Қызылқоға аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № XXI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 ақпанда № 4061 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № VІІI-7 "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Қызылқоға ауданында пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін және жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3762 санымен тіркелген, 2017 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі;
2) Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 6 желтоқсандағы № ХVІІІ-1 "Қызылқоға ауданының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2017-2018 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4018 санымен тіркелген, 2018 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімі.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Қызылқоға аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (К. Кумаров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Бижанов
Мәслихат хатшысы Т. Бейсқали

О признании утратившими силу некоторых решений Кызылкогинского районного маслихата
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 2 февраля 2018 года № XXI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 февраля 2018 года № 4061
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1) Решение районного маслихата от 14 декабря 2016 года № VІІІ-7 "О повышении ставок единого земельного налога и базовых ставок земельного налога на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения в Кызылкогинском районе" (зарегистрировано в реестре нормативных правовых актов № 3762, опубликовано 23 января 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан);
2) Решение районного маслихата от 6 декабря 2017 года № ХVІІІ-1 "Об утверждении плана по управлению пастбищами Кызылкогинского района и их использованию на 2017-2018 годы" (зарегистрированного в реестре нормативтных правовых актов № 4018, опубликовано 4 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Кызылкогинского районного маслихата" (К. Кумаров).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Бижанов
Секретарь маслихата Т. Бейскали