Жарма ауданы әкімінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 1 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 24 мамырдағы № 7 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Жарма аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 маусымда № 5-10-142 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 2018 жылғы 2 қарашадағы № 10 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімінің 02.11.2018 № 10 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңының 23 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабына сәйкес, "Шығыс Қазақстан облысының Жарма ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына өзгерістер енгізу туралы" бірлескен Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 16/184-VІ шешімі мен Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2017 жылғы 23 қарашадағы № 312 қаулысы негізінде Жарма ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Жарма ауданы әкімінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 1 "Жарма ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4392 тіркелген, 2016 жылғы 5 наурыздағы № 18 "Қалба тынысы" газетінде және 2016 жылы 14 шілдеде Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы № 563, 573 сайлау учаскесткелері алынып тасталсын.
2. "Жарма ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешімінің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;

О внесении изменении в решение акима Жарминского района от 14 января 2016 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району"
Решение акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 24 мая 2018 года № 7. Зарегистрировано Управлением юстиции Жарминского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 июня 2018 года № 5-10-142. Утратило силу - постановлением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 2 ноября 2018 года № 10
Сноска. Утратило силу - постановлением акима Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 02.11.2018 № 10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", на основании совместного решения Восточно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2017 года № 16/184-VI и постановления Восточно-Казахстанского областного акимата от 23 ноября 2017 года № 312 "О внесении изменений в административно-территориальное устройство Жарминского района Восточно-Казахстанской области, аким Жарминского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Жарминского района от 14 января 2016 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Жарминскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4392, опубликовано 5 марта 2016 года в газете "Қалба тынысы" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 14 июля 2016 года) следющее изменении:
в приложении к указанному решению избирательные участки № 563, 573 исключить.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Жарминского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Жарма ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Жарма ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуына бақылау жасау "Жарма ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесінің басшысы А. Узбековқа жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жарма ауданының әкімі Н. Сыдықов
КЕЛІСІЛДІ
Жарма аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы Қ. Шаймуратов
"23" 05 2018 жыл

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Жарминского района;
4) размещение настоящего решения на Интернет-ресурсе акимата Жарминского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Государственного учреждения "Аппарат акима Жарминского района" А. Узбекова.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жарминского района Н. Сыдыков
СОГЛАСОВАНО
Председатель Жарминской
Районной избирательной комиссии К. Шаймуратов
"23" 05 2018 год