2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № XXXI-1 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 қаңтарда № 4315 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, VI шақырылған аудандық мәслихат XXXІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2019 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 7 699 786 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 129 751 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 939 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 985 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 6 525 111 мың теңге;
2) шығындар – 7 782 028 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 31 398 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 48 339 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 16 941 мың теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 113 640 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 113 640 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 48 339 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16 941 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 82 242 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 29.03.2019 № XXXІІІ-1; 04.07.2019 № XXXVIII-1; 16.10.2019 № XXXХII-1; 23.12.2019 № XLV-1 шешімдерімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2019 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы - 100%;
әлеуметтік салық бойынша - 100%.
Ескерту. 2-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 23.12.2019 № XLV-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін субвенция көлемі 2019 жылға – 3 082 844 мың теңге сомасында белгіленсін.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29 декабря 2018 года № XXXI-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 4 января 2019 года № 4315.
В соответствии со статьей 9 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2019-2021 годы, районный маслихат VI созыва на ХХХІ сессии РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 699 786 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 129 751 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 939 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 985 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6 525 111 тысяч тенге;
2) затраты – 7 782 028 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 398 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 48 339 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 16 941 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 113 640 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 113 640 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 48 339 тысяч тенге;
погашение займов – 16 941 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 82 242 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2019 № XXXІІІ-1; от 04.07.2019 № XXXVІІІ-1; от 16.10.2019 № XXXХІІ-1; от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
2. Утвердить на 2019 год норматив общей суммы поступлений общегосударственных налогов в районном бюджете в следующих объемах:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты – 100%;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100%;
по социальному налогу – 100%.
Сноска. Пункт 2 с изменением, внесенным решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
3. Установить на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районный бюджет в сумме - 3 082 844 тысяч тенге.

4. Аудандық бюджеттен ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2019 жылға 466 730 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Миялы ауылдық округіне – 190 169 мың теңге;
Ойыл ауылдық округіне – 63 937 мың теңге;
Тасшағыл ауылдық округіне – 55 520 мың теңге;
Сағыз ауылдық округіне – 95 216 мың теңге;
Мұқыр ауылдық округіне – 61 888 мың теңге көзделсін.
5. 2019 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер ескерілсін.
6. 2019 жылға ауылдық елдi мекендерге жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға жетпіс еселік айлық есептік көрсеткішке тең сомада көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада тұрғын үй сатып алу немесе салу үшін бюджеттік кредит қаралғаны ескерілсін.
7. 2019 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 177 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 23.12.2019 № XLV-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен келесідей көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге – 270 364 мың теңге;
халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге – 15 807 мың теңге;
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға – 4 083 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 103 405 мың теңге;
ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 656 253 мың теңге;
мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 21 080 мың теңге;
төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығыстарды өтеуге – 3 278 мың теңге;

4. Предусмотреть на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в сумме 466 730 тысяч тенге, в том числе:
Миялинскому сельскому округу – 190 169 тысяч тенге;
Уильскому сельскому округу – 63 937 тысяч тенге;
Тасшагильскому сельскому округу – 55 520 тысяч тенге;
Сагизскому сельскому округу – 95 216 тысяч тенге;
Мукурскому сельскому округу – 61 888 тысяч тенге.
5. Учесть, что на 2019 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
6. Учесть, что на 2019 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и агропромышленного комплекса прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты предусмотрено подъемное пособие в сумме, равной семидесятикратному месячному расчетному показателю и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в сумме, не превышающей одну тысячу пятисоткратного размера месячного расчетного показателя.
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 177 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 с изменением, внесенным решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в следующих размерах:
270 364 тысяч тенге - на выплату государственной адресной социальной помощи;
15 807 тысяч тенге - на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
4 083 тысяч тенге - на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
103 405 тысяч тенге - на развитие рынка труда;
656 253 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
21 080 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
3 278 тысяч тенге - на компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;

бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға – 246 890 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 04.07.2019 № XXXVIII-1; 23.12.2019 № XLV-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
8-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде ағымдағы нысаналы трансферттері көзделгені ескерілсін:
білім беру ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 407 244 мың теңге;
мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізуге – 73 499 мың теңге;
білім беру ұйымдарын күрделі жөндеуге – 83 451 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларды іске асыруға – 138 020 мың теңге;
мемлекеттік органдар аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 23 974 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мекемелерді ағымдағы ұстауға және мемлекеттік рәміздерді қабылданған стандарттарға сәйкес ауыстыруға – 8 000 мың теңге;
қоғамдық шараларды өткізуге және әлеуметтік жобаларды іске асыруға – 10 100 мың теңге;
мәдениет ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 252 026 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге – 235 000 мың теңге;
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізу үшін – 26 009 мың теңге;
суару каналдарын суландыруға – 16 000 мың теңге;
қатты тұрмыстық қалдықтарды бөлек жинау енгізлуіне байланысты үгіттеу жұмыстарын жүргізуге – 1 000 мың теңге;
бруцелезбен ауыратын, санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге – 15 000 мың теңге;
ведомстволық бағыныстағы мекемелердің материалдық–техникалық жарақтандыруға және ветеринариялық қауіпсіздікті қамтамасыз ету шараларына – 90 046 мың теңге;
азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге – 540 мың теңге;
спорт ұйымдарын ағымдағы ұстауға және материалдық–техникалық жарақтандыруға – 3 299 мың теңге;
коммуналдық меншік нысандарына техникалық қызмет көрсетуге – 8 899 мың теңге;
жаңартылмалы энергия көзінен жұмыс жасайтын көше жарығының желілерін сатып алу және орнатуға – 21 564 мың теңге.
Ескерту. Шешім 8-1-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 29.03.2019 № XXXІІІ-1; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 04.07.2019 № XXXVIII-1; 23.12.2019 № XLV-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

246 890 тысяч тенге - на увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования.
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № XXXVІІІ-1; от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
8-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из областного бюджета в следующих размерах:
407 244 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений образования;
73 499 тысяч тенге –на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования;
83 451 тысяч тенге – на капитальный ремонт объектов образования;
138 020 тысяч тенге – на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
23 974 тысяч тенге– на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов государственных органов;
8 000 тысяч тенге –на текущее содержание подведомственных учреждений и замену государственных символов в соответствии с принятыми стандартами;
10 100 тысяч тенге – напроведение общественных мероприятий и реализацию социальных проектов;
252 026 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений культуры;
235 000 тысяч тенге – на обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
26 009 тысяч тенге –на проведение работ по подготовке к зимнему периоду;
16 000 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
1 000 тысяч тенге – на проведение агитационной работы по введению раздельного сбора твердых бытовых отходов;
15 000 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой;
90 046 тысяч тенге – на мероприятия по обеспечению ветеринарной безопасностии материально-техническое оснащение подведомственных учреждений;
540 тысяч тенге – на оказание социальной помощи отдельным категориям граждан;
3 299 тысяч тенге – на текущее содержание и материально-техническое оснащение учреждений спорта;
8 899 тысяч тенге – на оказание технического обслуживания объектов коммунальнной собственности;
21 564 тысяч тенге – на приобретение и установку линий уличного освещения работающих на возобновляемых источниках энергии.
Сноска. Решение дополнено пунктом 8-1 в соответствии с решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2019 № XXXІІІ-1; с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № XXXVІІІ-1; от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).

8-2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен келесідей көлемдерде нысаналы даму трансферттері көзделгені ескерілсін:
көлік инфрақұрылымы объектілерінің жобалау-сметалық құжаттамасын жасақтауға және салуға, сондай-ақ автомобиль жолдарын жаңғыртуға – 496 576 мың теңге;
ауылдық елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға – 32 789 мың теңге;
жылу-энергетикалық жүйесінің нысандарын дамытуға – 50 000 мың теңге;
жобалау-сметалық құжаттама жасақтау және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым құрылысына – 36 000 мың теңге.

8-2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета в следующих размерах:
496 576 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство объектов транспортной инфраструктуры, а также на реконструкцию автомобильных дорог;
32 789 тысяч тенге – на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
50 000 тысяч тенге – на развитие объектов тепло-энергетической системы;
36 000 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры.

Ескерту. Шешім 8-2-тармақпен толықтырылды - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 29.03.2019 № XXXІІІ-1; өзгерістер енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 04.07.2019 № XXXVIII-1; 23.12.2019 № XLV-1 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға – 48 339 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.

Сноска. Решение дополнено пунктом 8-2 в соответствии с решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 29.03.2019 № XXXІІІ-1; с изменениями, внесенными решениями Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № XXXVІІІ-1; от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 48 339 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.

Ескерту. 9-тармаққа өзгеріс енгізілді - Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 23.12.2019 № XLV-1 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған жергілікті бюджеттi атқару процесiнде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттiк бағдарламалардың тiзбесi 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика, кәсіпкерлікті дамыту, аграрлық мәселелер және экология жөніндегі тұрақты комиссияға (А. Баймуратова) жүктелсін.

Сноска. Пункт 9 с изменением, внесенным решением Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 23.12.2019 № XLV-1 (вводится в действие c 01.01.2019).
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местных бюджетов на 2019 год согласно приложению 4.
11. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики, развитию предпринимательства, аграрным вопросам и экологии (А. Баймуратова).

284 611
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
23 016
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
23 016
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
148 014
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
115 144
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
32 870
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
113 581
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
113 581
2
Қаржылық қызмет
872
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
872
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
664
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
208
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
224 926
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
24 484
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 484
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
100 954
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 812
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
20 354
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
52 788
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 725
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
31 725
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3 000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
3 000
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
27 728
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 978
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
750
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
37 035
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

284 611
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
23 016
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
23 016
122
Аппарат акима района (города областного значения)
148 014
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
115 144
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
32 870
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113 581
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
113 581
2
Финансовая деятельность
872
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
872
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
664
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
208
9
Прочие государственные услуги общего характера
224 926
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
24 484
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
24 484
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
100 954
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
27 812
013
Капитальные расходы государственного органа
20 354
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
52 788
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 725
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
31 725
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3 000
040
Развитие объектов государственных органов
3 000
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
27 728
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26 978
003
Капитальные расходы государственного органа
750
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
37 035
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния