Кейбір шешімдердің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 наурыздағы № 22-2 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 2 сәуірде № 5577 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46- бабының 2- тармағының 4) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2009 жылғы 23 сәуірдегі "Тіркелген салық мөлшерлемелерін бекіту туралы" № 13-3/7 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-11-97 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2009 жылғы 13 маусымда жарияланған), Зайсан аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" № 8-2/6 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4789 нөмірімен тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2017 жылғы 14 қаңтарда жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Бошақов
Аудандық мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев

О признании утратившими силу некоторых решений
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 7 марта 2018 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 2 апреля 2018 года № 5577
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О провавых актах" Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 23 апреля 2009 года № 13-3/7 "Об утверждении фиксированных налоговых ставках" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-11-97, опубликовано в районной газете "Достык" от 13 июня 2009 года), решение Зайсанского районного маслихата от 28 ноября 2016 года № 8-2/6 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4789, опубликовано в районной газете "Достык" от 14 января 2017 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии М. Бошаков
Секретарь районного маслихата Д. Ыдырышев