Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 186 қаулысы. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2019 жылғы 11 қаңтарда № 4882 болып тiркелдi. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 2020 жылғы 6 тамыздағы № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Қазығұрт ауданы әкiмдiгiнiң 06.08.2020 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18 бабының 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Қылмыстық-атқару кодексінің 18 бабының 1 тармағының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2 тармағына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9 бабының 7), 8), 9) тармақшаларына сәйкес Қазығұрт ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 1-қосымшаға сәйкес белгіленсін.

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района
Постановление акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 24 декабря 2018 года № 186. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 11 января 2019 года № 4882. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 6 августа 2020 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Казыгуртского района Туркестанской области от 06.08.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого дня официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктом 2) пункта 1 статьи 18 Уголовно-исполнительного кодекса Республики Казахстан от 5 июля 2014 года, пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Казыгуртского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации согласно приложению 1.

2. Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 2-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
3. Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.
4. Қазығұрт ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 25 тамыздағы № 302 "Қазығұрт ауданының пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квоталар белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4211 тіркелген, 2017 жылғы 6 қазанда "Қазығұрт тынысы" газетінде және 2017 жылғы 28 қыркүйекте Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

2. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы согласно приложению 2.
3. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования согласно приложению 3.
4. Признать утрашившим силу постановление акимата Казыгуртского района от 25 августа 2017 года № 302 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, также лиц освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования Казыгуртского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4211, опубликовано 6 октября 2017 года в газете "Қазығұрт тынысы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 28 сентября 2017 года).

5. Қазығұрт ауданы әкімінің аппараты заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;

5. Аппарату акима Казыгуртского района в установленном законодательном порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление в одном экземпляре его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмелерінің мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) осы қаулының Қазығұрт ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмiнiң орынбасары С.А.Тұрсынқұловқа жүктелсiн.
7. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Т. Телғараев
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 186 қаулысына 1-қосымша
Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
101
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
450
2%
5.
"Қарабау" элиталық тұқым шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
2%
6.
Қазығұрт аудандық ветеринария бөлімінің "Ауыл" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
162
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
94
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 186 қаулысына 2-қосымша
Бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
101
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
450
2%
5.
"Қарабау" элиталық тұқым шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
2%
6.
Қазығұрт аудандық ветеринария бөлімінің "Ауыл" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
162
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
64
2%
Қазығұрт ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 186 қаулысына 3-қосымша
Ата – анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата – анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйым атауы
Тізімдік саны
Квота мөлшері (%)
1.
Қазығұрт аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің "Қазығұрт коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік көп салалы кәсіпорыны" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
74
2%
2.
Қазығұрт аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қазығұрт аудандық мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорын
101
2%
3.
"Аманкелді" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
204
2%
4.
Түркістан облысының денсаулық сақтау басқармасының "Қазығұрт аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
450
2%
5.
"Қарабау" элиталық тұқым шаруашылығы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
62
2%
6.
Қазығұрт аудандық ветеринария бөлімінің "Ауыл" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорын
162
2%
7.
"Қарқын-2030" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
94
2%

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания;
4) размещение настоящего постановления на интернет–ресурсе акимата Казыгуртского района.
6. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.А.Турсункулова.
7. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т.Т. Телгараев
Приложение 1
к постановлению акимата
Казыгуртского района от 24
декабря 2018 года № 186
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
101
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
450
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Элитно – семеноводческое хозяйство "Карабау"
62
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауыл" отдела ветеринарии Казыгуртского района
162
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
94
2%
Приложение 2
к постановлению акимата
Казыгуртского района от 24
декабря 2018 года № 186
Квота рабочих мест для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
101
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
450
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Элитно – семеноводческое хозяйство "Карабау"
62
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауыл" отдела ветеринарии Казыгуртского района
162
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
94
2%
Приложение 3
к постановлению акимата
Казыгуртского района от 24
декабря 2018 года № 186
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования
Наименование организации
Списочная численность
Объем квоты в %
1.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Многоотраслевое государственное предприятие коммунального хозяйства Казыгурт" отдела жилищного-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Казыгуртского района
74
2%
2.
Государственное коммунальное казенное предприятие "Казыгуртский районный дворец культуры" отдела культуры и развития языков Казыгуртского района
101
2%
3.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Аманкелди"
204
2%
4.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Казыгуртская центральная районная больница" управления здравоохранения Туркестанской области
450
2%
5.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Элитно – семеноводческое хозяйство "Карабау"
62
2%
6.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Ауыл" отдела ветеринарии Казыгуртского района
162
2%
7.
Товарищество с ограниченной ответственностью "Каркын-2030"
94
2%