Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 202-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 4327 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Исатай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Исатай аудандық мәслихатының2012 жылғы 27 шілдедегі № 54-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4-4-203 санымен тіркелген, 2012 жылғы 9 тамызда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) шешімі;
2) Исатай аудандық мәслихатының 2012 жылғы 27 шілдедегі № 54-V "Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мамандарға отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Исатай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 15 қазандағы № 217-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3020 санымен тіркелген, 2014 жылғы 30 қазанда аудандық "Нарын таңы" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Исатай аудандық мәслихатының әлеуметтік мәселелер, гендерлік саясат, үкіметтік емес ұйымдармен байланыс жөніндегі тұрақты комиссиясына (Л. Мутянова) жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезекті
ХХХІV сессиясының төрағасы
Д. Зұлхашев
Аудандықмәслихатхатшысы Н. Мұханбеталиев

О признании утратившими силу некоторые решения районного маслихата
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2018 года № 202-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 11 января 2019 года № 4327
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Исатайского районного маслихата:
1) Решение Исатайского районного маслихата от 27 июля 2012 года № 54-V "О предоставлении социальной помощи специалистам, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах для приобретения топлива" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4-4-203, опубликовано 9 августа 2012 года в районной газете "Нарын таңы");
2) Решение Исатайского районного маслихата от 15 октября 2014 года 217-V "О внесении изменения в решение районного маслихата от 27 июля 2012 года № 54-V "О представлении социальной помощи специалистам, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах для приобретения топлива"" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3020, опубликовано 30 октября 2014 года в районной газете "Нарын таңы").
2. Контроль за исполнением настоящего решении возложить на постоянную комиссию (Л. Мутянова) Исатайского районного маслихата по социальным вопросам, гендерной политики, по связям с неправительственными организациями.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель очередной
ХХХIV сессии районного маслихата
Д. Зулхашев
Секретарь районного маслихата Н. Муханбеталиев