Зырян ауданының елді мекендерінде көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зырян ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 185 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Зырян аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 5 шілдеде № 5-12-162 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 1 желтоқсандағы № 602 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы әкімдігінің 01.12.2022 № 602 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 1-тармағының 4-2) тармақшасына, "Сауда қызметін реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңының 8, 27-баптарына, "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министірі міндетін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелген) сәйкес, Зырян ауданының елді мекендері аумағында сауда қызметін реттеу мақсатында, Зырян ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зырян ауданы елді мекендерінің аумағында мына орындар көшпелі сауданы жүзеге асыру орындары болып белгіленсін:
1) Зырян қаласында автосөрелерден және палаткалардан 1-қосымшаға сәйкес орындар;
2) Зырян ауданының елді мекендерінде арнайы мұздатқыш құралдарынан балмұздақ, салқындатқыш сусындарды палаткалардан сату үшін 2-қосымшаға сәйкес орындар;
3) Серебрянск қаласында, кенттерде және ауылдарда автосөрелерден және палаткалардан 3-қосымшаға сәйкес орындар.
2. "Зырян қаласының әкім аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен бекітілген тәртіпте:
1) Зырян ауданының әділет басқармасында осы қаулының мемлекеттік тіркелуін;
2) әкімдіктің осы қаулысы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде оның қазақ және орыс тіліндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесінің Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне қосу үшін жіберілуін;

Об определении мест для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Зыряновского района
Постановление акимата Зыряновского района Восточно-Казахстанской области от 12 июня 2018 года № 185. Зарегистрировано Управлением юстиции Зыряновского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 5 июля 2018 года № 5-12-162. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 1 декабря 2022 года № 602
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Алтай Восточно - Казахстанской области от 01.12.2022 № 602 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4-2) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьями 8, 27 Закона Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности", приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), в целях упорядочения торговой деятельности на территории населенных пунктов Зыряновского района, акимат Зыряновского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить на территории населенных пунктов Зыряновского района следующие места для осуществления выездной торговли:
1) в городе Зыряновске с автолавок и палаток согласно приложению 1;
2) в населенных пунктах Зыряновского района с палаток по реализации мороженого, прохладительных напитков из специализированного холодильного оборудования согласно приложению 2;
3) в городе Серебрянске, поселках и селах с автолавок и палаток согласно приложению 3.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима города Зыряновск" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Управлении юстиции Зыряновского района;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде Зырян ауданы аумағында таратылатын мерзімдік баспаға оның көшірмесі ресми жариялауға жіберілуін;
4) қаулы ресми жарияланғаннан кейін Зырян ауданы әкімдігінің интернет - ресурсында осы қаулының орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Зырян ауданының әкімі Н. Токсеитов
Зырян ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 185 қаулысына
1-қосымша
Зырян қаласында автосөрелерден және палаткалардан көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар
1. "Восток" шағын базарында, Бочарников – Стахановская көшелерінің қиылысында.
2. Солнечная көшесінің бойындағы шағын базарда.
3. Бочарников көшесінің бойындағы қалалық шағын базарда.
4. Панфилов – Бухтарминская көшелерінің қиылысында.
Зырян ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 185 қаулысына
2-қосымша
Зырян ауданының елді мекендерінде арнайы тоңазытқыш құралдарынан балмұздақ және салқындатқыш сусындарды палаткалардан сату үшін көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар
1. Автобекеттер ауданында.
2. Киоскілер, дүкендер мен сауда үйлерінің ауданында.
3. Ресторандар, кафелер, барлар және асханалар ауданында.
4. Теміржол вокзалдары мен станцияларының ауданында.
5. Саябақтарда, скверлерде, аллеяларда және алаңдарда.
Зырян ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 12 маусымдағы
№ 185 қаулысына
3-қосымша
Серебрянск қаласында, кенттерде және ауылдарда автосөрелерден және палаткалардан көшпелі сауданы жүзеге асыруға арналған орындар
1. Серебрянск қаласында:
1) Тохтаров көшесінің бойындағы Орталық базардың ауданында жаяу жүргіншілер жолында;
2) Некрасов көшесінің бойында "Снежинка" дүкенінің алдында;
3) Комсомольская көшесінің бойындағы № 80, № 82, № 84 үйлердің ауданындағы алаңда;
4) теміржол вокзалы.
2. Прибрежный кентінде наубайхана ауданындағы алаңда.
3. Зубовск кентінде теміржол вокзалына іргелес аумақта.
4. Тұрғысын ауылында "Камилла" кафесінің алдында, "Қаратай" кафесінің алдында, орталық алаңда.
5. Феклистовка ауылында "Достық" дүкенінің жанында.
6. Северное ауылында "Радуга" дүкенінің жанында.
7. Малеевск ауылында Бухтарминская көшесі бойынша және Бұқтырма өзені арқылы өтетін көпір жанында.
8. Первороссийское ауылында автобус аялдамасының жанында.
9. Васильевка ауылында автобус аялдамасының жанында.
10. Жаңа Бұқтырма кентінде жеке кәсіпкер "Литвиновтың", жеке кәсіпкер "Жигловтың" базарында.
11. Жаңа Бұқтырма кентінде "Бұқтырма" жай бақшашылық серіктестігіне іргелес аумақта.

3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Зыряновского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акима Зыряновского района после его официального опубликования.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Зыряновского района Н. Токсеитов
Приложение 1
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 12 июня 2018 года № 185
Места для осуществления выездной торговли в городе Зыряновске с автолавок и палаток
1. Мини-рынок "Восток", перекресток улиц Бочарникова – Стахановская.
2. Мини-рынок по улице Солнечная.
3. Городской мини рынок, по улице Бочарникова.
4. У перекрестка улиц Панфилова – Бухтарминская.
Приложение 2
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 12 июня 2018 года № 185
Места для осуществления выездной торговли в населенных пунктах Зыряновского района, с палаток по реализации мороженого, прохладительных напитков из специализированного холодильного оборудования
1. В районе автостанций.
2. В районе киосков, магазинов и торговых домов.
3. В районе ресторанов, кафе, баров и столовых.
4. В районе железнодорожных вокзалов и станций.
5. В парках, скверах, аллеях и площадях.
Приложение 3
к постановлению акимата
Зыряновского района
от 12 июня 2018 года № 185
Места для осуществления выездной торговли в городе Серебрянске, поселках и селах с автолавок и палаток
1. В городе Серебрянск:
1) на тротуаре в районе Центрального рынка по улице Тохтарова;
2) у магазина "Снежинка" по улице Некрасова;
3) площадка в районе домов № 80, № 82, № 84 по улице Комсомольская;
4) железнодорожный вокзал.
2. В поселке Прибрежный площадка в районе пекарни.
3. В поселке Зубовск на территории прилегающей к железнодорожному вокзалу.
4. В селе Тургусун у кафе "Камилла", у кафе "Каратай", центральная площадь.
5. В селе Феклистовка у магазина "Достык".
6. В селе Северное у магазина "Радуга".
7. В селе Малеевск по улице Бухтарминская и у моста через реку Бухтарма.
8. В селе Первороссийское в районе автобусной остановки.
9. В селе Васильевка в районе автобусной остановки.
10. В поселке Новая Бухтарма на рынках индивидуального предпринимателя "Литвинов", индивидуального предпринимателя "Жиглова".
11. В поселке Новая Бухтарма на территории, прилегающей к простому садоводческому товариществу "Бухтарма".