Көшені қайта атау туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы Күршім ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 26 шілдедегі № 9 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Күршім аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 3 тамызда № 5-14-171 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 - бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына, Шығыс Қазақстан облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 маусымдағы қорытындысына сәйкес және тиiстi аумақ халқының пiкiрiн ескере отырып Күршім ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Күршім ауылдық округінің Күршім ауылындағы "Крупская" көшесі "Ынтымақ" көшесі болып, "Пионерская" көшесі "Шаңырақ" көшесі болып, "Первомайская" көшесі "Достық" көшесі болып, "Молодежная" көшесі "Ақмыш Қайшантаев" көшесі болып, "Пролетарская" көшесі "Братьев Рахман" көшесі болып;
Алғабас ауылындағы "Советская" көшесі "Береке" көшесі болып, "Первомайская" көшесі "Бірлік" көшесі болып қайта аталсын.
1. "Күршім ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамалық актілерінде белгіленген тәртіпте:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін қағаз және электрондық түрде қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорынына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
3) осы шешімнің мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін Күршім ауданының аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарында ресми жариялауға жолданылуын;
4) ресми жарияланғаннан кейін осы шешімді Күршім ауданы әкімдігінің интернет - ресурсына орналастыруын қамтамассыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі
Күршім ауылдық
округінің әкімі
С. Дүзбаев

О переименовании улицы
Решение акима Курчумского сельского округа Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 26 июля 2018 года № 9. Зарегистрировано Управлением юстиции Курчумского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 3 августа 2018 года № 5-14-171
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании заключения ономастической комиссии при акимате Восточно Казахстанской области от 18 июня 2018 года и с учетом мнения населения соответствующей территории, аким Курчумского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Курчум Курчумского сельского округа улицу "Крупская" на улицу "Ынтымақ", улицу "Пионерская" на улицу "Шаңырақ", улицу "Первомайская" на улицу "Достық", улицу "Пролетарская" на улицу "Братьев Рахман", улицу "Молодежная" на улицу "Акмыш Кайшантаева";
в селе Алгабас улицу "Советская" на улицу "Береке", улицу "Первомайская" на улицу "Бірлік".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Курчумского сельского округа" в установленном порядке законодательством Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течении десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего решения направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемых на территории Курчумского района;
4) размещение настоящего решения на интернет - ресурсе акимата Курчумского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Курчумского
сельского округа
С. Дузбаев