Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/116-VІ "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 20 қарашадағы № 32/162-VI шешiмi. Түркістан облысының Әдiлет департаментiнде 2018 жылғы 22 қарашада № 4791 болып тiркелдi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабының 1 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Отырар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Отырар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/116-VI "2018-2020 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4380 тіркелген, 2018 жылы 19 қаңтардағы "Отырар алқабы" газетінде және 2018 жылғы 23 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қарақоңыр ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 73 136 мың теңге:
салықтық түсiмдер –8 306 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 653 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 63 177 мың теңге;
2) шығындар – 73 136 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. Көксарай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 4,5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 79 891 мың теңге:
салықтық түсiмдер –5 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 146 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 73 384 мың теңге;
2) шығындар – 79 891 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23/116-VІ "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 20 ноября 2018 года № 32/162-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Туркестанской области 22 ноября 2018 года № 4791. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии пункта 1 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Отрарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23/116-VI "О бюджетах сельских округов на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4380, опубликовано 19 января 2018 года в газете "Отырар алқабы" и в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 23 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Караконыр на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 73 136 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –8 306 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1 653 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 63 177 тысяч тенге;
2) затраты – 73 136 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Коксарай на 2018-2020 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 891 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –5 361 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям –1 146 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 73 384 тысяч тенге;
2) затраты – 79 891 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
19. Қоғам ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 28,29 және 30-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 67 168 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 483 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 62 670 мың теңге;
2) шығындар – 67 168 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
21 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
21. Қарғалы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті 31,32 және 33-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 71 154 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2 351 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 302 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 68 501 мың теңге;
2) шығындар – 71 154 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Отырар аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 19 изложить в следующей редакции:
19. Утвердить бюджет сельского округа Когам на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 168 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –4 483 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 15 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 62 670 тысяч тенге;
2) затраты – 67 168 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
пункт 21 изложить в следующей редакции:
21. Утвердить бюджет сельского округа Каргалы на 2018-2020 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 154 тысяч тенге:
налоговым поступлениям –2 351 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 302 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступлениям трансфертов – 68 501 тысяч тенге;
2) затраты – 71 154 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.".
Приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Отрарского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государсвенное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликаования и включения в эталонный контрольный банк нормативных прововых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Отырар ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жіберілуін;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Отырар аудандық мәслихаттың интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы А.Асан
Аудандық мәслихат хатшысы М.Манапов
Отырар аудандық
мәслихатының 2018 жылғы
20 қарашадағы № 32/162-VI
шешіміне 1-қосымша
Отырар аудандық
мәслихатының 2017 жылғы
27 желтоқсандағы № 23/116-VI
шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Қарақоңыр ауылдық округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

3) направление копии настоящего решения в течение десяти календарных дней после его государственной регистрации на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Отрарского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Отрарского районного маслихата после его официального опубликования.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии
районного маслихата А. Асан
Секретарь районного маслихата М. Манапов
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
20 ноября 2018 года
№ 32/162-VI
Приложение 1
к решению Отрарского
районного маслихата от
27 декабря 2017 года
№ 23/116-VI
Бюджет Караконырского сельского округа на 2018 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3