Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Қарғыба елді мекеніне шектеу іс-шарасын белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 25 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Тарбағатай аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 19 желтоқсанда № 5-16-168 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 2019 жылғы 28 қарашадағы № 22 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округі әкімінің 28.11.2019 № 22 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35-бабы 2-тармағына, "Ветеринария туралы" Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шiлдедегi Заңының 10-1 бабы 7) тармақшасына сәйкес, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі ветеринариялық бақылау және қадағалау Комитетінің Тарбағатай аудандық аумақтық инспекциясы басшысының 2018 жылғы 09 қарашадағы № 637 ұсынысы негiзiнде, Құмкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Мүйізді ірі қара малдары арасынан бруцеллез ауруының шығуына байланысты Тарбағатай ауданы Құмкөл ауылдық округiне қарасты Қарғыба елді мекеніне шектеу іс-шаралары белгіленсін.
2. Осы шешімінің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Құмкөл ауылдық округінің әкімі Т. Көнекбаев

Об установлении ограничительных мероприятии в населенном пункте Каргыба Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района
Решение акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 11 декабря 2018 года № 25. Зарегистрировано Управлением юстиции Тарбагатайского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 19 декабря 2018 года № 5-16-168. Утратило силу решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 28 ноября 2019 года № 22
Сноска. Утратило силу - решением акима Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района Восточно-Казахстанской области от 28.11.2019 № 22 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самауправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления руководителя Тарбагатайской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан № 637 от 09 ноября 2018 года, аким Кумкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Устанавить ограничительные мероприятия в населенном пункте Каргыба Кумкольского сельского округа Тарбагатайского района в связи с возникновением болезни бруцеллез среди крупного рогатого скота
2. Контроль за выполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования
Аким Кумкольского сельского округа Т. Конекбаев