Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы Бақсай ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 10 шілдедегі № 27 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 шілдеде № 4210 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35, 37-баптарына сәйкес, Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 11 мамырдағы қорытындысының негізінде, Бақсай ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бақсай ауылдық округінің Таңдай ауылдағы көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) № 1 көшені – Махамбет Есенбаев есімі;
2) № 2 көшені – Әлия Молдағұлова есімі;
3) № 3 көшені – Мәншүк Мәметова есімі;
4) № 4 көшені – Қаныш Сәтбаев есімі;
5) № 5 көшені – Құрманғазы есімі;
6) № 6 көшені – Амангелді Иманов есімі;
7) № 7 көшені – Қаршыға Ахмедьяров есімі;
8) № 8 көшені – Абай есімі;
9) № 9 көшені – Қажымұхан Мұңайтпасов есімі;
10) № 10 көшені – Бақсай атауы;
11) № 11 көшені – Пангерей Бердешов есімі;
12) № 12 көшені – Жаңа ауыл атауы;
13) № 13 көшені – Махамбет есімі;
14) № 14 көшені – Бала Ораз есімі;
15) № 15 көшені – Нұрмұхан Жантөрин есімі;
16) № 16 көшені – Исатай есімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округі әкімінің міндетін атқарушы С. Базарбаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Баксайского сельского округа Махамбетского района Атырауской области от 10 июля 2018 года № 27. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 27 июля 2018 года № 4210
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", статьями 35, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 11 мая 2018 года, аким Баксайского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам в селе Тандай Баксайского сельского округа следующие наименования:
1) улице № 1 - имя Махамбет Есенбаев;
2) улице № 2 - имя Әлия Молдағұлова;
3) улице № 3 - имя Мәншүк Мәметова;
4) улице № 4 - имя Қаныш Сәтбаев;
5) улице № 5 - имя Құрманғазы;
6) улице № 6 - имя Амангелді Иманов;
7) улице № 7 - имя Қаршыға Ахмедьяров;
8) улице № 8 - имя Абай;
9) улице № 9 - имя Қажымұхан Мұңайтпасов;
10) улице № 10 - наименовании Бақсай;
11) улице № 11 - имя Пангерей Бердешов;
12) улице № 12 - наименовании Жаңа ауыл;
13) улице № 13 - имя Махамбет;
14) улице № 14 - имя Бала Ораз;
15) улице № 15 - имя Нұрмұхан Жантөрин;
16) улице № 16 - имя Исатай.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима сельского округа С. Базарбаев