Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 361-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 желтоқсанда № 4291 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 шілдедегі № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 04.07.2019 № 426-VI (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 21 желтоқсандағы №255-VІ "2018-2020 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4039 санымен тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1) тармақшасында:
"188 009" сандары "169 210" сандарымен ауыстырылсын;
"48 295" сандары "26 447" сандарымен ауыстырылсын;
"133 216" сандары "136 265" сандарымен ауыстырылсын;
1-тармақтың 2) тармақшасында:
"188 009" сандары "169 210" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 1) тармақшасында:
"44 762" сандары "42 857" сандарымен ауыстырылсын;
"6 256" сандары "2 879" сандарымен ауыстырылсын;
"1 731" сандары "1 702" сандарымен ауыстырылсын;
"36 775" сандары "38 276" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақтың 2) тармақшасында:
"44 762" сандары "42 857" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 1) тармақшасында:
"51 856" сандары "49 665" сандарымен ауыстырылсын;
"2 106" сандары "1 848" сандарымен ауыстырылсын;
"796" сандары "919" сандарымен ауыстырылсын;
"48 954" сандары "46 898" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақтың 2) тармақшасында:
"51 856" сандары "49 665" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 1) тармақшасында:
"50 808" сандары "49 790" сандарымен ауыстырылсын;
"5 306" сандары "2 960" сандарымен ауыстырылсын;
"45 067" сандары "46 395" сандарымен ауыстырылсын;
4-тармақтың 2) тармақшасында:
"50 808" сандары "49 790" сандарымен ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года №255-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы"
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 7 декабря 2018 года № 361-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 14 декабря 2018 года № 4291. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 4 июля 2019 года № 426-VI (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 04.07.2019 № 426-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 255-VІ "Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4039, опубликовано 18 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в подпункте 1) пункта 1:
цифры "188 009" заменить цифрами "169 210";
цифры "48 295" заменить цифрами "26 447";
цифры "133 216" заменить цифрами "136 265";
в подпункте 2) пункта 1:
цифры "188 009" заменить цифрами "169 210";
в подпункте 1) пункта 2:
цифры "44 762" заменить цифрами "42 857";
цифры "6 256" заменить цифрами "2 879";
цифры "1 731" заменить цифрами "1 702";
цифры "36 775" заменить цифрами "38 276";
в подпункте 2) пункта 2:
цифры "44 762" заменить цифрами "42 857";
в подпункте 1) пункта 3:
цифры "51 856" заменить цифрами "49 665";
цифры "2 106" заменить цифрами "1 848";
цифры "796" заменить цифрами "919";
цифры "48 954" заменить цифрами "46 898";
в подпункте 2) пункта 3:
цифры "51 856" заменить цифрами "49 665";
в подпункте 1) пункта 4:
цифры "50 808" заменить цифрами "49 790";
цифры "5 306" заменить цифрами "2 960";
цифры "45 067" заменить цифрами "46 395";
в подпункте 2) пункта 4:
цифры "50 808" заменить цифрами "49 790";

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың экономика, салық және бюджет саясаты жөніндегі тұрақты комиссиясына (төрағасы Р.Сұлтанияев) жүктелсін.
4. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен тыс
XXXVI сессия төрағасының
міндетін атқарушы,
аудандық мәслихат хатшысы
Б. Жүгінісов
Аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 7 желтоқсандағы
№361-VI шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың
2017 жылғы 21 желтоқсандағы
№255-VI шешіміне 1 қосымша
Құрманғазы ауылдық округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
І. Кірістер

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (председатель Р. Султанияев) районного маслихата по вопросам экономики, налоговой и бюджетной политики.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Исполняющий обязанности председателя
внеочередной XXXVI сессии,
районного маслихата,
секретарь районного маслихата
Б. Жугинисов
Приложение 1
к решению районного маслихата
№361-VІ от 7 декабря 2018 года
Приложение 1
к решению районного маслихата
№255-VІ от 21 декабря 2017 года
Бюджет сельского округа Құрманғазы на 2018 год
Кате- гория
Класс
Под-класс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
І. Доходы