Катонқарағай ауданының 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 176 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Катонқарағай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 17 мамырда № 5-13-138 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабы, 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Катонқарағай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Катонқарағай ауданының мектепке дейінгі тәрбие мен оқытудың мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ананың ақы төлеу мөлшері 2018 жылға осы қаулының 1, 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. "Катонқарағай ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдік қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Катонқарағай ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы қаулыны Катонқарағай ауданы әкімдігінің интернет – ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Р. Құрмамбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Нұрғожин
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2018 жылғы
25 сәуірдегі № 176 қаулысына
1 қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі балалар ұйымдары
Мемлекеттік білім беру тапсырысы, орын саны
1
Балабақшалар, бөбекжай бақшалары

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Катон-Карагайскому району
Постановление Катон-Карагайского районного акимата Восточно-Казахстанской области от 25 апреля 2018 года № 176. Зарегистрировано Управлением юстиции Катон-Карагайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 мая 2018 года № 5-13-138.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании" от 27 июля 2007 года, Катон-Карагайский районный акимат ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы по Катон-Карагайскому району на 2018 год, согласно приложению 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Катон-Карагайского района" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Катон-Карагайского района;
4) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Катон-Карагайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Курмамбаева Р.Т.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Нургожин
Приложение 1
к постановлению акимата
Катон - Карагайского района
от 25 апреля 2018 года № 176
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
№
Детские дошкольные организации
Государственный образовательный заказ, количество мест
1
Детские сады, ясли сады

695
2
Шағын орталықтар
440
Катонқарағай ауданының
әкімдігінің 2018 жылғы
25 сәуірдегі № 176 қаулысына
2 қосымша
Ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай ауданының әкімдігінің 23.11.2018 № 442 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Мектепке дейінгі балалар ұйымдары
Күніне бір баланың шығыны (теңге) 3 жасқа дейінгі

695
2
Мини-центры
440
Приложение 2
к постановлению акимата
Катон - Карагайского района
от 25 апреля 2018 года № 176
Размер родительской платы
Сноска. Приложение 2 - в редакции постановления акимата Катон-Карагайского района Восточно-Казахстанской области от 23.11.2018 № 442 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Детские дошкольные организации
Расходы на одного ребенка в день до 3 лет (тенге)