Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 146 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Көкпекті аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 6 маусымда № 5-15-113 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 15 мамырдағы № 166 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімдігінің 15.05.2020 № 166 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 - бабының 6) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы" Заңының 31-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14010 нөмірімен тіркелген) № 498 бұйрығымен бекітілген "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларының" 8- тармағына сәйкес, Көкпекті ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қаулының қосымшасына сәйкес Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, ұйымдық- құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан Көкпекті ауданының ұйымдарына мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін осы жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. "Көкпекті ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Көкпекті ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 05 тамыздағы № 244 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4644 тіркелген, аудандық "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2016 жылғы 25 тамыздағы № 67 (8865 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. "Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы әкімі аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық Әділет органында мемлекеттік тіркелуін;

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов
Постановление акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 23 мая 2018 года № 146. Зарегистрировано Управлением юстиции Кокпектинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 6 июня 2018 года № 5-15-113. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15 мая 2020 года № 166
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Кокпектинского района Восточно-Казахстанской области от 15.05.2020 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", подпунктом 1) статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", пунктом 8 Правил квотирования рабочих мест для инвалидов, утвержденных приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14010), в целях оказания содействия занятости инвалидов, акимат Кокпектинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест по Кокпектинскому району для инвалидов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Кокпектинского района от 05 августа 2016 года № 244 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Кокпектинскому району" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4644, опубликовано в районной газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 25 августа 2016 года № 67 (8865)).
3. Государственному учреждению "Аппарат акима Кокпектинского района Восточно - Казахстанской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;

2) мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін қағаз және электрондық нұсқада қазақ және орыс тілдерінде "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқықғындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми түрде жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкісіне енгізу үшін жіберуді;
3) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде осы қаулының көшірмесін ресми жариялауға Көкпекті ауданы аумағында таратылатын мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;

2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного
ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативно правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания, распространяемые на территории Кокпектинского района;

4) осы қаулы ресми түрде жарияланған соң Көкпекті ауданы әкімдігінің интернет-ресурсына орналастыруын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Даурен Бакытжанович Койгельдинге жүктелсін.
5. Осы қаулы оның ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М. Темиржанов
Көкпекті ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 23 мамырдағы
№ 146 қаулысына қосымша
Мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгіленген ұйымдардың тізбесі
№
Ауылдық округ, кент әкімшіліктердің атауы
Ұйымдар атауы
Қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Квота бойынша жұмыс орындар саны
1
Көкпекті ауылы
Шығыс Қазақстан облысы денсаулық сақтау басқармасының "Көкпекті орталық аудандық ауруханасы" Коммуналдық Мемлекеттік қазыналық кәсіпорны

4) размещение настоящего постановление на интернет - ресурсе акимата Кокпектинского района после его официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Койгельдина Даурена Бакытжановича.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Кокпектинского района
М. Темиржанов
Приложение к постановлению
акимата Кокпектинского района
от "23" мая 2018 года № 146
Перечень организаций в которых установлена квота рабочих мест для инвалидов.
№
Наименование сельских округов, поселков
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест по квоте
1
село Кокпекты
Коммунальное государственное казенное предприятие "Кокпектинская центральная районная больница" Управления Здравоохранения Восточно-Казахстанской Области