Шектеу іс- шараларын тоқтату және "Айнабұлақ ауылдық округінің Қайнар ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 8 қаңтардағы № 1 шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қаңтарда № 5456 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі Заңының 10-1 бабының 8) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46-бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес және Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 425 ұсынысы негізінде, Айнабұлақ ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ірі қара малдардың бруцеллез ауруының ошақтарын жою жөніндегі ветеринариялық іс-шаралар кешені жүргізілгеніне байланысты Зайсан ауданының Айнабұлақ ауылдық округіндегі Қайнар ауылында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Зайсан ауданы Айнабұлақ ауылдық округі әкімінің 2017 жылғы 15 мамырдағы № 1 "Айнабұлақ ауылдық округінің Қайнар ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5055 болып тіркелген, 2017 жылғы 14 маусымда аудандық "Достық" газетінде және 2017 жылғы 6 маусымда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл округі әкімі М. Көшербаев

О снятии ограничительных мероприятий и признании утратившим силу решения акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района от 15 мая 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Кайнар Айнабулакского сельского округа"
Решение акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 8 января 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 19 января 2018 года № 5456
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района от 14 декабря 2017 года № 425, аким Айнабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Снять ограничительные мероприятия в селе Кайнар Айнабулакского сельского округа Зайсанского района в связи с проведением комплекса ветеринарных мероприятий по ликвидации заболевания бруцеллеза среди крупного рогатого скота.
2. Признать утратившим силу решение акима Айнабулакского сельского округа Зайсанского района от 15 мая 2017 года № 1 "Об установлении ограничительных мероприятий в селе Кайнар Айнабулакского сельского округа" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5055, опубликовано 14 июня 2017 года в районной газете "Достық" и в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 6 июня 2017 года).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа М. Кошербаев