Көшелерге атау беру туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара ауданы Көксу ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 1 ақпандағы № 03 шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 ақпанда № 4456 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңының 14 бабының 4) тармақшасына сәйкес халық пікірін ескере отырып және Оңтүстік Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы қорытындысы негізінде Көксу ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көксу ауылдық округіндегі көшелерге келесі атаулар берілсін:
1) Көксу ауылындағы жобадағы № 1 көшеге - Астана атауы;
2) Көксу ауылындағы жобадағы № 2 көшеге - Бәйтерек атауы.
2. "Көксу ауылдық округі әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкім шешімі мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қағаз және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы Республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Шардара ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Шардара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көксу ауылдық округі әкімінің орынбасары Б.Қайпназаровқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Е. Суттибаев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима сельского округа Коксу Шардаринского района Южно-Казахстанской области от 1 февраля 2018 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области 19 февраля 2018 года № 4456
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения и на основании заключения Южно-Казахстанской областной ономастической комиссии от 22 декабря 2017 года, аким сельского округа Коксу РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам сельского округа Коксу следующие наименования:
1) проектируемой улице № 1 в селе Коксу – наименование Астана;
2) проектируемой улице № 2 в селе Коксу – наименование Байтерек.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима сельского округа Коксу" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решение акима, направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканскии центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Шардаринского района;
4) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Шардаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима сельского округа Коксу Б. Кайпназарову.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Е. Суттибаев