Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы
Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 19 қарашадағы № 312 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 19 қарашада № 4786 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы әкiмдiгiнiң 2019 жылғы 22 сәуірдегі № 57 қаулысымен
Ескерту. Күшi жойылды - Түркiстан облысы әкiмдiгiнiң 22.04.2019 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27-бабы 2-тармағына, Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 17306 болып тіркелген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2018 жылғы 15 маусымдағы № 256 бұйрығына сәйкес Түркістан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері осы қаулыға 1, 2 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
2. Түркістан облысы әкімдігінің:
1) 2018 жылғы 14 мамырдағы № 133 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнiмдiлiгiн және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4604 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылғы 24 мамырда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланған);
2) 2018 жылғы 20 шілдедегі № 211 "Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 мамырдағы № 133 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4696 болып тіркелген, 2018 жылғы 24 шілдеде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде және 2018 жылғы 30 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық банкінде жарияланған) қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
3. "Түркістан облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;

Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Постановление акимата Туркестанской области от 19 ноября 2018 года № 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 19 ноября 2018 года № 4786. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22 апреля 2019 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Туркестанской области от 22.04.2019 № 57 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 июня 2018 года № 256 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 17306, акимат Туркестанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Признать утратившими силу постановления акимата Туркестанской области:
1) от 14 мая 2018 года № 133 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4604, опубликованное 22 мая 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 24 мая 2018 года);
2) от 20 июля 2018 года № 211 "О внесении изменения в постановление акимата Южно-Казахстанской области от 14 мая 2018 года № 133 "Об утверждении объемов субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4696, опубликованное 24 июля 2018 года в газете "Южный Казахстан" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 30 июля 2018 года).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Туркестанской области" в порядке, установленном законодательными актами Республики Казахстан, обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін баспа және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы қаулыны мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін ресми жариялау үшін Түркістан облысында таралатын мерзімді басылымдарға жіберуді;
4) осы қаулыны оның ресми жарияланғаннан кейін Түркістан облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Қ.Т.Нүкеновке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Ж. Түймебаев
Қ.Т. Нүкенов
Т.К. Сәрсембаев
А.Е. Тұрғымбеков
Е.Қ. Тасжүреков
Е.Ә. Садыр
А.С. Сәбитов
Ұ. Сәдібеков
А.Б. Тасыбаев
Түркістан облысы
әкімдігінің 2018 жылғы
"19" қарашадағы
№ 312 қаулысына
1-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруға субсидиялар көлемдері
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидия нормативі, теңге
Субсидия көлем
Субсидия сомасы, мың теңге
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға субсидиялар көлемі
Етті мал шаруашылығы
1.
Селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізу
1.1
Тауарлық аналық бас
бас

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Туркестанской области;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Туркестанской области после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Нукенова К.Т.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким области Ж. Туймебаев
Нукенов К.Т.
Сарсембаев Т.К.
Тургумбеков А.Е.
Тасжуреков Е.К.
Садыр Е.А.
Сабитов А.С.
Садибеков У.
Тасыбаев А.Б.
Приложение 1
к постановлению акимата
Туркестанской области
от "19" ноября
2018 года № 312
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
Направление субсидирования
Единица измерения
Норматив субсидии на 1 единицу, тенге
Объем субсидий
Сумма субсидий, тысяч тенге
Объемы субсидий на развитие племенного животноводства
Мясное скотоводство
1.
Ведение селекционной и племенной работы
1.1
Товарное маточное поголовье
голова