Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 13 сәуірдегі № 17/159-VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 сәуірде № 5-13-133 тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Катонқарағай аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р. Жаманбаев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Бралинов
Катонқарағай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 13 сәуірдегі
№ 17/159-VІ шешіміне қосымша
Катонқарағай аудандық мәслихатының күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2010 жылғы 14 сәуірдегі "Катонқарағай ауданы бойынша бірыңғай тіркелген салық ставкаларын бекіту туралы" № 20/170-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-13-72 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 7 мамырда "Арай" газетінде жарияланған) шешімі.
2. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2011 жылғы 30 қыркүйектегі "Автотұрақтар (паркингтер) санаттарын және автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жерлерге салынатын базалық ставкаларын белгілеу туралы" № 31/281-IV (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5-13-95 нөмірімен тіркелген, 2011 жылғы 28 қазанда "Арай" газетінде жарияланған) шешімі.
3. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 17 сәуірдегі "Катонқарағай аудандық мәслихатының "Автотұрақтар (паркингтер) үшін бөлінген жер учаскелеріне салынатын салық ставкалары туралы" № 31/281-IV шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 22/155-V (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3343 нөмірімен тіркелген, 2014 жылғы 30 мамырда "Арай" газетінде жарияланған) шешімі.
4. Катонқарағай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 маусымдағы "Катонқарағай ауданы бойынша жер салығының базалық мөлшерлемелерін түзету туралы" № 31/246-V (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 4061 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 7 тамызда "Арай" газетінде жарияланған) шешімі.

О признании утратившим силу некоторых решении Катон-Карагайского районного маслихата
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 13 апреля 2018 года № 17/159-VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 апреля 2018 года № 5-13-133
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторые решения Катон-Карагайского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Председатель сессии Р. Жаманбаев
Секретарь районного маслихата Д. Бралинов
Приложение к решению
Катон-Карагайского районного маслихата
от 13 апреля 2018 года № 17/159-VІ
Перечень решений Катон-Карагайского районного маслихата признанных утратившим силу
1. Решение Катон-Карагайского районного маслихата № 31/281-IV от 30 сентября 2011 года "Об установлении категорий автостоянок (паркингов) и размеров базовых ставок налога на земли выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-13-95, опубликовано в газете "Луч" от 28 октября 2011 года).
2. Решение Катон-Карагайского районного маслихата № 22/155-V от 17 апреля 2014 года "О внесении изменения в решение Катон-Карагайского районного маслихата № 31/281-IV от 30 сентября 2011 года "О ставках налога на земли выделенные под автостоянки (паркинги)" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3343, опубликовано в газете "Луч" от 30 мая 2014 года).
3. Решение Катон-Карагайского районного маслихата № 31/246-V от 16 июня 2015 года "О корректировке базовых ставок земельного налога по Катон-Карагайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4061, опубликовано в газете "Луч" от 7 августа 2015 года).