Мақат аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы "Ойын бизнесіне қатысты тіркелген салық ставкаларының мөлшері туралы" № 106-ІV шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Мақат ауданы мәслихатының 2018 жылғы 10 тамыздағы № 194-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4220 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы "Ойын бизнесіне қатысты тіркелген салық ставкаларының мөлшері туралы" № 106-ІV (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 4-7-98 болып тіркелген, аудандық "Мақат тынысы" газетінде 2009 жылғы 26 наурызда жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау "Мақат аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін (А. Әміров).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
ХХІХ сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихат хатшысы
Қ. Исмагулов

О признании утратившим силу решения Макатского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 106-ІV "О размере налоговых ставок зарегистрированных в отношении игорного бизнеса"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 10 августа 2018 года № 194-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 16 августа 2018 года № 4220
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Макатского районного маслихата от 20 февраля 2009 года № 106-ІV "О размере налоговых ставок зарегистрированных в отношении игорного бизнеса" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4-7-98, опубликовано 26 марта 2009 года в районной газете "Мақат тынысы").
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на государственное учреждение "Аппарат Макатского районного маслихата" (А. Амиров).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции, вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной ХХІХ
сессии районного маслихата,
секретарь районного маслихата
К. Исмагулов