Қазығұрт аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 25/151-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 36/237-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 4833 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және Қазығұрт аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 қарашадағы № 35/233-VI "Қазығұрт аудандықмәслихатының 2017 жылғы 21 желтоқсандағы № 24/140-VІ "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістермен толықтырулар енгізу туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4799 тіркелген шешіміне сәйкес, Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 27желтоқсандағы № 25/151-VI "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4386 тіркелген, 2018 жылы 26 қаңтардағы "Қазығұрт тынысы" газетіндежәне 2018 жылғы 25 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 570 024 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 89 504 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 8 184 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 472 336 мың теңге;
2) шығындар – 570 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Шарапхана ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 25/151-VІ "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 29 ноября 2018 года № 36/237-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 12 декабря 2018 года № 4833. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Казыгуртского районного маслихата от 21 ноября 2018 года № 35/233-VI "О внесении изменений и дополнений в решение Казыгуртского районного маслихата от 21 декабря 2017 года № 24/140-VI "О районном бюджете на 2018-2020 годы", зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4799, Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 25/151-VI "О бюджете сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4386, опубликовано 26 января 2018 года в газете "Казыгурт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 25 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
Пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2018-2020 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 570 024 тысяч тенге:
налоговые поступления – 89 504 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8 184 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 472 336 тысяч тенге;
2) затраты – 570 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Шарапхана на 2018-2020 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
23. Қақпақ ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 12 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 129 282 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 8 510 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 349 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 120 423 мың теңге;
2) шығындар – 129 282 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
25. Жігерген ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 87 963 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 194 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 183 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 83 586 мың теңге;
2) шығындар – 87 963 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Қазығұрт аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгілеген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
23. Утвердить бюджет сельского округа Какпак на 2018-2020 годы согласно приложениям 12 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 129 282 тысяч тенге:
налоговые поступления – 8 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 349 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 120 423 тысяч тенге;
2) затраты – 129 282 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
25. Утвердить бюджет сельского округа Жигерген на 2018-2020 годы согласно приложениям 13 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 87 963 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 194 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 183 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 83 586 тысяч тенге;
2) затраты – 87 963 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Казыгуртского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения маслихата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Қазығұрт ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Қазығұрт аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Б. Қалдаров
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін уақытша атқарушы С. Сенгирбаев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
06 желтоқсандағы № 36/237-VІ
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 25/151-VІ
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2018 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Ішкі сыныбы

3) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Казыгуртского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Казыгуртского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата Б. Калдаров
Временно исполняющий
обязанности секретаря
районного маслихата С. Сенгирбаев
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 06
декабря 2018 года № 36/237-VI
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 27
декабря 2017 года № 25/151-VI
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2018 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы