Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 2018 "Ұлан ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 11 шілдедегі № 212 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Ұлан аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 25 шілдеде № 5-17-188 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2024 жылғы 27 наурыздағы № 118 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 27.03.2024 № 118 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағы 15) тармақшасына сәйкес Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ұлан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 22 мамырдағы № 201 "Ұлан ауданының елді мекендері аумағындағы жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-17-181 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 8 маусымда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлан ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламентін бекіту туралы";
аталған шешімнің қосымшасының атауы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ұлан ауданы бойынша жергілікті қоғамдастық жиналысының регламенті".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ш. Захарьянов
Ұлан аудандық
мәслихатының хатшысы
О. Сыдыков

О внесении изменении в решение Уланского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Уланского района"
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 11 июля 2018 года № 212. Зарегистрировано Управлением юстиции Уланского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 25 июля 2018 года № 5-17-188. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 марта 2024 года № 118
Сноска. Утратило силу решением Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27.03.2024 №118 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уланского районного маслихата от 22 мая 2018 года № 201 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества на территории населенных пунктов Уланского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-17-181, опубликовано 8 июня 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок данного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении Регламента собрания местного сообщества по Уланскому району";
заголовок приложения данного решения изложить в новой редакции:
"Регламент собрания местного сообщества по Уланскому району".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Ш. Захарьянов
Секретарь Уланского
районного маслихата
О. Сыдыков