Карантин белгілеу туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 мамырдағы № 239 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 4152 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 03 шілдедегі № 351 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қаласы Атырау ауылдық округі әкімінің 03.07.2018 № 351 шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және 2018 жылғы 13 ақпандағы № 01-6/66 "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Атырау қалалық аумақтық инспекциясы" мемлекеттік мекемесі басшысының ұсынысы негізінде Атырау ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау ауылдық округінің "Судоремонтник" бағбандық қоғамы № 100 учаскесі иелігіндегі мүйізді ірі қара малдары арасынан қарасан ауруының пайда болуына байланысты жеке сектор аумағына карантин белгіленсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Атырау ауылдық округінің әкімі А. Құмаров
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігінің Қоғамдық
денсаулық сақтау комитеті Атырау
облысы Қоғамдық денсаулық сақтау
департаментінің Атырау қалалық
қоғамдық денсаулық сақтау
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесі басшысының у.м.а.
А. Муратова
2018 жылғы "11" мамыр
Атырау облысы Денсаулық сақтау
басқармасының "№ 4 Атырау қалалық
емханасы" шаруашылық жүргізу
құқығындағы коммуналдық мемлекеттік
кәсіпорны директорының у.м.а
М. Өтеғалиева
2018 жылғы "11" мамыр

Об установлении карантина
Решение акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 11 мая 2018 года № 239. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 мая 2018 года № 4152. Утратило силу решением акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 03 июля 2018 года № 351
Сноска. Утратило силу решением акима Атырауского сельского округа города Атырау Атырауской области от 03.07.2018 № 351.
В соответствии с законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республика Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления руководителя государственного учреждения "Атырауская городская территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" от 13 февраля 2018 года № 01-6/66, аким Атырауского сельского округа РЕШИЛ:
1. Установить карантин на территории частного сектора участка № 100, садоводческого общества "Судоремонтник" Атырауского сельского округа в связи с возникновением болезни эмфизематозный карбункул среди крупного рогатого скота.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Атырауского сельского округа Кумаров А.
СОГЛАСОВАНО:
В.И.О. Руководителя
Республиканского государственного
учреждения "Атырауского городского
Управление охраны общественного
здоровья Департамента охраны
общественного здоровья Атырауской
области Комитета охраны общественного
здоровья Министерства здравоохранения
Республики Казахстан"
А. Муратова
"11" мая 2018 года
В.И.О. Директора коммунального
государственного предприятия
на праве хозяйственного ведения
"Атырауская городская поликлиника
№ 4" Управления здравоохранения
Атырауской области
М. Утегалиева
"11" мая 2018 года