, 3, 4а, 5, 5а-1, 5а-2, 5б, 6-1, 6-2, 6а, 7, 8-1, 8-2,8а, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 23;
улица К.Жунисова, дома – 2, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 5, 6,8, 8б;
улица Н.Хабиева, дома – 3, 5, 7, 9, 11;
улица Х.Акботина, дома – 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20а, 22, 23, 25, 27, 28, 29-1а
58
Избирательный участок № 58
город Атырау, улица Т.Калмуханова, строение № 1, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Ломоносова"
улица Т.Калмуханова, дома – 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65;
улица К.Габдолова, дома – 7, 7а, 9-1, 9-2, 2, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54-1, 54-2, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64;
улица М.Ашенова, дома – 11, 13, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Ж.Сарбупеева, дома – 12-1, 12-2, 14-1, 14-2, 20-1, 20-2, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16-1, 16-2, 17, 18-1, 18-2, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 32, 33, 33а, 35, 35в, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 51а, 76а;
улица Ж.Нажмеденова, дома – 1,3,5,7;
улица А.Танкибаева, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 12;
улица Д.Нурпейсовой – 2, 2д, 3, 3а, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 21а, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 36;
улица Наурыз, дома – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13;
улица С.Есовой, дома – 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22;
улица А.Кунанбаева, дома – 13, 15, 17, 15а, 17а;
улица Акбулак, дома – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14
59
Избирательный участок № 59
город Атырау, Балыкши,
улица Абая Кунанбаева,
строение № 19А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Абая Кунанбаева"

А.Құнанбаев көшесі –19, 19а, 21, 23, 23А, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а үйлер;
Ғ.Қожақаев көшесі –25, 27, 29, 44 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков көшесі – 25 үй;
Б.Момышұлы көшесі – 114, 116, 118, 120, 120б, 121, 122, 124б, 124, 127, 128, 128а, 129, 130 үйлер
60
№ 60 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Т.Қалмұханов көшесі, № 1 құрылыс, "Жалпы білім беретін
М.Ломоносов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
А.Құнанбаев көшесі – 1, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 20, 22, 24 үйлер;
А.Байжігітова көшесі –84 үйлер;
Бейбітшілік даңғылы –80, 84, 86, 87, 88, 89, 90а үйлер;
Қ.Ғабдолов көшесі – 3 үйлер;
Т.Қалмұқанов көшесі – 3, 17, 17а, 17б, 18, 18б, 19 үйлер;
М.Әшенов көшесі – 1а, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14 үйлер;
Ж.Сарбөпеев көшесі – 2, 4-1, 4-2, 6, 7, 8а, 11 үйлер
61
№ 61 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай, Қарабау көшесі, № 12 құрылыс, "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Құрсай шағын ауданы
62
№ 62 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Көкарна, № 13 көшесі, № 36А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 32 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Көкарна шағын ауданы
63
№ 63 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Абай Құнанбаев көшесі, № 6 құрылыс, "Жалпы білім беретін Ә.Жангелдин
атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Е.Жазықбаев көшесі – 1, 2, 2а, 3,4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 63, 64
үйлер;
Б.Момышұлы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 28а, 29, 29б, 30, 30а, 31,32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42,
43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 57в, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65а, 66, 67, 68, 69, 70,
71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 82а, 83, 84, 84а, 86, 88, 90, 90а, 92 үйлер;
Б.Аманшин өткелі – 1-1, 1-2, 2а, 3-1, 3-2, 4-1,4-2 үйлер; Ғ.Масалимов өткелі– 1-1,1-2,2,3,4-2,5,6,8-1,8-2,10,12-1,12-2 үйлер;
Қ.Рысқұлбеков көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 19-1,19-2, 20, 21-1, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 26-1, 26-2, 28 үйлер;
У.Ғұбашев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17-1, 17-2 үйлер;
М.Баймұханов көшесі – 1, 1-2,1-3, 1-4, 2а, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-6, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 12, 12а, 12б, 14, 15 үйлер;

улица А.Кунанбаева, дома –19, 19а, 21, 23, 23а, 26, 26а, 28, 28а, 30, 30а;
улица Г.Кожакаева, дома – 25, 27, 29, 44;
улица К.Рыскулбекова, дом – 25;
улица Б.Момышулы, дома – 114, 116, 118, 120, 120б, 121, 122, 124б, 124, 127, 128, 128а, 129, 130
60
Избирательный участок № 60
город Атырау, улица Т.Калмуханова, строение № 1, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Ломоносова"
улица А.Кунанбаева, дома –1, 2, 3, 8, 10, 10а, 14, 16, 20, 22, 24;
улица А.Байжигитовой, дом – 84;
проспект Бейбитшилик, дома –80, 84,86, 87, 88, 89, 90а;
улица К.Габдолова, дом – 3;
улица Т.Калмуханова, дома – 3,17, 17а, 17б, 18, 18б, 19;
улица М.Ашенова, дома – 1а, 2, 3, 5, 7, 8, 10, 12, 14;
улица Ж.Сарыбопеева, дома – 2, 4-1, 4-2, 6, 7, 8а, 11
61
Избирательный участок № 61
город Атырау, Курсай, улица Карабау, строение № 12, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина"
микрорайон Курсай
62
Избирательный участок № 62
город Атырау, Кокарна, улица № 13, строение № 36А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 32"
микрорайон Кокарна
63
Избирательный участок № 63
город Атырау,
улица Абая Кунанбаева, строение № 6, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени А.Жангельдина"
улица Е.Жазыкбаева, дома – 1, 2, 2а, 3,4, 5, 6, 7, 8, 8а, 9, 10, 11, 11а, 12, 12а, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 23а, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 33а, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 62, 63, 64;
улица Б.Момышулы, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 11а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 24б, 25, 26, 27, 28, 28а,29, 29б, 30, 30а, 31,32,33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 57а, 57б, 57в, 58, 59, 60, 60а, 61, 62, 63, 64, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 82, 82а, 83, 84, 84а, 86, 88, 90, 90а, 92;
проезд Б.Аманшина, дома – 1-1, 1-2, 2а, 3 - 1, 3-2, 4-1, 4-2;
проезд Г.Масалимова, дома – 1-1, 1-2, 2, 3, 4-2, 5, 6, 8-1, 8-2, 10, 12-1, 12-2;
улица К.Рыскулбекова, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-1, 9-2, 10, 11, 12, 13-1, 13-2, 14, 15-1, 15-2, 16, 17, 18, 19, 19-1, 19-2, 20,21-1, 21-2, 22, 23-1, 23-2, 26-1, 26-2, 28;
улица У.Губашева, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 17-1, 17-2;
улица М.Баймуханова, дома – 1, 1-2,1-3, 1-4, 2а, 5-1, 5-2, 5-3, 5-4, 5-6, 6, 7-1, 7-2, 8, 9, 10, 12,12а, 12б,14,15;

М.Жұмабаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 үйлер;
Н.Сүгірұлы көшесі – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 12-13, 14, 15-16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28,
29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68 үйлер;
Орал өткелі–1, 3 үйлер;
Ш.Қалдаяқов өткелі – 2, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,1 3, 14а,
15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73 үйлер;
Шымкент көшесі – 1,1а,1б,1в, 2,4,5,6,7,8а,9,10, 11, 12, 13а, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 21, 25, 25а, 27, 29, 31-1,31-2,33-1,33-2, 39 үйлер
64
№ 64 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қ.Смағұлов көшесі, № 17А құрылыс, "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты;
Томарлы ауылы:
А.Оралов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
Алматы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
Т.Әжіғалиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Е.Наурызбеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
С.Жұмағазиев көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Тәуелсіздіктің 25 жылдығы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
Абай көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16,
17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
Құрманғазы көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
Б.Ермұханов көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;

улица М.Жумабаева, дома – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
улица Н.Сугирулы, дома – 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11-1, 11-2, 12-13, 14, 15-16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68;
проезд Урал, дома –1, 3;
проезд Ш.Калдаякова, дома – 2, 4, 5а, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12,1 3, 14а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 73;
улица Чимкентская, дома – 1, 1а, 1б, 1в, 2, 4, 5, 6, 7, 8а, 9, 10, 11, 12, 13а, 14, 15, 17, 17а, 18, 19, 21, 25, 25а, 27, 29, 31-1, 31-2, 33-1, 33-2, 39
64
Избирательный участок № 64
город Атырау, село Томарлы, улица К.Смагулова, строение № 17А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова"
Село Томарлы:
улица А.Уралова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица Алматы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
улица Т.Ажигалиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица Е.Наурызбекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица С.Жумагазиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица 25 лет Независимости – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
улица Абая – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
улица Курмангазы – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
улица Б.Ермуханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;

Колхоз көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
Ж.Бекболатов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
Бейбітшілік көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Қ.Смағұлов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82,
83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
Ж.Құтқожин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
Ю.Гагарин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
Ж.Қадіршин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
Бектеміров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Т.Сахипов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
С.Шалхаров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
№7 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Ж.Доскалиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Б.Ешмұхамбетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ж.Сахауов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28; №16 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
М.Кенжеахметов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№4 өткел – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Р.Қараманов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
Қ.Қуатов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;

улица Колхозная – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
улица Ж.Бекболатова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
улица Бейбитшилик – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица К.Смагулова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
улица Ж.Куткожина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52;
улица Ю.Гагарина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
улица Ж.Кадиршина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
улица Бектемирова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Т.Сахипова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
улица С.Шалхарова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
улица №7 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Ж.Доскалиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
улица Б.Ешмухамбетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Сахауова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28;
улица №16 – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
улица М.Кенжеахметова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№4 проезд – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
улица Р.Караманова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
улица К.Куатова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;

Қ.Демесінов көшесі –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№3 өткел – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№6 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№9 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
М.Мусин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
П.Аманғалиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
Ж.Құлмағамбетов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
Мәскеу көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85
65
№ 65 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қайыршақты ауылдық округі, Бесікті ауылы, Қабдол Нұржанов көшесі, № 100 құрылыс, "Жалпы білім беретін Бесікті орта мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бесікті ауылы:
Қ.Умбетияров көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
Ә.Егізбаев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
Қ.Нұржанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
Б.Дүйсенғалиев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
М.Балғожин көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
С.Барменова көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Аспа учаскесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
"Нефтепереработчик" бау – бақша қоғамы
66
№ 66 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, № 33А құрылыс, "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бірлік ауылы:
1.Геологоразведчиков көшесі №№ 1-49/2 тұрғын үйлері
2.Буравиков көшесі №№ 1-45 тұрғын үйлері
3.Рабочая көшесі №№ 1-22 тұрғын үйлері
4.Геологопойсковая көшесі №№ 1-32 тұрғын үйлері
5.Батыс Қазақстан көшесі №№ 1-50 тұрғын үйлері
6.Актауская көшесі №№ 1-16а тұрғын үйлері
7.Загородная көшесі №№ 1-55а тұрғын үйлері
8.Бекет ата көшесі №№ 1-55 тұрғын үйлері
9.Новокирпичный ауылы №№ 1-44 тұрғын үйлері
10.Разъезд № 496 №№ 1-16 тұрғын үйлері
11.Теңдік темір жол бекеті №№ 1-33 тұрғын үйлері

улица К.Демесинова –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№3 проезд – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№6 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№9 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;
улица М.Мусина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица П.Амангалиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Ж.Кулмагамбетова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Москва – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85
65
Избирательный участок № 65
город Атырау, Кайыршахтинский сельский округ, село Бесикты, улица Кабдола Нуржанова, строение № 100, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа-интернат Бесикти"
Село Бесикти:
улица К.Умбетиярова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица А.Егизбаева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица К.Нуржанова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47;
улица Б.Дуйсенгалиева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица М.Балгожина – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
улица С.Барменова – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
участки Аспа – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
Садовое общество "Нефтепереработчик"
66
Избирательный участок № 66
город Атырау, Геологский сельский округ, село Бирлик, улица Бекет ата, строение № 33А, здание коммунально-государственного учреждения "Cредняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева"
Село Бирлик:
1. улица Геологоразведчиков жилые дома №№1-49/2
2. улица Буравиков жилые дома №№1-45
3. улица Рабочая жилые дома №№1-22
4. улица Геологопойсковая жилые дома №№1-32
5. улица Батыс Казахстан жилые дома №№1-50
6. улица Актауская жилые дома №№1-16а
7. улица Загородная жилые дома №№1-55а
8. улица Бекет ата жилые дома №№1-55
9. село Новокирпичный жилые дома №№1-44
10. Разъезд №496 жилые дома №№1-16
11. железнодорожная станция Тендик, жилые дома №№1-33

12.Қарабатан темір жол бекеті №№ 1-27 тұрғын үйлері
13 АТП 1-48 үйлері
67
№ 67 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Геолог ауылы, А.Аққұлов көшесі, № 10А құрылыс,
"Жалпы білім беретін Қ.И.Сәтбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Геолог ауылы: №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 тұрғын үйлері
1.Жамбыл көшесі №№ 1-71 тұрғын үйлері
2. "Связист" бау бақша қоғамы №№ 1-138 саяжай үйлері
3. "Беймахис" бау бақша қоғамы №№ 1-437 саяжай үйлері
68
№ 68 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Дамбы ауылдық округі, Дамбы ауылы, Ғаббас Қабышев көшесі, № 13Б құрылыс, "Жалпы білім беретін Амангелді атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Дамбы ауылдық округінің Амангелді ауылы, Дамбы ауылы
69
№ 69 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Құрманғазы ауылы, К.Алдоңғаров көшесі, № 30 құрылыс, "Мәдениет үйінің" ғимараты
Атырау ауылдық округінің Құрманғазы ауылы
70
№ 70 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Атырау ауылы, Қадірәлі Балманов көшесі, № 64 құрылыс, "Жалпы білім беретін Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Атырау ауылдық округінің Атырау ауылы
71
№ 71 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау ауылдық округі, Жаңаталап ауылы, Хисма Сұлтанов көшесі, № 70А құрылыс, "Жалпы білім беретін Жамбыл атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Атырау ауылдық округінің Жаңаталап ауылы және Зарослый тұрғын үй алабы
72
№ 72 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Тасқала ауылы, Орталық көшесі № 22 құрылыс, "Жалпы білім беретін Т.Амандосов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округінің Тасқала ауылы және Қайнар тұрғын үй алабы
73
№ 73 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Қ.Смағұлов көшесі, № 14, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "Атырау облыстық кардиологиялық орталығы"
"Атырау облыстық кардиологиялық орталығы"
Жабық учаске
74
№ 74 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Баймұханов көшесі, № 39, "Апаттар медицинасының темір жол госпитальдары" акционерлік қоғамының филиалы "Атырау темір жол ауруханасы" ғимараты
"Атырау темір жол ауруханасы"
Жабық учаске
75
№ 75 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Водников-3 тұрғын үй алабы, № 14 көшесі, № 6 құрылыс, "Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының 5546 әскери бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
№ 5546 әскери бөлімі
Жабық учаске
76
№ 76 сайлау учаскесі

12.железнодорожная станция Карабатан, жилые дома №№1-27
13 АТП, жилые дома №№1-48
67
Избирательный участок № 67
город Атырау, Геологский сельский округ,село Геолог,
улица А.Аккулова, строение № 10А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.И.Сатбаева"
Село Геолог: жилые дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11,12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 52, 53, 54, 55, 55а, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66
1. улица Жамбыла жилые дома №№1-71
2. Садовое общество "Связист", дачные дома №№ 1-138
3.Садовое общество "Беймахис", дачные дома №№ 1-437
68
Избирательный участок № 68
город Атырау, Дамбинский сельский округ, село Дамба, улица Габбаса Кабышева, строение № 13Б, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Амангельды"
Села Амангелды, Дамба Дамбинского сельского округа
69
Избирательный участок № 69
город Атырау, Атырауский сельский округ, село Курмангазы, улица К.Алдонгарова, строение № 30, здание "Дома культуры"
Село Курмангазы, Атырауского сельского округа
70
Избирательный участок № 70
город Атырау, Атырауский сельский округ, село Атырау, улица Кадырали Балманова, строение № 64, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ф.Онгарсыновой"
Село Атырау, Атырауского сельского округа
71
Избирательный участок № 71
город Атырау, Атырауский сельский округ, село Жанаталап, улица Хисмы Султанова,
строение № 70А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Жамбыла"
Село Жанаталап и жилой массив Зарослый Атырауского сельского округа
72
Избирательный участок № 72
город Атырау, село Таскала, улица Орталык, строение № 22, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Т.Амандосова"
Село Таскала и жилой массив Кайнар Кенузекского сельского округа
73
Избирательный участок № 73
город Атырау, улица К.Смагулова, № 14, здание "Атырауский областной кардиологический центр" Управления здравоохранения Атырауской области
"Атырауский областной кардиологический центр"
Закрытый
участок
74
Избирательный участок № 74
город Атырау, улица Баймуханова, № 39 здание филиала акционерного общества "Железнодорожные госпитали медицины катастроф"- "Атырауская железнодорожная больница"
"Атырауская железнодорожная больница"
Закрытый
участок
75
Избирательный участок № 75
город Атырау, жилой массив Водниково-3, улица № 14, строение №6, здание республиканского государственного учреждения "Воинская часть 5546 Национальной гвардии Республики Казахстан"
Войнская часть № 5546
Закрытый
участок
76
Избирательный участок № 76
город Атырау, Кенузекский сельский округ, промышленная зона района АНПЗ,

3.Т.Рысқұлов көшесі №№ 1-25 тұрғын үйлері
4.А.Қоскелдиев көшесі №№ 1-81 тұрғын үйлері
5.Ш.Қаржауов көшесі №№ 1-1 тұрғын үйлері
6.Қ.Мұңайтпасұлы көшесі №№ 1-90 тұрғын үйлер
7.Бейбітшілік көшесі №№ 1-35 тұрғын үйлері
8.Мұнайшылар көшесі №№ 1-34 тұрғын үйлері
9.Сыпыра жырау көшесі №№ 1-50 тұрғын үйлері
10.Кетбұға батыр көшесі №№ 1-25 тұрғын үйлері
11.Қ.Жұмалиев көшесі №№ 1-60 тұрғын үйлері
12.Қашаған ақын көшесі №№ 1-29 тұрғын үйлері
13. № 10 көше №№ 1-27 тұрғын үйлері
14. № 8 өткел №№ 1-5 тұрғын үйлері
15. № 7 өткел №№ 1-5 тұрғын үйлері
16.Наурыз өткел №№ 1-13 тұрғын үйлері
17.Шұғыла өткел №№ 1а-22 тұрғын үйлері
18.Нарын өткел №№ 1-16 тұрғын үйлері
19.Жадыра өткел №№ 1-22 тұрғын үйлері
20.Есбай күйші көшесі №№ 1-37 тұрғын үйлері
21.Қазанғап күйші көшесі №№ 1-30 тұрғын үйлері
22.Жеңіс көшесі №№ 1а-24 тұрғын үйлері
23.Сарайшық көшесі №№ 1-64 тұрғын үйлері
24.Қобыланды батыр көшесі №№ 1-41 тұрғын үйлері
25.Қарасай батыр көшесі №№ 1-39 тұрғын үйлері
26.Астана көшесі №№ 1-77 тұрғын үйлері
85
№ 87 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрманғазы көшесі, № 9, "Атырау энергетика және құрылыс коледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
"Авангард-4" шағын ауданы – 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18,19;
Қ.Сәтпаев көшесі – 3а, 4, 4а, 5, 60, 66;
Л.Владимирский көшесі – 7а, 7б
86
№ 88 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ш.Уәлиханов көшесі, № 89А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 9 Ш.Уәлиханов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш. Уәлиханов көшесі – 18, 20, 21а, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 72/2, 75/1, 87/2, 85/2, 85/1;
Қабанбай көшесі – 2, 4, 6, 8, 10;
М.Бақтыгереев көшесі – 12, 12а, 12б, 12в, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64А, 66, 66/3, 68, 70, 70/3, 72, 72/2, 74;
К.Куйбышев көшесі – 3, 5, 7, 9, 11, 17, 21, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 30, 32, 34, 17а, 26, 26/1, 26/2, 28;
Дзержинский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16; К.Мамедов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
Чайковский көшесі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
С.Датов көшесі – 41, 43, 43а, 45, 47, 47а, 49, 51, 51б, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

3.улица Т.Рыскулова, жилые дома №№ 1-25
4.улица А.Коскелдиева, жилые дома №№ 1-81
5.улица Ш.Каржауова, жилые дома №№ 1-1
6.улица К.Мунайтпасова, жилые дома №№ 1-90
7.улица Бейбитшилика, жилые дома №№ 1-35
8.улица Мунайшы, жилые дома №№ 1-34
9.улица Сыпыра жырау, жилые дома №№ 1-50
10.улица Кетбуга батыра, жилые дома №№ 1-25
11.улица К.Жумалиева, жилые дома №№ 1-60
12.улица Кашаган акына, жилые дома №№ 1-29
13.улица №10, жилые дома №№ 1-27
14. № 8 проезд, жилые дома №№ 1-5
15. № 7 проезд, жилые дома №№ 1-5
16. проезд Наурыз, жилые дома №№ 1-13
17. проезд Шугыла, жилые дома №№ 1а-22
18. проезд Нарын, жилые дома №№ 1-16
19. проезд Жадыра, жилые дома №№ 1-22
20.Есбай куйши, жилые дома №№ 1-37
21. улица Казангап куйши, жилые дома №№ 1-30
22. улица Женис, жилые дома №№ 1а-24
23. улица Сарайшык, жилые дома №№ 1-64
24. улица Кобыланды батыра, жилые дома №№ 1-41
25. улица Карасай батыра, жилые дома №№ 1-39
26.улица Астана, жилые дома №№ 1-77
85
Избирательный участок № 87
город Атырау, улица Курмангазы, № 9, здание коммунально-государственного казенного предприятия "Атырауский колледж энергетики и строительства"
микрорайон "Авангард-4" – 1, 2, 3, 4, 7, 17, 18, 19;
улица К.Сатпаева – 3а, 4, 4а, 5, 60, 66;
улица Л.Владимирского – 7а,7б
86
Избирательный участок № 88
город Атырау, улица Ш.Валиханова, строение № 89А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 9 имени Ш.Валиханова"
улица Ш.Валиханова – 18, 20, 21, 21а, 21б, 21в, 21г, 22, 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 54а, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 51, 55, 59, 63, 65, 67, 69, 71, 73; 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 87а, 72/2, 75/1, 87/2, 85/2, 85/1;
улица Кабанбая - 2, 4, 6, 8, 10;
улица М.Бактыгереева – 12, 12а, 12б, 12в, 14, 14а, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 64а, 66, 66/3, 68, 70, 70/3, 72, 72/2, 74;
улица К.Куйбышева - 3, 5, 7, 9, 11, 17, 21, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 30, 32, 34, 17а, 26, 26/1, 26/2, 28;
улица Дзержинского - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16;
улица Мамедова - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10;
улица Чайковского - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
улица С.Датова - 41, 43, 43а, 45, 47, 47а, 49, 51, 51б, 53, 55, 57, 59, 61, 61а, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97;

Үлкенкөл өткелі – 1, 3, 5, 2, 4, 4/1;
Сорочинский өткелі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
Маңғышлақ өткелі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 4а, 7б, 8;
Н.Әбуталиев өткелі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
Алғабас өткелі – 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 19, 21, 25, 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 14, 18, 22;
Қамысты өткелі – 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24;
Көшім өткелі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
Бақсай өткелі – 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16,
18, 20, 22;
Есбай күйші өткелі – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
Күйші Байжұма өткелі – 2, 6, 8, 10, 12, 14.
Доссорская көшесі – 1, 3, 5, 7, 25, 25а, 25б, 27, 29, 31, 33;
Тұмар ханша өткелі – 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35, 37, 37а
К.Әзірбаев өткелі – 1, 3, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
Жәңгір хан өткелі – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59
87
№ 89 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Нұрсая" шағын ауданы, № 11 көше, № 22 үй,
Атырау қаласындағы "химия-биологиялық бағыттағы Назарбаев Зияткерлік мектебі" "Назарбаев Зияткерлік мектептері" дербес білім беру ұйымының филиалының
ғимараты
Әбілхайыр хан даңғылынан солтүстікке қарай Р.Ғабдиев көшесінің сол жағындағы үйлерді қамти отырып Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, Сұлтан Бейбарыс даңғылынан батысқа қарай Әбілхайыр хан даңғылына дейін, әрі қарай Әбілхайыр хан даңғылынан шығысқа қарай Р.Ғабдиев көшесіне дейін. "Нұрсая – 3" шағын ауданы
88
№ 90 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, "Нұрсая" ықшам ауданы, № 11 көше, № 24 үйі, "APEC PetroTechnic жоғары колледж"
жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы және Р.Ғабдиев көшесінің қиылысынан Р.Ғабдиев көшесіндегі тақ санды үйлерді қамтып № 11 көшенің қиылысына дейін, № 11 көшеден шығыс бағытта Т.Чердабаев көшесіне дейін, Т.Чердабаев көшесінің үйлерін қамтып солтүстік бағытта Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, Сұлтан Бейбарыс даңғылынан батысқа қарай Р.Ғабдиев көшесіне дейін. Нұрсая шағын ауданының №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 тұрғын үйлері
89
№ 91 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Талғат Бигельдинов көшесі, № 10А құрылыс,
Қазақстан Республикасы
Энергетика министрлігінің "Қазгидромет" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнының Атырау облысы бойынша филиалының ғимараты
"Жерұйық" шағын ауданы, "Жеті қазына" тұрғын үй кешені
90
№ 92 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, № 39 құрылыс, Атырау облысы Денсаулық сақтау басқармасының "№ 7 Атырау қалалық емханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорнының ғимараты

проезд Улкенкол - 1, 3, 5, 2, 4, 4/1;
проезд Сорочинский - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26;
проезд Мангышлакский - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 2, 4, 6, 4а, 7б, 8;
проезд Н.Абуталиева - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 10а, 10б, 11, 11а, 12, 13, 14, 14а, 14б, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 23;
проезд Алгабас- 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 15а, 19, 21, 25, 2, 2а, 4, 4а, 6, 8, 10, 14, 18, 22;
проезд Камышинский - 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 18, 20, 22, 24;
проезд Кушимский - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
проезд Баксайский - 1, 3, 5, 7, 13, 15, 17, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22;
проезд Есбай куйши - 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
проезд Куйши Байжума - 2, 6, 8, 10, 12, 14
улица Доссорская – 1, 3, 5, 7, 25, 25а, 25б, 27, 29, 31, 33;
проезд Тумар ханша - 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 36а, 1, 1а, 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 35,37,37а;
проезд К.Азербаева - 1, 3, 5, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56;
проезд Жангир хана – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 53, 55, 57, 59
87
Избирательный участок № 89
город Атырау, микрорайон "Нурсая", улица № 11, дом № 22, здание
филиала "Назарбаева
Интеллектуальная школа химико-биологического направления" города Атырау автономной организации образования "Назарбаев Интеллектуальные школы"
От проспекта Абулхаир хана в северном направлении по улице Р.Габдиева с охватом домов, расположенных по левой стороне улицы до проспекта Султана Бейбарыса, от проспекта Султана Бейбарыса в западном направлении до проспекта Абулхаир хана, далее от проспекта Абулхаир хана по восточному направлению до улицы Р.Габдиева. микрорайон "Нурсая – 3"
88
Избирательный участок № 90
Город Атырау, микрорайон "Нұрсая", № 11 улица, дом № 24, здание товарищества с ограниченной ответсвенностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
От пересечении проспекта Султана Бейбарыса и улицы Р.Габдиева с охватом нечетной стороны улицы Р.Габдиева до пересечения улицы №11, от улицы №11 по восточному направлению до улицы Т.Чердабаева, с охватом домов улицы Т.Чердабаева по северному направлению до проспекта Султана Бейбарыса, от проспекта Султана Бейбарыса по западному направлению до улицы Р.Габдиева. Жилые дома №№ 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 микрорайона Нурсая
89
Избирательный участок № 91
город Атырау, улица Талгата Бигельдинова, строение № 10А, здание филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Казгидромет" Министерства энергетики Республики Казахстан по Атырауской области
микрорайон "Жерұйық", жилой комплекс "Жеті қазына"
90
Избирательный участок № 92
город Атырау, проспект Бейбарыса, строение № 39, здание коммунально- государственного
предприятия на праве хозяйственного ведения "Атырауская городская поликлиника № 7 Управления здравоохранения Атырауской области"

"Алмагүл" шағын ауданы № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 үйлер;
Сұлтан Бейбарыс даңғылы – 19, 19а, 25 үйлер;
Ет комбинаты шағын ауданы
91
№ 240 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, М.Мақатаев көшесі, № 61 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 4 Ю.А.Гагарин атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Мечников көпірінен № 41 көшенің тақ санды үйлерін қамти отырып (Мечников өткелі, Мечников көшесінің үйлерін қоса алғанда) батысқа қарай Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін,одан әрі Ә.Молдағұлова көшесінің жұп санды үйлерін қамтып солтүстікке қарай ағайынды Шәудіровтар көшесінің қиылысына дейін, одан әрі ағайынды Шәудіровтар көшесінің тақ санды үйлерін қамтып батысқа қарай, Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстікке қарай өзен жағалауына дейін, өзен жағалауымен оңтүстік бағытта Мечников көпіріне дейін
92
№ 241 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ө.Исатаев көшесі, № 42А құрылыс,
"Жалпы білім беретін Жұмекен Нәжімеденов атындағы № 2 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Өзен жағалауынан батысқа қарай М.Мақатаев көшесіндегі жұп санды үйлерді қамтып Ә.Молдағұлова көшесінің қиылысына дейін, Ә.Молдағұлова көшесінің жұп санды
үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Сұлтан Бейбарыс даңғылын қамти шығыс бағытымен өзен жағалауына дейін, жағалау бойымен солтүстікке қарай М.Мақатаев көшесіне дейін
93
№ 242 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ж.Елеуісов көшесі, № 69 құрылыс, "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы № 11 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Исатай даңғылы және Х.Досмұхамедов көшесінің қиылысынан оңтүстікке қарай Қ.Сәтпаев көшесіне дейін, Қ.Сәтпаев көшесімен батысқа қарай Қ.Ерниязов көшесінің қиылысына дейін, Қ.Ерниязов көшесінің жұп санды үйлерін қамти отырып, солтүстікке қарай Ю.Гагарин көшесінің тақ санды үйлерін қамтып Х.Досмұхамедов көшесінің қиылысына дейін, Х.Досмұхамедов көшесінен солтүстік-шығыс бағытымен жұп санды үйлерді қамтып Исатай даңғылына дейін
94
№ 243 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Лесхоз ықшам ауданы, № 15 Б үйі, "№ 14 "Нұрай" балабақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының ғимараты
Лесхоз шағын ауданының № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55 тұрғын үйлері
95
№ 244 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Жұмыскер ықшам ауданы, Ш.Әбішев
көшесі, № 97А құрылыс, "Жұмыскер мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты
Балықшы-Жұмыскер көпірінен Сатыбалдиев көшесінің жұп санды үйлерін қамти отырып батысқа қарай Ө.Баймұханов көшесіне дейін, Ө.Баймұханов көшесінен оңтүстікке қарай
Қайыршақты көшесінің қиылысына дейін, Қайыршақты көшесінен шығысқа қарай тақ санды үйлерді қамти С.Бекмағанбетов көшесіне дейін, С.Бекмағанбетов көшесінен жұп санды үйлерді қамтып оңтүстікке қарай С.Сақыпов көшесінің қиылысына дейін, одан әрі С.Сақыпов көшесінен өзен жағалауымен солтүстікке қарай Балықшы-Жұмыскер көпіріне дейін
96
№ 245 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылы, Д.Есқалиев көшесі, № 29 құрылыс "Жалпы білім беретін Еркінқала орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округінің Еркінқала ауылы
(Еркінқала-2).

микрорайон "Алмагуль", дома № 1, 2, 3, 4, 5, 15, 16, 17, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33;
проспект Султана Бейбарыса, дома – 19, 19а, 25;
микрорайон Мясокомбинат
91
Избирательный участок № 240
город Атырау, улица М.Макатаева, строение № 61, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 4 имени Ю.А.Гагарина"
От моста Мечникова с охватом нечетной стороны улицы №41 (с охватом проезда Мечникова и улицы Мечникова), по западному направлению до улицы А.Молдагуловой, далее по северному направлению с охватом четной стороны улицы А.Молдагуловой до пересечения улицы братьев Шаудировых, далее на запад по четной стороне улицы братьев Шаудировых, по каналу Ерик – Мостовой по северному направлению до набережной, по набережной на юг до моста Мечникова
92
Избирательный участок № 241
город Атырау, улица У.Исатаева, строение № 42А, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 2 имени Жумекена Нажимеденова"
От набержной по западному направлению с охватом четной стороны улицы М.Макатаева до пересечения улицы А.Молдагуловой, с охватом четной стороны улицы А.Молдагуловой по южному направлению с охватом проспекта Султана Бейбарыса, по восточному направлению до набережной, от набережной по северному направлению до улицы М.Макатаева
93
Избирательный участок № 242
город Атырау, улица Ж.Елеуисова, строение № 69, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 11 имени Ы.Алтынсарина"
От пересечения проспекта Исатая и улицы Х.Досмухамедова по южному направлению до улицы К.Сатпаева, по западному направлению по улице К.Сатпаева до перекрестка улицы К.Ерниязова, с охватом четной стороны улицы К.Ерниязова по северному направлению с охватом нечетной стороны улицы Ю.Гагарина до перекрестка улицы Х.Досмухамедова, от улицы Х.Досмухамедова по северно-восточному направлению с охватом четной стороны улицы до проспекта Исатая
94
Избирательный участок № 243
город Атырау, микрорайон Лесхоз, дом № 15 Б, здание коммунально- государственного казенного предприятия "Ясли-сад № 14 "Нұрай" государственного учреждения
Жилые дома № 4, 9, 10, 11, 12, 13, 14,15,17, 18, 19, 21А, 22, 22А, 23, 23А, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 43, 44, 47, 48, 49, 54, 55 микрорайона Лесхоз
95
Избирательный участок № 244
город Атырау, микрорайон Жумыскер, улица Ш.Абишева, строение № 97А, здание коммунально-государственно-казенного предприятия "Жумыскерский Дом
культуры"
С моста Балыкшы-Жумыскер с охватом четной стороны улицы Сатыбалдиева по западному направлению до улицы У.Баймуханова, от улицы У.Баймуханова по южному направлению до пересечения улицы Кайыршахты, от улицы Кайыршахты с охватом четной строны по восточному направлению до улицы С.Бекмаганбетова, с улицы С.Бекмаганбетова с охватом четной стороны на юг до
пересечения улицы С.Сакипова, далее по улице С.Сакипова по набержной на север до моста Балыкшы-Жумыскер
96
Избирательный участок № 245
город Атырау,
село Еркинкала, улица Д.Ескалиева, строение № 29, здание коммунально-государственного учреждения "Еркинкалинская средняя общеобразовательная школа"
село Еркинкала Еркинкалинского сельского округа (Еркинкала-2)

№ 45 көшеден оңтүстікке қарай № 46 көшеге дейін, одан әрі батысқа қарай № 38 көшеге дейін, одан әрі № 38 көшені қамти отырып, солтүстік бағытта № 15 көшеге дейін, одан әрі қиылыстан № 15 көшені қамти отырып солтүстік-батыс бағытта № 9 көшенің қиылысына дейін, №9 көшені қамтып, № 18 көшеге дейін, одан әрі № 18 көшені қамти солтүстік-батыс бағытта № 1 көшеге дейін, № 1 көшені қамти отырып, солтүстік-шығыс бағытта № 45 көшеге дейін
97
№ 246 сайлау учаскесі

От улицы № 45 в южном направлении до улицы № 46, далее на запад до улицы № 38, далее с охватом улицы № 38 в северном направлении до улицы № 15, далее от пересечения улиц с охватом улицы № 15 в северо-западном направлении до улицы № 9, с охватом улицы № 9 до улицы № 18, далее охватив улицу № 18 в северо-западном направлении до улицы № 1, охватив улицу № 1 в северо-восточном направлении до улицы № 45
97
Избирательный участок № 246

Атырау қаласы, Өркен тұрғын үй алабы, С.Шөреев көшесі, № 90А құрылыс, "Хамит Ерғалиев атындағы № 35 мектеп гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік
мекемесінің ғимараты
"Өркен" шағын ауданы.
Ерік-Мостовой каналы және М.Сатыбалдиев көшесінің қиылысынан жұп санды үйлерді қамтып оңтүстік-шығыс бағытымен № 43 көшенің қиылысына дейін, № 43 көшені қамти отырып оңтүстікке қарай № 39-шы көшенің қиылысына дейін, одан әрі № 39 көшеден солтүстік-батыс бағытында С.Шөреев көшесінің қиылысына дейін, одан әрі С.Шөреев көшесінің тақ санды үйлерін қамтып солтүстікке қарай Ақын Сара көшесінің қиылысына дейін, Ақын Сара көшесінен солтүстік-батыс бағытында жұп санды үйлер қамтылады, одан әрі Ерік-Мостовой каналы бойымен солтүстік бағытта М.Сатыбалдиев көшесіне дейін
98
№ 247 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Ракуша ауылы, Қазақстан көшесі, № 16 құрылыс "Жалпы білім беретін М. Өтемісов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Еркінқала ауылдық округінің Балауса тұрғын үй алабы
99
№ 248 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, М.Баймұханов көшесі, № 45Б үйі, "Атырау аграрлы-техникалық колледж" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны ғимараты
Мұнайшы, Ардагер, Береке шағын аудандары;
Верхний өткелі – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11;
Н.Қобданов көшесі – 1а, 3а, 3б, 2а, 4а, 6а, 6б;
Т.Амандосов көшесі – 1, 3, 5;
Н.Неверев көшесі,
Садовая көшесі;
Досханов көшесі
100
№ 249 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Құрсай, Қарабау көшесі, № 12 құрылыс, "Жалпы білім беретін Ы.Алтынсарин атындағы орта
мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Водников шағын ауданы
101
№ 250 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Ақжайық ауылы, № 3 көшесі, № 36 құрылыс, "Жалпы білім беретін М.Отаралиев атындағы орта мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ақжайық шағын ауданы
102
№ 251 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, Қ.Смағұлов көшесі, № 17А құрылыс, "Жалпы білім беретін Қ.Смағұлов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Жұлдыз тұрғын үй алабы:
А.Аюпов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
№ 1 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
№ 2 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34,
35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

город Атырау, жилой массив Оркен, улица С.Шуреева, строение № 90А, здание коммунально-государственного учреждения "Школа-гимназия № 35 имени Хамита Ергалиева"
Микрорайон "Оркен".
От пересечения канала Ерик-Мостовой и улицы М.Сатыбалдиева с охватом домов по четной стороне улицы в юго-восточном направлении до пересечения улицы № 43, с охватом улицы № 43 в южном направлении до пересечения улицы № 39, далее от улицы № 39 в северо-западном направлении до пересечения улицы С.Шуреева, далее с охватом домов нечетной стороны по улице С.Шуреева в северном направлении до пересечения улицы Акын Сара, далее вдоль канала Ерик-Мостовой в северном направлении до улицы М.Сатыбалдиева
98
Избирательный участок № 247
город Атырау, Еркинкалинский сельский округ, село Ракуша, улица Казахстан, строение № 16, здание коммунального государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Утемисова
Жилой массив Балауса Еркинкалинского сельского округа
99
Избирательный участок № 248
город Атырау, улица М.Баймуханова, дом № 45Б, здание коммунально-государственного казенное предприятие "Атырауский аграрно-технический колледж"
микрорайон Мунайшы, Ардагер, Береке
проезд Верхний – 1, 2, 3, 5, 7, 9, 11;
улица Н.Кобданова – 1а, 3а, 3б, 2а, 4а, 6а, 6б;
улица Т.Амандосова – 1, 3, 5;
улица Н.Неверева;
улица Садовая;
улица Досханова
100
Избирательный участок № 249
город Атырау, Курсай, улица Карабау, строение № 12, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени Ы.Алтынсарина"
микрорайон Водников
101
Избирательный участок № 250
город Атырау, село
Акжайык, улица № 3, строение № 36, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени М.Отаралиева"
Микрорайон Акжайык
102
Избирательный участок № 251
город Атырау, село Томарлы, улица К.Смагулова, строение № 17А, здание коммунально- государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа имени К.Смагулова"
жилой массив Жулдыз:
улица А.Аюпов – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90;
№ 1 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89;
№ 2 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79,
80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104;

№ 3 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
№ 5 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
№ 6 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74; № 7 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
№ 8 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
№ 9 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
№ 10 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
№ 11 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 12 көше – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101; № 13 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

№ 3 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120;
№ 5 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23;
№ 6 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
№ 7 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
№ 8 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72;
№ 9 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
№ 10 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79;
№ 11 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 12 улица – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101;
№ 13 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37;

№ 14 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 15 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 16 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
№ 17 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 18 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
№ 19 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 20 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 21 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
№ 22 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 23 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 24 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 25 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 26 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 27 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 28 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
№ 29 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
№ 30 көше –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 31 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 32 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 33 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№ 34 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
№ 35 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
№ 36 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;

№ 14 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 15 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 16 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
№ 17 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 18 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19;
№ 19 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 20 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 21 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18;
№ 22 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 23 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 24 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 25 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 26 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 27 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 28 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6;
№ 29 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
№ 30 улица –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 31 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 32 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 33 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№ 34 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 83, 84, 85;
№ 35 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25;
№ 36 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84;

№ 37 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17,18,19;
№ 38 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 39 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 40 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 41 көше – 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 42 көше – 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
№ 43көше – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
№ 44 көше –44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 45 көше –21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
№ 46 көше – 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 47 көше –30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
№ 48 көше – 57, 58, 59, 60
103
№ 252 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Томарлы ауылы, К.Бектеміров көшесі, № 33, "Томарлы мәдениет үйі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің қазыналық кәсіпорны ғимараты
Жұлдыз тұрғын үй алабы:
№ 12 көше – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
№ 18 көше – 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
№ 19 көше – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50;
№ 20 көше – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 21 көше –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
№ 22 көше – 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 23 көше – 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 25 көше – 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
№ 27 көше – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 32 көше – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;

№ 37 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13,14, 15, 16, 17,18,19;
№ 38 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 39 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 40 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 41 улица – 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 42 улица – 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75;
№ 43 улица – 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65;
№ 44 улица –44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70;
№ 45 улица –21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50
№ 46 улица – 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 47 улица –30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
№ 48 улица – 57, 58, 59, 60
103
Избирательный участок № 252
город Атырау, село Томарлы, улица К.Бектемирова, № 33, здание коммунально-государственно-казенного учреждения "Томарлинский дом культуры"
жилой массив Жулдыз:
№ 12 улица – 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61;
№ 18 улица – 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58;
№ 19 улица – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48,
49, 50;
№ 20 улица – 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 21 улица –19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
№ 22 улица – 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68,
69, 70;
№ 23 улица – 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 25 улица – 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85;
№ 27 улица – 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 32 улица – 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51;

№ 34 көше – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79,81;
№ 41 көше –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
№ 42 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,
48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
№ 43 көше –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27,28, 29, 30,31, 32, 33, 34,35;
№ 44 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 45 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 , 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20;
№ 46 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
№ 47 көше –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 48 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
№ 49 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
№ 50 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
№ 51 көше – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44; Жұлдыз – 3 тұрғын үй алабы:
Әл – Фараби көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
Стандарт учаскесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 1 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 2 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
№ 3 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 4 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

№ 34 улица – 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 81;
№ 41 улица –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48;
№ 42 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47,
48, 49, 50, 51, 52, 53, 54;
№ 43 улица –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35;
№ 44 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 45 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 , 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20;
№ 46 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15;
№ 47 улица –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 48 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
№ 49 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
№ 50 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
№ 51 улица – 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44;
жилой массив Жулдыз – 3:
улица Әл – Фараби – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
участки Стандарт – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 1 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;
№ 2 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
№ 3 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43;
№ 4 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

№ 5 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
№ 6 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 7 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 8 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; № 9 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
№ 10 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
№ 11 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
№ 12 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
№ 13 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 14 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
№ 15 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 16 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 17 көше –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,
18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 18 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16; № 20 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 21 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 22 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 23 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

№ 5 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42;
№ 6 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 7 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45;
№ 8 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
№ 9 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31,
32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56;
№ 10 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60;
№ 11 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58;
№ 12 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53;
№ 13 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 14 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
№ 15 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 16 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 17 улица –1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 18 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 20 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 21 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 22 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
№ 23 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;

№ 24 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Көктем тұрғын үй алабы:
Ж.Жангереев көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
С.Жұмаханов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
Қ.Әділбеков көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
С.Айтжанов көшесі – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
№ 1 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№ 2 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 3 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
№ 4 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
№ 5 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 6 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
№ 7 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 8 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 9 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 10 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
№ 11 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
№ 13 көше – 1, 2;
№ 16 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
№ 18 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
№ 19 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;

№ 24 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
жилой массив Коктем:
улица Ж.Жангереева – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63;
улица С.Жумаханова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
улица К.Адилбекова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
улица С.Айтжанова – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
№ 1 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14;
№ 2 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 3 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36;
№ 4 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41;
№ 5 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40;
№ 6 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
№ 7 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30;
№ 8 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
№ 9 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10;
№ 10 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
№ 11 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74;
№ 13 улица – 1, 2;
№ 16 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15,
16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26;
№ 18 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
№ 19 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;

№ 20 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 21 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
№ 22 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 23 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
№ 24 көше – 1, 2, 3, 4, 5;
№ 26 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 27 көше – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
№ 1 өткел – 1, 2, 3, 4;
№ 2 өткел – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
№ 3 өткел – 1, 2, 3, 4, 5;
№ 4 өткел – 1, 2, 3, 4;
"Ақжайық –Теңдік бау" – бақша қоғамы
"Геологотехкомплект" бау – бақша қоғамы
"Дальный -1" бау – бақша қоғамы аумағы
"Нефтяник" бау – бақша қоғамы аумағы
"Политтехнический колледж" бау – бақша қоғамы
"Проектировщик" бау – бақша қоғамы
"Садовод – 4" бау – бақша қоғамы
"Садовод – 1" бау – бақша қоғамы
"Садовод – 3" бау – бақша қоғамы
"Транспортник" бау – бақша қоғамы
104
№ 253 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Геолог ауылдық округі, Бірлік ауылы, Бекет ата көшесі, № 33А құрылыс, "Жалпы білім беретін Б.Нысанбаев атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Бірлік ауылы:
1. Қ.Сыдиықов көшесі №№ 1а-91 тұрғын үйлері
2. Ш.Жарылғасұлы көшесі №№ 1-92а тұрғын үйлері
3. Қорқыт ата көшесі №№ 1-86 тұрғын үйлері
4. М.Бекмағамбетұлы көшесі №№ 1-85 тұрғын үйлері
5. Сейтек күйші көшесі №№ 1-110 тұрғын үйлері
6. Тұмар Ханым көшесі №№ 1-111 тұрғын үйлері
7. Бала Ораз көшесі №№ 1-23 тұрғын үйлері
8. Есет би көшесі №№ 1-18 тұрғын үйлері
9. Н.Сүгірұлы көшесі №№ 1-17 тұрғын үйлері
Бірлік-2 ауылы:
№ 8 көшесі №№ 1-48 тұрғын үйлер
№ 9 көшесі №№ 1-48 тұрғын үйлері
№ 10 көшесі №№ 2-48 тұрғын үйлері
№ 11 көшесі №№ 1-12тұрғын үйлері
№ 12 көшесі №№ 1-47 тұрғын үйлері
№ 13 көшесі №№ 2-48 тұрғын үйлері
№ 14 көшесі №№ 1-7 тұрғын үйлері
№ 15 көшесі №№ 1-8тұрғын үйлері
№ 16 көшесі №№ 1-13 тұрғын үйлері
№ 17 көшесі №№ 1-11 тұрғын үйлері
№ 18 көшесі №№ 1-25 тұрғын үйлері
№ 19 көшесі №№ 2-14тұрғын үйлері
№ 20 көшесі №№ 1-39 тұрғын үйлері
№ 21 көшесі №№ 1-16 тұрғын үйлері
№ 22 көшесі №№ 1-16 тұрғын үйлері
№ 23 көшесі №№ 1-38 тұрғын үйлері
№ 24 көшесі №№ 1-14 тұрғын үйлері
№ 25 көшесі №№ 1-12 тұрғын үйлері
№ 26 көшесі №№ 1-36 тұрғын үйлері
№ 27 көшесі №№ 1-18 тұрғын үйлері
№ 28 көшесі №№ 1-16 тұрғын үйлері
№ 29 көшесі №№ 2-34 тұрғын үйлері
105
№ 254 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Мирас тұрғын үй алабы, Зейнолла Көшалиев көшесі, № 23 құрылыс, "№ 36 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Геолог ауылы:
№№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, тұрғын үйлері

№ 20 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29;
№ 21 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21;
№ 22 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
№ 23 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
№ 24 улица – 1, 2, 3, 4, 5;
№ 26 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
№ 27 улица – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22;
№ 1 проезд – 1, 2, 3, 4;
№ 2 проезд – 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7;
№ 3 проезд – 1, 2, 3, 4, 5;
№ 4 проезд – 1, 2, 3, 4;
садовое общество "Акжайык –Тендик"
садовое общество "Геологотехкомплект"
садовое общество "Дальный – 1"
садовое общество "Нефтяник"
садовое общество "Политтехнический колледж"
садовое общество "Проектировщик"
садовое общество "Садовод – 4"
садовое общество "Садовод – 1"
садовое общество "Садовод – 3"
садовое общество "Транспортник"
104
Избирательный участок № 253
город Атырау, Геологский сельский округ, село Бирлик,
улица Бекет ата, № 33А, здание коммунально-
государственного учреждения "Cредняя общеобразовательная школа имени Б.Нысанбаева"
Село Бирлик:
1. улица К.Сыдиыкова жилые дома №№ 1а-91
2. улица Ш.Жарылгасулы жилые дома №№ 1-92а
3. улица Коркыт ата жилые дома №№ 1-86
4. улица М.Бекмағамбетулы жилые дома №№ 1-85
5. улица Сейтек куйши жилые дома №№ 1-110
6. улица Тумар Ханым жилые дома №№ 1-111
7. улица Бала Ораз жилые дома №№ 1-23
8. улица Есет би жилые дома №№ 1-18
9. улица Н.Сугирулы жилые дома №№ 1-17
село Бирлик-2:
улица № 8, жилые дома №№ 1-48
улица № 9, жилые дома №№ 1-48
улица № 10, жилые дома №№ 2-48
улица № 11, жилые дома №№ 1-12
улица № 12, жилые дома №№ 1-47
улица № 13, жилые дома №№ 2-48
улица № 14, жилые дома №№ 1-7
улица № 15, жилые дома №№ 1-8
улица № 16, жилые дома №№ 1-13
улица № 17, жилые дома №№ 1-11
улица № 18, жилые дома №№ 1-25
улица № 19, жилые дома №№ 2-14
улица № 20, жилые дома №№ 1-39
улица № 21, жилые дома №№ 1-16
улица № 22, жилые дома №№ 1-16
улица № 23, жилые дома №№ 1-38
улица № 24, жилые дома №№ 1-14
улица № 25, жилые дома №№ 1-12
улица № 26, жилые дома №№ 1-36
улица № 27, жилые дома №№ 1-18
улица № 28, жилые дома №№ 1-16
улица № 29, жилые дома №№ 2-34
105
Избирательный участок № 254
город Атырау, жилой массив Мирас, улица Зейноллы Кошалиева, строение № 23, здание коммунально- государственного учреждения "Школа-гимназия № 36"
Село Геолог:
Жилые дома №№ 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51

1.Жаналы көшесі (Агропромная) №№ 1а-104 тұрғын үйлері
2. Құрлысшылар көшесі (Строительный) №№ 1а-152 тұрғын үйлері
3.Жайлаутөбе көшесі (Автомобилистов) №№ 1-21 тұрғын үйлері
4.А.Әлжанов көшесі №№ 1а-7 тұрғын үйлері
Мирас тұрғын үй алабы:
1.Төле би көшесі №№ 1-59 тұрғын үйлері
2.А.Тоқсанбаев көшесі №№ 1-43 тұрғын үйлері
3. А.Құнанбаев көшесі №№ 1-25 тұрғын үйлері
4. Бөкей хан көшесі №№ 1-28 тұрғын үйлері
5.Төле би өткелі №№ 1-20 тұрғын үйлері
6. З.Көшалиев көшесі №№ 1-54 тұрғын үйлері
7.М.Мұсаев көшесі №№ 1-46 тұрғын үйлері
8.Ұзақ күйші өткелі №№ 1-8 тұрғын үйлері
"Мұнайшы" тұрғын үй алабы: №№ 1-203 тұрғын үйлері
"Строитель" бау бақша қоғамы: №№ 1-115 саяжай үйлері
"Энергетик" бау бақша қоғамы: №№ 1-53 саяжай үйлері
106
№ 255 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Кеңөзек ауылдық округі, Өрлеу тұрғын үй алабы, № 2 көшесі, № 30А құрылыс, "Қалалық дене шынықтыру және спорт бөлімі № 3 балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Кеңөзек ауылдық округінің Өрлеу тұрғын үй алабы
107
№ 256 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, № 109А құрылыс, "Жалпы білім беретін № 37 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Р.Ғабдиев және № 11 көшелерінің қиылысынан Р.Ғабдиев көшесінің үйлерін қамти оңтүстікке қарай Т.Жұмағалиев көшесінің қиылысына дейін, Т.Жұмағалиев көшесінен шығысқа қарай Болашақ, МодернСити тұрғын үй кешендерін қамти солтүстікке қарай, одан әрі № 80,81,90,92,95 тұрғын үйлерді қамтып № 11 көшеге дейін, № 11 көшеден батысқа қарай Р.Ғабдиев көшесіне дейін
108
№ 257 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, № 445 құрылыс "Ағылшын тілінен терендетіп оқылатын техникалық гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Самал шағын ауданы және Нұрсая шағын ауданының №№ 55,56,57,58,59,60 тұрғын үйлері
109
№ 261 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, № 109А құрылыс, "Жалпы білім беретін №37 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Нұрсая шағынауданының №№ 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 тұрғын үйлері. Т.Жұмағалиев көшесі – №№14, 14А, 21, 25 тұрғын үйлері
110
№ 262 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Нұрсая ықшам ауданы, № 11 көшесі, № 24 үйі, "APEC PetroTechic жоғары колледж" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі мекемесінің ғимараты
Сұлтан Бейбарыс даңғылы және Қ.Нарембаев көшесінің қиылысынан Қ.Нарембаев көшесіндегі үйлерді қамтып оңтүстікке қарай № 5 өткелге дейін, одан әрі № 5 өткелден батыс бағытында № 19 көшенің үйлерін қамтып оңтүстікке қарай Т.Жұмағалиев көшесіне дейін, одан әрі шығысқа қарай К.Мәденов көшесіне дейін, одан әрі К.Мәденов көшесінің тақ санды үйлерін қамти солтүстік бағытында Сұлтан Бейбарыс даңғылына дейін, одан әрі батысқа қарай Қ.Нарембаев көшесіне дейін. Нұрсая шағын ауданының №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 61, 62, 63, 64, 65 ,66, 67, 68, 69, 70 тұрғын үйлері

1.улица Жаналы (Агропромная) жилые дома №№ 1а-104
2. улица Курлысшылар (Строительный) жилые дома №№ 1а-152
3.улица Жайлаутобе (Автомобилистов) жилые дома №№ 1-21
4. улица А.Алжанова жилые дома №№ 1а-7
жилой массив Мирас:
1. улица Төле би, жилые дома №№ 1-59
2. улица А.Токсанбаева, жилые дома №№ 1-43
3. улица А.Кунанбаева, жилые дома №№ 1-25
4. улица Букей хана, жилые дома №№ 1-28
5. проезд Туле би, жилые дома №№ 1-20
6. улица З.Кушалиева, жилые дома №№ 1-54
7. улица М.Мусаева, жилые дома №№ 1-46
8. проезд Узак куйши, жилые дома №№ 1-8
"Мунайшы" жилой массив: жилые дома №№ 1-203
садовое общество "Строитель": дачные дома №№ 1-115
садовое общество "Энергетик": дачные дома №№ 1-53
106
Избирательный участок № 255
город Атырау, Кенузекский сельский округ, жилой массив Орлеу, улица № 2, строение № 30А, здание коммунально- государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа № 3 Городской отдел физической культуры и спорта"
Жилой массив Орлеу, Кенузекского сельского округа
107
Избирательный участок № 256
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение № 109А, здание коммунально- государственного учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37"
От пересечения улиц Р.Габдиева и № 11 с охватом домов улицы Р.Габдиева в южном направлении до пересечения улицы Т.Жумагалиева, от улицы Т.Жумагалиева к востоку с охватом жилых комплексов МодернСити, Болашак , далее в северном направлении, охватив жилые дома № 80,81,90,92,95 до улицы № 11, от улицы № 11 в западном направлении до улицы Р.Габдиева
108
Избирательный участок № 257
город Атырау, проспект Бейбарыса, строение
№ 445, здание коммунально- государственного учреждение "Техническая гимназия с углубленным изучением английского языка"
Микрорайон Самал и жилые дома №№ 55,56,57,58,59,60 микрорайона Нурсая
109
Избирательный участок № 261
город Атырау, микрорайон Нұрсая, строение № 109А, здание коммунально- государственного учреждение "Средняя общеобразовательная школа № 37"
Микрорайон Нурсая - жилые дома №№ 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 93, 94, 96, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111
улица Т.Жумагалиева – жилые дома №№ 14, 14А, 21, 25
110
Избирательный участок № 262
город Атырау, микрорайон Нурсая, № 11 улица, дом № 24, здание товарищества с ограниченной ответсвенностью "Высший колледж APEC PetroTechnic"
От пересечения проспекта Султана Бейбарыса и улицы К.Нарембаева с охватом домов улицы К.Нарембаева по южному направлению до проезда № 5, далее по проезду № 5 по западному направлению охватив домов улицы № 19 по южному направлению до улицы Т.Жумагалиева, далее по восточному направлению до улицы К.Маденова, далее с охватом нечетной стороны улицы К.Маденова по северному направлению до проспекта Султана Бейбарыса, далее по западному направлению до улицы К.Нарембаева. Микрорайон Нурсая – жилые дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70

111
№ 263 сайлау учаскесі
Атырау қаласы, Атырау мөлтек ауданы, Қайыржан Рысмағамбетов көшесі, № 46 құрылыс, "№ 31 мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ерік-Мостовой каналы және № 17 көшенің қиылысынан № 17 көшенің жұп санды үйлерін қамтып солтүстік-батыс бағытында Қ.Рысмағамбетов көшесіне дейін, одан әрі Қ.Рысмағамбетов көшесінен тақ санды үйлерді қамтып оңтүстік-батысқа қарай Исатай даңғылына дейін, одан әрі солтүстік-батысқа қарай Ғ.Берғалиев көшесіне дейін, одан әрі солтүстік-шығыс бағытында Атырау-2 шағын ауданын қамтып өзен жағалауына дейін, одан әрі солтүстік бағытта Ерік-Мостовой каналына дейін, одан әрі Ерік-Мостовой каналымен № 17 көшеге дейін
112
№ 264 сайлау учаскесі

111
Избирательный участок № 263
город Атырау, микрорайон Атырау, улица Кайыржана Рысмагамбетова, строение № 46, здание коммунально-государственного учреждения "Школа- гимназия № 31"
От пересечения канала Ерик-Мостовой и улицы № 17 с охватом домов четной стороны улицы № 17 по северо-западному направлению до улицы К.Рысмаганбетова, далее с охватом домов нечетной стороны улицы К.Рысмаганбетова по южно-западному направлению до проспекта Исатай, далее по северо-западному направлению до улицы Г.Бергалиева, далее по северо-восточному направлению с охватом микрорайона Атырау – 2 до набережной реки Урал, далее по северному направлению до канала Ерик-Мостовой, далее по каналу Ерик-Мостовой до улицы № 17
112
Избирательный участок № 264

Атырау қаласы, Бейбарыс даңғылы, № 36 құрылыс, "Жалпы білім беретін № 10 С.Мұқанов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Ш.Еркінов және Ғ.Берғалиев көшелерінің қиылысынан оңтүстікке қарай Ғ.Әбдірахманов көшесіне дейін, одан әрі Ғ.Әбдірахманов көшесінің жұп санды үйлерін қамтып батысқа қарай Ж.Таңқыбаев көшесіне дейін, одан әрі Ж.Таңқыбаев көшесінің жұп санды үйлерін қамтып солтүстікке А.Грибоедов көшесіне дейін, одан әрі тақ санды үйлерді қамтып шығысқа қарай Т.Амандосов көшесіне дейін, одан әрі Т.Амандосов көшесінің жұп санды үйлерін қамтып солтүстікке қарай Ш.Еркінов көшесіне дейін, Ш.Еркінов көшесінен шығысқа қарай Ғ.Берғалиев көшесіне дейін

город Атырау, проспект Бейбарыса, строение № 36, здание коммунально-государственного учреждения "Средняя общеобразовательная школа № 10 имени С.Муканова"
От пересечения улиц Ш.Еркинова и Г.Бергалиева к югу до улицы Г.Абдрахманова, далее от улицы Г.Абдрахманова с охватом домов четной стороны к западу до улицы Ж.Танкибаева, далее с охватом домов по четной стороны улицы Ж.Танкибаева к северу до улицы А.Грибоедова, далее с охватом домов нечетной стороны улицы к востоку до улицы Т.Амандосова, далее с охватом домов четной стороны улицы Т.Амандосова к северу до улицы Ш.Еркинова, от улицы Ш.Еркинова к востоку до улицы Г.Бергалиева